dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 304 ogłoszenia

169 990 zł3 024 m² 56,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dużej działki położonej w kompleksie działek budowlanych na sprzedaż. Nieopodal kompleksu znajduje się piękny las. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł112,02 m² 3 704,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu typu bliźniak, usytuowanego w Pieniężnie, przy ul. Generalskiej. Dom o powierzchni 112,02 m na działkach o powierzchni 322.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Cena- 799 tysięcy złotych. Zapraszam do sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej w sercu Barlinka,o powierzchni 240m2 To przestronny,trzy-poziomowy dom idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

2 059 000 zł233 m² 8 836,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 991 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, położonego w miejscowości Wilkowiecko przy ulicy Dolnej. Nr ewid. 972/2, 973/3,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł5 000 m² 139,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | 50 ar | mpzp zabudowa jednorodzinna | Limanowa - powierzchnia: 50 ar - rodzaj: działka inwestycyjna - przeznaczenie: mpzp zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 041 zł53,89 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 072 zł75,66 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.26,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł78 800 m² 4,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano leśna Wapnica koło Stargardu .Pięknie położona działka o pow. 7,88 ha z wydaną decyzją o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

826 540 zł31,79 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartamnet 31.79 m2 POMIĘDZY MORZEM A JEZIOREM! Wyjątkowa lokalizacja, niepowtarzalne widoki, nowoczesna i luksusowa architektura - to wszystko łączy inwestycję ROGOWO PEARL. Jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł197,15 m² 9 125,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Jeśli szukasz domu, który łączy nowoczesne technologie, wysoki komfort życia, dużą przestrzeń i bliskość natury, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł152,66 m² 8 515,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 385 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości Janowice przy ul. Brylantowej w gminie Stare Miasto, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł809 m² 1 359,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 120 m²

Obiekt usługowo-magazynowo-mieszkalny z dużym potencjałem Huszlew 77a Na sprzedaż funkcjonalna i wielozadaniowa nieruchomość komercyjna z częścią mieszkalną, położona w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 200 m² 81,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż sąsiadujące działki budowlane zlokalizowane na terenie spokojnej wsi Powielin, gm. Winnica, powiat Pułtuski, oddalonej o około 12 km od Serocka i 30 km od Białołęki stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 095 m² 36,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bliskość jeziora i lasu. Relaks i regeneracja sił w pięknych okolicznościach przyrody. Spotkania z rodziną i przyjaciółmi na łonie natury. Brzmi kusząco? Na pewno tak!.

Szczegóły ogłoszenia

759 900 zł168,10 m² 4 520,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 483 m²

Nowa niższa cena! Funkcjonalny budynek mieszkalny, jednorodzinny ( możliwość dwóch rodzin), wolnostojący, niepodpiwniczony. Budynek powstał w połowie lat 80 tych XX wieku. Wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 536 zł43,28 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Willa Toscana - Lokal mieszkalny M31 opis inwestycji: tarnów, ul. Eugeniusza Niedojadły, wyjątkowa inwestycja - Willa Toscana. To tu, wśród subtelnych odniesień do włoskiej elegancji i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł41,83 m² 5 809,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie M3 o powierzchni 38,4m usytuowane na II piętrze w czteropiętrowym bloku w zielonej dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,20 m² 13 252,21 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości perfekt oferuje do sprzedaż lokal mieszkalny położony w Olsztynie przy ulicy Kołobrzeskiej 6 - Bdynek Opera w Olsztynie Budynek nowoczesny wybudowany w 2019 r.

Szczegóły ogłoszenia

148 200 zł821 m² 180,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zgrabna działka budowlana o powierzchni ponad 8 arów położona jest w unikatowym miejscu w Międzybrodziu Bialskim w rejonie Nowego Świata. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł20 900 m² 19,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł409 m² 5 867,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Na sprzedaż Stanica Wędkarska w Zajączkowie Wyjątkowa nieruchomość agroturystyczna z zarybionym stawem Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży stanicy wędkarskiej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł146 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości! Przedstawiamy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok.147 m , które znajduje się na popularnym osiedlu Winogrady - Os. Na Murawie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł98,50 m² 5 025,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości Premium oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze kamienicy w atrakcyjnej lokalizacji Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 736 zł39,97 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł42 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Dom całoroczny w Atenach (pow. augustowski) Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom rekreacyjny, przystosowany do użytkowania całorocznego, położony w malowniczej miejscowości Ateny.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł300 m² 5 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Biuro nieruchomosci, mały Domek' poleca atrakcyjną ofertę zakupu kamienicy mieszkalno-usługowej W samym centrum Lubania w skąłd nieruchomosci wchodzi -suterena wys.3m2 z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 100 m , zlokalizowany w Bartodziejach w pow. Jastrzębskim. Lokalizacja: lokalizacja tego domu to kolejny atut. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł879 m² 112,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicy miejscowości Konarzewo. Nieruchomość o powierzchni 879 m2. Nieruchomość usytuowana na terenie płaskim z bardzo ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Podgórna

Świecie,kujawsko-pomorskie

319 999 zł79,80 m² 4 010,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta sprzedaży - 2 niezależne lokale usługowo-biurowe Świecie , ul. Podgórna , 79,8 m łącznie Na sprzedaż dwa niezależne lokale usługowo-biurowe o łącznej powierzchni 79,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Wilczeniec Fabiański, gm. Fabianki, powiat włocławski. Powierzchnia działek od 1000 m2 - 2000 m2, cena 60 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł41 000 m² 21,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Radlin 4,1 ha działka inwestycyjna z zabudową Na sprzedaż kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 4,1000 ha, położony w miejscowości Radlin 45, gmina Górno, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł11 628 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona ok 3 km od Zambrowa. Wymiary działki ok : 25m x 495m Dojazd z dwóch stron droga utwardzoną. Media : prąd przy działce. Klasoużytki : Ls IV.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł108,10 m² 9 222,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

W ofercie sprzedaży przestronne mieszkanie znajdujące się w malowniczej dzielnicy Wrocławia, krzyki, dzielnica Brochów, przy ulicy Koreańskiej. Mieszkanie o powierzchni 108m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Golczewo,zachodniopomorskie

1 300 000 zł241,29 m² 5 387,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej okolicy, zaledwie 6 minut jazdy od centrum Stargardu. Dom usytuowany jest na ogrodzonej działce o powierzchni 1090 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 092 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki zlokalizowane są w malowniczych Węsiorach, w sercu Kaszub, w gminie Sulęczyno, powiecie kartuskim, województwo pomorskie. Nieruchomość sąsiaduje z rozległymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 458 175 zł62,05 m² 23 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:104 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną nieruchomość, idealną zarówno do zamieszkania, jak i jako pewną inwestycję generującą dochód. Apartament o powierzchni 62,05 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł66,02 m² 9 830,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy wyjątkowy dolny apartament "pod Lipą" idealną propozycję dla osób szukających komfortu, funkcjonalności i spokojnej lokalizacji w otoczeniu zieleni. To miejsce stworzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 765 zł102,63 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Spektakularny, 5-pokojowy apartament W rodzinnyn sercu miasta Agencja Partners International prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w inwestycji Piasta Towers. Mieszkanie M.63 to unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł90,98 m² 6 803,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować osiedle domów w zabudowie bliźniaczej z wydzielonymi lokalami mieszkalnymi przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 656 780 zł78,15 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym 95m2 własnego ogródka | Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł9 458 m² 100,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Częstochowa prezentuje: na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 9458m położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Częstochową.