dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

1 199 000 zł300 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Do zaoferowania połowa bliźniaka w Jeleniej Górze w Cieplicach Śląskich -zdroju Budynek na działce o powierzchni 353 m2, powierzchnia całkowita to ok. 300 m2. Piwnica: - kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

137 200 zł1 372 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczym miejscu - nieopodal Gniezna w Lubochni. Idealna lokalizacja dla osób szukających spokoju w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł5 379 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka z własnym lasem gdzie wybudujesz swój wymarzony dom! Jeżeli marzysz o własnym kawałku ziemi z prywatnym lasem w promieniu 35 min od Rzeszowa z bardzo szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 538 991 zł50,13 m² 30 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę | European Property Awards | Top.

Szczegóły ogłoszenia

127 500 zł1 700 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż w Brzezińcu, gmina Mirsk - idealna lokalizacja na Twój wymarzony dom! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 1700 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

139 800 zł18,44 m² 7 581,34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania! Małe mieszkanie położone w centrum Piaskowej Góry przy ulicy Głównej. Oddzielna łazienka, w pełni użytkowy aneks kuchenny. Parter, balkon Lokal w pełni wyposażony -.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł58,74 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ciepłe, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, idealne jako gotowa inwestycja pod wynajem studencki lub komfortowe miejsce do życia dla rodziny. Lokalizacja Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł230 m² 5 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Do sprzedania dwa segmenty bliźniaka na kameralnym osiedlu Zapraszamy na prezentację wyjątkowej nieruchomości w miejscowości Jurowce w dzielnicy willowej , usytuowanej w otulinie lasu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł951 m² 209,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Górzykowie, działka położona jest w spokojnej części miejscowości. Znajduje się zaledwie 6 km od centrum Sulechowa.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł36,40 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży mieszkanie w Piechowicach, przy ul. Kryształowej. Mieszkanie w zadbanej kamienicy, na parterze o powierzchni użytkowej 36,40.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51,5 m z garderobą - Gdańsk, osiedle Optima (inpro) mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł3 800 m² 209,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 38 ar, położona na wzgórku Na Woli Kurowskiej przy drodze głównej - droga wojewódzka dw975 w kierunku północnym (na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Brzozowa

Manowo,zachodniopomorskie

147 000 zł1 133 m² 129,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w kompleksie sześciu działek w miejscowości Manowo, usytuowana w drugiej linii zabudowy od ulicy Brzozowej. Warunki zabudowy: powierzchnia zabudowy do 25%.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1000m2 , położoną w Osiecku, w powiecie Otwockim. Teren na którym znajduje się przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł90 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 372 m²

Oferta diotyczy sprzedaży dużej działki o powierzchni 0,4372 ha położonej w miejscowości Mostkowo gm.Barlinek zabudowanej budynkiem mieszkalnym i dużym budynkiem gospodarczym. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

7 700 000 zł40 000 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Dom posiada w ofercie sprzedaży działkę inwsetycyjną w Błażejewie k/ Kórnika. Dostępne media : woda, prąd , gaz. NIeruchomość objęta planem zagospodarownia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 330 zł49,55 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł3 000 m² 2 033,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 170 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,2 ha (wymiary ok. 80m x 160m), częściowo zabudowana dwoma budynkami o charakterze magazynowo warsztatowym. Budynki murowane o powierzchni 1900m2,.

Szczegóły ogłoszenia

821 000 zł43,30 m² 18 960,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy