dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

1 700 000 zł170 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy dom przy ulicy Kościerskiej w Żukowie Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę na rynku nieruchomości. Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Krucz,wielkopolskie

1 200 000 zł13 700 m² 87,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Siedlisko w sercu Puszczy Noteckiej wyjątkowa nieruchomość z potencjałem. Marzysz o własnym miejscu na ziemi otoczonym naturą, z dala od zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł110 m² 3 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej murowanym budynkiem mieszkalnym, dwukondygnacyjnym o powierzchni użytkowej ok. 122 m.kw., murowanym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

123 474 zł1 297 m² 95,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ostatnie 4 działki W promocyjnej cenie Cena regularna netto: 119 zł/m Do sprzedaży pozostały ostatnie 5 działek budowlanych w malowniczo położonym kompleksie Płaszewko I i Płaszewko II.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł216,80 m² 4 566,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny starannie zaprojektowany dom jednorodzinny o powierzchni 216,8 m , położony w spokojnej i zielonej części Regimina na działce o powierzchni 1106.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł14 400 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę usługową w Wałbrzychu, - obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, - powierzchnia 14 400 m2 - dostęp do drogi publicznej - regularny kształt -.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł286,92 m² 5 576,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny (pow. użytkowa 201,44 m ) położony na działce 710 m , zaledwie 2,5 km od plaży w Charzykowach. Najważniejsze cechy: parter: przestronny, jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł343,60 m² 7 275,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na 11 ar działce, dom, pracownia, siedziba firmy. Zapraszam Państwa do poznania oferty domu w Krakowie, 7 km od Rynku Głównego, z bardzo dobrą komunikacją i dojazdem do centrum. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 665 zł36,45 m² 15 710,97 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

482 650 zł1 379 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 1379m2 położona w Niemczu, gm. Osielsko. Prestiżowa lokalizacja dla osób ceniących harmonię natury.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł8 930 m² 22,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek nr 937 i 938 o łącznej powierzchni ok. 8 930 m , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

643 000 zł58,50 m² 10 991,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w kompleksie kameralnych budynków, ursus, bliska stacji skm Lokalizacja Ul. Wiosny Ludów, niska zabudowa. Odległość: 5 min pieszo skm Ursus 5 min autem Centrum Handlowe Faktory Ursus 15.

Szczegóły ogłoszenia

781 830 zł37,23 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

homfi prezentuje Państwu ofertę sprzedaży apartamentu inwestycyjnego funkcjonującego w ramach aparthotelu- lwowska 1. Oferta dotyczy lokalu numer 10 wraz z miejscem postojowym numer 13.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w centrum do wprowadzenia - oferta idealna dla Ciebie! Trzypokojowe mieszkanie z garderobą do wprowadzenia, zlokalizowane w dzielnicy Stare Miasto w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł63,70 m² 10 361,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 63,7 m | Balkon z widokiem na zieleń | Krakowska Południe | Rzeszów Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,7 m , położone przy ul. Zbyszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł117,58 m² 11 226,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego Nieruchomość położona w Ceradzu Dolnym gmina Duszniki lokalizacja: adres: ul. Leśna 4 , Ceradz Dolny.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:103 389 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem w Radostowie Średnim, gmina Lubań! Opis oferty: na sprzedaż unikalna nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł104 m² 2 192,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy, w którym przez wiele prowadzona była działalność gastronomiczna. Ta legenda może być Twoja! Lokal usytuowany przy ruchliwej drodze osiedlowej z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 738 m² 181,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Własność. Działka budowlana położona w Stargardzie przy ulicy Grottgera. Nieruchomość o powierzchni 1738 m kw, o regularnym kształcie, położona na wzniesieniu. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

5 480 000 zł681 m² 8 046,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 262 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży imponującej nieruchomości, położonej w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Piaseczna - Zalesiu Dolnym. To wyjątkowe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł80,20 m² 7 094,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Komfortowe, przestronne mieszkanie 3 pokojowe na Os. Piaski, tzw. Szklane Domy. Na pow. 80,60 m2 składa się: obszerny hol, duży salon połączony z kuchnią, jadalnią i otwartym ogrodem zimowym,.

