dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 214 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł140 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Już wybudowany, na nowym osiedlu , nieopodal Niemcza- wszystko blisko ale cicho i zielono. Nowoczesny i funkcjonalny parterowy dom z garażem, w harmonijnej brykle, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł190 m² 7 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Woźniakowski Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego, który stanowi idealną propozycję dla nowoczesnej rodziny. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 024 500 zł61,72 m² 16 599,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem! Taki balkon to dodatkowa strefa relaksu dla Twojej rodziny :) Dodatkowo jest też miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 46 000 zł. Gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 098 zł37,22 m² 12 200,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Lublinie w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego i terenów zielonych. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł76 m² 7 881,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Przytulny I funkcjonalny dom W zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski, niedaleko opola! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ciekawy, ustawny i przytulny dom, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł221 m² 15 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 912 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu nowoczesny dom położony w Jeżowie Sudeckim. Nowy dom klasy premium wybudowany w 2025r. Widok na całe pasmo gór, którego nikt nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 800 zł72 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 71 m z balkonem lub tarasem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje trzy atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

837 312 zł199,36 m² 4 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jedyna taka oferta w Koszalinie! Całe piętro na sprzedaż - centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej Elastyczna przestrzeń, która rośnie razem z Twoim biznesem! Na sprzedaż przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł74 m² 10 270,27 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 zlokalizowane w Rzeszowie. Lokal znajduje się na VI piętrze nowoczesnego budynku i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 286 zł56,42 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Legionów 25a W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 56,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł2 994 m² 323,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej o powierzchni 2994 m , położonej w malowniczej i spokojnej miejscowości Potasze tuż przy granicy Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super lokalizacja w Brześciu Kuj.! oferujemy do sprzedaży działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 3000 m , położoną na osiedlu domów jednorodzinnych w Brześciu.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł56 m² 15 446,43 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 56 m , położone na warszawskim Mokotowie. Układ pomieszczeń Obecnie mieszkanie jest w trakcie remontu i sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Walim

Walim,dolnośląskie

450 000 zł5 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu działki położonej w Walimiu nr 308 o pow. 0,5000 ha. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 533 zł50,17 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,17 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie, realizowanej przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł56 m² 19 017,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Hampton Home oferuje na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m , z oddzielną widną kuchnią, balkonem oraz piwnicą, położone na 2. piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 410 m² 489,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną na atrakcyjnym osiedlu Złotno w Łodzi przy ul. Podchorążych. Działka o powierzchni 1410m2 położona w sąsiedztwie nowych domów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł4 627 m² 38,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Krzeczów -na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna położona w miejscowości Krzeczów, składająca się z dwóch działek ewidencyjnych nr 935/13 oraz 935/14. Łączna powierzchnia obu.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł78,77 m² 7 045,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 783 zł61,33 m² 10 643,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Układ mieszkania: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 904 zł50,82 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty sldocm2 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 50,82 m2 ilość pokoi: 3 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł240 m² 1 954,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko w naszym biurze Nieruchomości Apartament Oferta na wyłączność Krzysztof Tel.   okazja! kto pierwszy ten lepszy! Przedstawiam Państwu niezwykłą ofertę sprzedaży domu nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł6 680 m² 37,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka na Mokraczu, gmina Bełchatów, woj łódzkie. Do Bełchatowa to około 8km, blisko do obwodnicy. Działka o wymiarach około 155m x 43m , 6606m2, w otoczeniu nowego.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł100,97 m² 4 803,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Obniżka ceny! Wieleń okolice, wrzeszczyna Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 100,97m2 Bydynek murowany, częściowo podpiwniczony. Fundamenty.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł851 m² 1 763 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Obiekt produkcyjno- składowy znajdujący się na terenie 4128 m2 oznaczonym w mpzp symbolem K4.4P: -przeznaczenie podstawowe: tereny przemysłu, tereny usługowo-produkcyjne -przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł64,58 m² 10 668,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 64,58 m | Tarasy zielone | Blisko centrum | Stan deweloperski Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do centrum? Ta oferta to idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł530 m² 2 603,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 179 m²

Od samego progu poczujesz się jak w domu. Nasza nieruchomość emanuje ciepłem i niezwykłą energią. Będzie doskonałym miejscem do zamieszkania dla rodziny z dziećmi, dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł90 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 773 m²

Marzysz o domu, który urządzisz od A do Z według własnego pomysłu? Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł9 865 m² 197,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Blisko jeden hektar powierzchni działek położonych na terenie miejscowości Zawoja. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Terenu na terenie wspomnianej Zawoi ok.60 arów to tereny budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 559 zł29,13 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż inwestycyjne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,13 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Faktura vat 23%! Odbiór kluczy grudzień.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł117 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper , kolejna inwestycja II etap. Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 117 m2 z dużym tarasem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł69,10 m² 6 642,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:942 m²

Nowa cena - 459 000 zł! domek letniskowy nad jeziorem dołgie - nowy, gotowy do użytku. Na sprzedaż nowy domek letniskowy położony w malowniczej okolicy - zaledwie 500 m w linii prostej od.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 564 m² 239,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka produkcyjno-usługowa o powierzchni 1564 m2 położona w Nieborowicach obok Gliwic. Do działki doprowadzona jest droga szutrowa. W mpzp działka oznaczona jako 2pu czyli tereny.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł75,20 m² 15 425,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Nowa cena! Wyjątkowa oferta: na sprzedaż duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,2 m przy ulicy Lubicz z miejscem postojowym za szlabanem. Duży potencjał inwestycyjny: - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 900 m² 40,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka przeznaczona na cele mieszkaniowe w miejscowości Gnojnik, województwo małopolskie, powiat brzeski, gmina Gnojnik. Działka o pow. 49 arów, numer działki: 693/1.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł996,30 m² 4 516,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:786 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość zabudowaną położoną w Gliwicach przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 10 oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 128 000 zł140 m² 8 057,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 815 m²

Tylko w naszym biurze! Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, blisko lasu? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł36 m² 29 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: *prestiżowa lokalizacja- śródmieście Gdańska; *5 minut spacerem do Motławy i historycznego Starego Miasta; *nowoczesny budynek z 2021 roku; *wysoki standard wykończenia, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł51,40 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie o wielkości 51,4m2 na 3 piętrze luksusowego budynku w Centrum Warszawy! Apartament w stanie deweloperskim składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki nad jeziorem Szarek - III etap sprzedaży w sercu Mazur! Mamy przyjemność ogłosić rozpoczęcie III etapu sprzedaży unikalnych działek rolnych z bezpośrednią linią brzegową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Brzezie,kujawsko-pomorskie

115 000 zł2 400 m² 47,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mapa Nieruchomości z przyjemnością przedstawia ofertę działki budowlanej w Brzeziu. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2400m2, doskonała pod zabudowę jednorodzinną. Urocze miejsce,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij