dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

250 000 zł33,41 m² 7 482,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,41 m , zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Sidorskiej. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł77 m² 11 025,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

AM Przestronne mieszkanie w centrum Wrocław - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł135,52 m² 13 651,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:242 m²

Inwestycja przy ul. Długiej 15 w Gdyni Witomino to idealne miejsce dla osób, które pragną połączyć wygodę życia w mieście z bliskością natury. Otoczenie zieleni, sąsiedztwo lasów.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł57,60 m² 6 597,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokoje+ oddzielna kuchnia + loggia + piwnica+ schowek na półpiętrze - Idealna propozycja jako pierwsze mieszkanie dla pary, rodziny czy jako lokata kapitału pod wynajem. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

744 400 zł62,50 m² 11 910,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania duże, trzypokojowe mieszkanie na Ruczaju, ulica Kobierzyńska 103 20 minut do centrum Krakowa. Mieszkanie 62,09 m2 znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku na ulicy Kobierzyńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

552 024 zł36,08 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, jasne rozkładowe mieszkanie 36,08 m Lublin, ul. Wolińskiego 29 Active City Żagiel Dom - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,08 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,70 m² 11 090,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pleśniarowicza w Rzeszowie, na osiedlu Krakowska-Południe. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 718 m² 290,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - wilkowice, przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Wilkowice w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 082 zł52,61 m² 14 447,48 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

794 560 zł54,76 m² 14 509,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | Prądnik Biały | Bez prowizji i pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Bociana (prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ojrzanów piękna działka budowlana w doskonałej lokalizacji - na sprzedaż. Działka o powierzchni 1500 m2 i wymiarach: 24x56,6x67,7 położona w Ojrzanowie przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 620 m² 320,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Warszawianka, gm. Lesznowola, pow. Piaseczyński.25 km. od Warszawy, dojazd trasą S7 ok 30 min. Przeznaczenie wg mpzp zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, zakazuje.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 900 m² 75,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 19a (1900m2) w m. Gruszów. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach: 35-15m (szerokość) i 90m (długość). Działka płaska, nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł49 m² 24 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie w rejonie Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej. Lokal o powierzchni 49m2, usytuowany jest na 3 piętrze 6-ścio piętrowego budynku wzniesionego.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł4 600 m² 60,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję państwu działkę na obrzeżach Boguszowa Gorc. Nieruchomość o łącznej powierzchni 4600 m2. w tym 1700 m2 budowlanej Działka uzbrojona w wodę prąd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 888 zł69,33 m² 10 946,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! nowe 3-pokoje, centrum, unikalne z 3 balkonami! wyróżnij się I kup mieszkanie jakiego nikt nie ma uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! teraz promocja 70 000 zł taniej! Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł2 369 m² 244,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2369 m położona przy ulicy Pińczowskiej w Jędrzejowie. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym położeniem oraz dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 700 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w południowej części Milanówka. Wymiary działki 25m na 210 m. Media: prąd i woda w drodze przy działce. Bliski dostęp do stacji wkd. W okolicy domy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Porębskiego (pogórze). Powierzchnia nieruchomości wynosi około 54 m2. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 260 zł36,09 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 226 zł62,06 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 157 zł35,45 m² 17 860,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł58,70 m² 8 858,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie Baranówka 4 pokoje - 58,7 m Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie 4- pokojowe (baranówka) w Rzeszowie, składające się z czterech pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł234 m² 2 987,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Kupujesz dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym na działce 800 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł89,71 m² 8 025,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom parterowy, posadowiony na działce o powierzchni 600 m , z pięknym widokiem na Tatry - Klimkówka koło Nowego Sącza. W otoczeniu malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Najważniejsze informacje: - dom do remontu, - wszystkie media, - dojazd drogą asfaltową, - piętrowy, - 5 pokoi, - piwnica. Oferta na wyłączność - tylko w Bragson Nieruchomości! Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł855 m² 992,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze! Zapraszam po informacje oraz na prezentację Bartosz Kukliński Specjalista ds. nieruchomości tel:   Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 855 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 567 zł35,70 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj lub zainwestuj w zielonej części Gdańska! Bez Prowizji Bez pcc Szukasz mieszkania dla siebie lub planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem? Mamy coś, co spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

309 330 zł1 473 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Opis nieruchomości działka po podziale, przedmiotem oferty jest działka budowlana nr 96/1 o powierzchni 1 473 m (0,1473 ha), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł88 m² 8 852,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 410m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł365 m² 1 065,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Biuro nieruchomości sverum prezentuje dom przeorganizowany na przestronny lokal użytkowy (powierzchnię biurowo-magazynową) o powierzchni 365m2, w miejscowości Częstochowa. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 000 zł26 700 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna dla dewelopera Duży grunt w Rybnicy koło Jeleniej Góry Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż z widokiem na Karkonosze i Izery.

Szczegóły ogłoszenia

727 545 zł3 731 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka mieszkaniowo-usługowa Jędrzychowice | blisko granicy pl-de i A4 Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym (mnu) położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 159 m² 672,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bielsko-biała, kamienica wydana decyzja O warunkach zabudowy słoneczna działka budowlana pod lasem link do oferty: Proponuję na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjno - budowlana o powierzchni 1200 m/kw w atrakcyjnej lokalizacji. Działka powstaje z dużej działki - możliwość kupienia całości o pow 2338m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł16 900 m² 124,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ciekawa działka rolna granicząca z lasem położona w Lasocicach niedaleko węzła Leszno-Zachód. Przeznaczenie w Studium tereny o wiodącej funkcji obsługi rolnictwa.