Szczegóły ogłoszenia

672 952 zł96 136 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka rolna w malowniczej miejscowości Wołcza.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł89,12 m² 3 366,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność: na sprzedaż przestronny lokal w Wałbrzychu w spokojnej części Śródmieścia o pow. 89,12m2. Lokal składa się z pomieszczenia typu open space.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł415 m² 5 639 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość na południu Krakowa - duży dom wolnostojący z częścią produkcyjno-usługową. Dom z 1980 ro pow. 415 m2 posadowiony jest na 15-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 268 m² 188,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Numer oferty w biurze 91-103 Polecam do sprzedaży ładnie położoną działkę o powierzchni 1268 m2 o wymiarach 34/38 m w trzeciej linii zabudowy od drogo głównej, teren.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł2 100 m² 99,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wymarzonej działki w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Lubisz cisze, spokój, naturę to ta działka jest dla Ciebie Działka budowlana o wielkości 2100m2 ( wymiary około.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni około 140 m , położony na ogrodzonej działce ok. 800 m w miejscowości Sewerynów, w gminie Głowaczów. Spokojna okolica w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł160 m² 6 562 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Sprzedam dom 140m2 powierzchni mieszkalnej, salon, cztery sypialnie, kuchnia dwie łazienki w miejscowości Stare Budy pow. Grodzisk Mazowiecki gm. Jaktorów Budynek posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł175 m² 1 874,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż wolnostojący, murowany dom o powierzchni 175 m2, położony w miejscowości Wapienne (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Sękowa). Nieruchomość składa się z 5 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł66,10 m² 7 549,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,10 m2 zlokalizowane w Kamionku. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku po termomodernizacji. Układ mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł77,75 m² 9 903,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezczynszowe / 4 pokoje z ogrodem oraz dwoma miejscami postojowymi w cenie! Inwestycja zakończona! Mierzyn ul. Długa Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 77,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

239 400 zł3 420 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka znajduje się w pięknym i malowniczym rejonie gminy Kampinos. Ma wymiary około 33 na 106 metrów, z szerokością od frontu wynoszącą 106 metrów. Na działkę zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł65 m² 4 615,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji (przy najbardziej prestiżowej ulicy wiodącej do rynku). Mieszkanie nadaje się na kancelarię prawną, gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 975 m² 43,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 29,75 ar położona w miejscowości Żeleźnikowa wielka (gm. Nawojowa). Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Rzeszów,podkarpackie

2 199 000 zł210 m² 10 471,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ul. Niepodległości w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł30,94 m² 9 340,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny i wyjątkowy apartament w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30,94 m2, położone blisko ścisłego centrum Bydgoszczy. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce, idealne na inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 780 660 zł77,42 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym 72 m2 własnego ogródka | Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 781 m² 140,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na działkę dojedziesz wklejając w Google Maps 52.044889, 21.140250 Kawęczynek, ul. Prosta Numer Ewidencyjny 116/23 Media Prąd - w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł263 m² 1 444,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom W cenie mieszkania | widok na śnieżne kotły I zamek chojnik | sobieszów Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie, w stanie surowym zamkniętym z dużym plusem, ale o tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 973 zł43,33 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! nowe mieszkania na os. Sady W słubicach - zarezerwuj już dziś swój lokal mieszkalny! Mieszkania w stanie deweloperskim - do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Dzisna,zachodniopomorskie

95 000 zł1 926 m² 49,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana , Dzisna gmina Przybiernów. Działka budowlana o pow. 1926 m2 położona w uroczej miejscowości Dzisna oddalonej tylko 50 km od morza, w połowie drogi pomiędzy Szczecinem.