dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

399 000 zł20 900 m² 19,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł409 m² 5 867,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Na sprzedaż Stanica Wędkarska w Zajączkowie Wyjątkowa nieruchomość agroturystyczna z zarybionym stawem Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży stanicy wędkarskiej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł146 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości! Przedstawiamy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok.147 m , które znajduje się na popularnym osiedlu Winogrady - Os. Na Murawie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł98,50 m² 5 025,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości Premium oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze kamienicy w atrakcyjnej lokalizacji Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 736 zł39,97 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł42 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Dom całoroczny w Atenach (pow. augustowski) Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom rekreacyjny, przystosowany do użytkowania całorocznego, położony w malowniczej miejscowości Ateny.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł300 m² 5 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Biuro nieruchomosci, mały Domek' poleca atrakcyjną ofertę zakupu kamienicy mieszkalno-usługowej W samym centrum Lubania w skąłd nieruchomosci wchodzi -suterena wys.3m2 z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł879 m² 112,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicy miejscowości Konarzewo. Nieruchomość o powierzchni 879 m2. Nieruchomość usytuowana na terenie płaskim z bardzo ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 100 m , zlokalizowany w Bartodziejach w pow. Jastrzębskim. Lokalizacja: lokalizacja tego domu to kolejny atut. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Podgórna

Świecie,kujawsko-pomorskie

319 999 zł79,80 m² 4 010,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta sprzedaży - 2 niezależne lokale usługowo-biurowe Świecie , ul. Podgórna , 79,8 m łącznie Na sprzedaż dwa niezależne lokale usługowo-biurowe o łącznej powierzchni 79,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Wilczeniec Fabiański, gm. Fabianki, powiat włocławski. Powierzchnia działek od 1000 m2 - 2000 m2, cena 60 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł41 000 m² 21,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Radlin 4,1 ha działka inwestycyjna z zabudową Na sprzedaż kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 4,1000 ha, położony w miejscowości Radlin 45, gmina Górno, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł11 628 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona ok 3 km od Zambrowa. Wymiary działki ok : 25m x 495m Dojazd z dwóch stron droga utwardzoną. Media : prąd przy działce. Klasoużytki : Ls IV.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł108,10 m² 9 222,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

W ofercie sprzedaży przestronne mieszkanie znajdujące się w malowniczej dzielnicy Wrocławia, krzyki, dzielnica Brochów, przy ulicy Koreańskiej. Mieszkanie o powierzchni 108m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Golczewo,zachodniopomorskie

1 300 000 zł241,29 m² 5 387,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej okolicy, zaledwie 6 minut jazdy od centrum Stargardu. Dom usytuowany jest na ogrodzonej działce o powierzchni 1090 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 092 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki zlokalizowane są w malowniczych Węsiorach, w sercu Kaszub, w gminie Sulęczyno, powiecie kartuskim, województwo pomorskie. Nieruchomość sąsiaduje z rozległymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł64,70 m² 9 876,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na piętrze w Tychach. Do sprzedania mieszkanie, w budynku trzypiętrowym w którym znajduje się tylko pięć lokali na piętrze. Mieszkanie na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 458 175 zł62,05 m² 23 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:104 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną nieruchomość, idealną zarówno do zamieszkania, jak i jako pewną inwestycję generującą dochód. Apartament o powierzchni 62,05 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 765 zł102,63 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Spektakularny, 5-pokojowy apartament W rodzinnyn sercu miasta Agencja Partners International prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w inwestycji Piasta Towers. Mieszkanie M.63 to unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł90,98 m² 6 803,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować osiedle domów w zabudowie bliźniaczej z wydzielonymi lokalami mieszkalnymi przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 656 780 zł78,15 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym 95m2 własnego ogródka | Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 000 zł74,43 m² 17 936,32 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim na nowopowstałym Osiedlu Jagiellońska, położone na ostatnim, siódmym piętrze, o łącznej powierzchni 74,3 m . W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł9 458 m² 100,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Częstochowa prezentuje: na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 9458m położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Częstochową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

934 000 zł110,61 m² 8 444,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Kameralne i funkcjonalne domy w Poznaniu - tylko 5 minut od Ronda Rataje. Budowa dwóch pierwszych domów już się rozpoczęła - najlepszy moment na dopasowanie lokalu do Twoich potrzeb. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

722 670 zł5 559 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,5559 ha położoną w Staniszowie. Działka w kształcie prostokąta, w mpzp oznaczona jest symbolem mn: tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ul. Powstańców Wielkopolskich 15a w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 56 m2 wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł58 m² 8 879,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

491 150 zł51,70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dostępne od zaraz przestronne mieszkanie powierzchni 51,7 m2 idealne do zamieszkania bądź jako inwestycja, wykończone w wysokim standardzie, zaprojektowane przez projektanta wnętrz. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 223 m² 343,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Płaska nieruchomość składająca się z 2 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 0,1223 ha, położona w miejscowości Ściejowice gm. Liszki. Kształt nieruchomości zbliżony jest.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 600 m² 24,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w Dąbrowie Tarnowskiej blisko obwodnicy oraz drogi w kierunku Żabna. Działki przy drodze nieutwardzonej o nr 244. Działka nr 253 o powierzchni 3641 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 200 zł86 m² 18 955,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 86m2 na Starym Mieście w rejonie ul. Długiej. Lokal użytkowy, usługowy, gastronomiczny itp. mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Chwalęcice,lubuskie

340 000 zł35 m² 9 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Polecamy Państwu zakup nieruchomości gruntowej o powierzchni 1.158 m2, usytuowanej w zielonej części Chwalęcic, w niedalekiej odległości od lasu. Na działce posadowiono nieduży domek.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł29,60 m² 18 209,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ustawna kawalerka 30m od sgh | Metro Pole Mokotowskie | ul. Króżańska, warszawa Stary Mokotów Lokalizacja: na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 29,6 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł79,10 m² 12 629,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - bardzo kameralna okolica - Mnóstwo zieleni oraz szlaków spacerowych - Doskonały układ pomieszczeń - Duża, oddzielna kuchnia - Przystanek autobusowy 50m od budynku - bezpośredni dojazd na Stare.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 001 m² 37,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Spokojna, urokliwa przestrzeń pod wymarzony dom jednorodzinny! Latyczyn, gmina Radecznica Położenie i okolica: działka położona w Latyczynie to miejsce, gdzie życie toczy się spokojniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sąsieczno

Sąsieczno,kujawsko-pomorskie

75 000 zł1 017 m² 73,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-