dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 214 ogłoszeń

541 000 zł41,57 m² 13 014,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Aparthotel, apartament, pokój hotelowy. Biała Perła. Czarna Góra. Nowoczesny apartament usytuowany na ostatnim piętrze hotelu Biała Perła z widokiem na góry o powierzchni 41,57m2.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł100 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom do remontu. Dom około 100 m na działce 35 arów w miejscowości Dynów. Dom znajduję się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42,23 m² 10 869,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe, położone przy Bolesława Śmiałego (przy przychodni). Adaptacja poddasza: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 15,55 m2, - sypialnia 7,80 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł767 m² 149,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 17/12 o powierzchni 767 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Kantorowice, tuż przy Lewinie Brzeskim. Idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie wysokiego parteru w 10 piętrowym budynku zlokalizowanym przy ul. Ściegiennego w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sątok,dolnośląskie

115 700 zł1 212 m² 95,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa mn/u | 1212 m2 | Sątok, gm. Bierutów | 30 x 40 m | 115 700 zł Na sprzedaż duża, ustawna działka 1212 m2 w miejscowości Sątok (pow. oleśnicki), objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 480 zł25,58 m² 13 974,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł171,97 m² 4 622,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:293 m²

Są nieruchomości, które kupuje się tylko ze względu na metraż i lokalizację. Są też takie, które oferują znacznie więcej - przestrzeń do życia, potencjał inwestycyjny i solidne.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 088 m² 129,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Przemyślu przy ul. Jacka Kaczmarskiego nr ewidencyjny 700/1, obręb 206. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Zielonka.

Szczegóły ogłoszenia

465 500 zł1 330 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do kupna przepięknej działki położonej w okolicach nadmorskich. Posadowiona jest na płaskim terenie i ma regularny kształt prostokąta. Działka jest uzbrojona. Zatwierdzony został.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Na sprzedaż: dom z dużym potencjałem - do generalnego remontu Pewel Mała | cicha i malownicza okolica Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem, wymagający generalnego remontu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł64,87 m² 16 170,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 3-pokojowe W kamienicy blisko śródmieścia. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Zakopiańskiej w gdańskiej dzielnicy Siedlce, bezpośrednio sąsiadującej ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł74,16 m² 13 956,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 74,16 m | ul. Silnikowa | nowa inwestycja 2025 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74,16 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

149 999 zł1 078 m² 139,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku raju? Sprawdź naszą ofertę w Słowiku! Z radością prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1078 m , znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bochnia ul. Kurów Widokowa działka 10ar bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Świeży podział geodezyjny. Ładna widokowa działka lekko nachylona na południową stronę. Cisz spokój. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 035 m² 173,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa pod budowę domu jednorodzinnego. Działka kształtna, sucha , wymiary: 45,6m x23,7m x43,5m x24m. Sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych. Dojazd drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł125,11 m² 5 435,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, duże mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ulicy Wrocławskiej w Grodkowie, woj. opolskie. Lokal posiada 125,11 m2 powierzchni użytkowej i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Masłowice,zachodniopomorskie

800 000 zł400 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:7 336 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - dom mieszkalny z salą eventową i zapleczem gastronomicznym na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł4 355 m² 54,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Duża działka w Machowinie 10 km od morza Duża działka budowlana na wsi. Machowino, gmina Ustka. Powierzchnia działki nr 521 to 4355 m , teren płaski, sąsiadujący z lasem, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł182 m² 6 043,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Na sprzedaż przestronny lokal witrynowy o powierzchni ok. 182 m2 przy ul. Częstochowskiej w Kaliszu. Lokal znajduje się na parterze, czterokondygnacyjnego budynku mieszkalno-użytkowego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł197 m² 9 441,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Szczecin Skolwin - w ofercie do sprzedaży bardzo ładny dom o powierzchni całkowitej około 300 mkw, parter z użytkowym poddaszem, na działce 1008 mkw, z krytym basenem zewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 699 000 zł151,82 m² 17 777,63 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Polecam świetną inwestycję w samym centrum Wrocławia, a jednocześnie na uboczu. Osiedle powstało tuż przy Odrze, na Starym Mieście, co zapewnia: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł300 m² 4 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż duży, komfortowy dom w Skoroszach gotowy do zamieszkania! Szukasz przestronnego, eleganckiego domu, który spełni wszystkie Twoje potrzeby? Ta oferta jest dla Ciebie! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 751 zł54,51 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! nowa inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł180 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Do sprzedaży nieruchomość z olbrzymim potencjałem! Dom dwurodzinny, dwa oddzielne wejścia, duży budynek gospodarczy. Dodatkowo sprzedawana jest w tej cenie działka z odrębnym numerem.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł33 m² 11 484,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 z ogródkiem 50m2 położone na parterze w nowym bloku mieszkalnym na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

643 500 zł585 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Lublinie - dzielnica Szerokie (ul. Lubuszan). Idealna propozycja pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 005 zł61,35 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Kupujesz bez prowizji i podatku pcc, co oznacza realne oszczędności!.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł2 458 m² 382,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka budowlana położona w Owczarni, obok Podkowy Leśnej. Niezwykle ciche i spokojne miejsce, otoczone dużą ilością zieleni i lasem. Działka zadrzewiona, znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 365 zł82,85 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Twój dom przy lesie w Rzeszowie Słocina Dodatkowe korzyści dla kupujących: brak podatku pcc 2% oszczędność przy zakupie Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Rabaty do: castorama | Leroy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł74 m² 7 554,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74m2 z ogródkiem i balkonem oraz dwoma miejscami parkingowymi przed budynkiem, w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 508 zł60,54 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania do własnej aranżacji na nowoczesnym osiedlu! Nie zwlekaj zadzwoń do Nas już dziś by zyskać! tel.   . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 275 m² 132,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Majdan Mętowski gmina Głusk zlokalizowane w drugiej linii zabudowy. Przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

14 989 100 zł34 300 m² 437 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka produkcyjno-usługowa w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej Specjalna Strefa Ekonomiczna pozwala przedsiębiorstwom, na skorzystanie z szeregu udogodnień takich jak ulgi podatkowe, czy.

Szczegóły ogłoszenia

131 750 zł1 450 m² 90,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Keller Williams! Atrakcyjna działka nr 391/3- tychnowy, pow. Kwidzyn, woj. pomorskie Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa działka nr 391/3 położona w urokliwej wsi Tychnowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł136,08 m² 5 504,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²