dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

8 793 000 zł35 172 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka przemysłowa 3,5 ha - Wiślinka Strategiczna nieruchomość inwestycyjna Oferta skierowana do inwestorów, firm produkcyjnych, logistycznych oraz podmiotów poszukujących dużych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 400 zł3 544 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja. Świeradów Zdrój - działka w super lokalizacji. Polecam przepięknie położonej dużej działki przy skrzyżowaniu ul. Żwirki i Wigury z ul. Tadeusza Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 010 m² 178,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Sobieńki, gmina Osieck, powiat otwocki. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 700 zł40,98 m² 9 704,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł160,60 m² 3 729,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 612 m²

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Chodź, zabieram Cię na ,spacer" po dość nietypowej, ale jakże ciekawej i godnej.

Szczegóły ogłoszenia

298 287 zł3 013 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3013 m , położona w miejscowości Kierzkowo, w gminie Choczewo, oznaczona numerem ewidencyjnym 53/24. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł64,21 m² 6 681,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Drugi etap inwestycji Nova Bursztynova to zupełnie nova odsłona przy ul. Jarzębinowej w Kobylnicy. Tym razem z myślą o Osobach, które marzą o własnym mieszkaniu w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł525 m² 952,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 918 m²

Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, łaziska, opole Lubelskie Budynek: - 525 metrów powierzchni użytkowej - parterowy - murowany - wolnostojący - lata 70-te - wysokość 3,4m - betonowa.

Szczegóły ogłoszenia

75 486 zł1 094 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w spokojnej miejscowości Kalinowice Górne w gminie Ziębice. Działka ma kształt nie regularny o bokach 3,98m x 69,50m x 38,84.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 142 m² 656,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1142 m , położona w zielonej i spokojnej części Owczarni, przy ul. Książenickiej w bezpośrednim sąsiedztwie Podkowy Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kraków,małopolskie

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną w krakowskich Bronowicach, przy ul. Ojcowskiej. Działka ma powierzchnię 1- go hektara. Kształt działki jest zbliżony do kwadratu o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł859 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:541 m²

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka ewidencyjna o numerze: 191 mierząca powierzchnię 541 m.kw. (0,0541ha) zabudowanej nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bukwałd

Bukwałd,warmińsko-mazurskie

900 000 zł155 m² 5 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 652 m²

Szukasz domu pod Olsztynem, w spokojnej i zielonej okolicy? Blisko jeziora, z dala od hałasu dużego miasta ale z infrastrukturą podmiejską? Te wszystkie elementy znajdziesz tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni ok. 1000 m2 położonej w miejscowości Władysławów gmina Pabianice. Do sprzedaży pozostały 2.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł627 m² 446,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż rozpoczętą budowę - budynku handlowo-usługowo-mieszkalnego położonego na działce o powierzchni 7,93ar w Grabinach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

347 700 zł1 159 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***1159 m2***choroszcz*** Zapraszam na bezpłatną prezentację kształtnej działki budowlanej o powierzchni 1159 m2 i wymiarach ok. 35mx32m. Nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Niekanin,zachodniopomorskie

1 090 000 zł93,87 m² 11 611,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Wyjątkowy szeregowiec w wysokim standardzie | 0% prowizji od kupującego Słoneczne Wzgórze Niekanin, gmina Kołobrzeg Na sprzedaż w pełni umeblowany, zadbany dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł72,80 m² 21 964,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament na Mokotowie | 72,8 m | Loggia | Klimatyczne Osiedle z Ochroną Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, dwustronnego mieszkania z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Resko

Resko,zachodniopomorskie

770 000 zł259 m² 2 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:23 500 m²

***atrakcyjna lokalizacja, nieruchomość Z wieloma możliwościami*** ***idealne miejsce na stadninę koni, agroturystykę, bazę pod firmę transportową*** ***tylko 10km do węzła drogi ekspresowej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł6 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę atrakcyjne miejsce blisko Trzebnicy działka posiada Wz kupujący nie płaci podatku pcc miejscowość Komorówko kon nr telefonu   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Rewal,zachodniopomorskie

495 000 zł43,70 m² 11 327,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

W naszej ofercie prezentujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m , położone na 2. piętrze niskiego budynku wielorodzinnego w Rewalu w spokojnej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł136,74 m² 7 276,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Mamy w sprzedaży prawdziwą gratkę - dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na dużej, ponad 5-arowej działce. W idealnej lokalizacji - zielone Prawiedniki z dobrym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 966 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka o łącznej powierzchni 1966 m2, składająca się z zabudowanej parceli o powierzchni 646 m2 i pustej 1320 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 800 zł142,20 m² 5 891,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - w pobliżu Serocka. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 200 m² 95,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 1200 m2 położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb męcina. Nieruchomość nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 000 zł119 m² 7 436,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Nowa cena - jesienna okazja Gotowe Osiedle w kamienicy czeka na ostatnie rodziny - zamieszkaj pod dębowcem - funkcjonalny 4-pokojowy dom 119 m 2 W zabudowie bliźniaczej Z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 481 zł60,63 m² 13 994,41 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie, 3 pokoje z balkonem, wrocław Śródmieście. Planowany odbiór- II kwartał 2027r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł72,80 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w kamienicy przy ul. Świętojańskiej. Mieszkanie położone na wysokim parterze, dwustronne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł1 679 m² 390,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferta na wyłączność

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł52 m² 3 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze 52m2 dwa duże pokoje przestronna kuchnia łazienka i spiżarnia duży przedpokój - blisko szkoła i przedszkole -ok6km Kruszwica -ocieplony blok -niski.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł88,21 m² 3 956,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek handlowo - usługowy lub gastronomiczny W centrum kamieńca wrocławskiego. Działka O powierzchni 399 mkw. Lokal O powierzchni 88.21 mkw. Gorąco polecam lokal usługowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł380 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Sprzedaż dotyczy udziałów. Udziały wynoszą 93/128 w nieruchomości (zabudowanej oraz działek gruntu) : Lokalizacja: biłgoraj ul. Kościuszki 14/ ul. Wasilewskiej : W kilku słowach:.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł66,34 m² 14 320,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz miejsca, gdzie każde dziecko będzie miało swój własny pokój, a Ty poranną kawę wypijesz z widokiem na wschodzące słońce? Biuro nieruchomości veryhome Real Estate prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo duża działka rolna utrzymywana w dobrej kulturze w przeważającej części III klasy bonitacyjnej. Działka posiada dostęp do drogi asfaltowej. Z uwagi na obszar działki nowy.

Szczegóły ogłoszenia

296 250 zł9 875 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o całkowitej powierzchni 0,9875ha Części siedliskowa - ok 1084m2 Przeznaczenie: r - teren rolniczy Rd - teren rolniczy dopuszczony do zabudowy strumyk na działce + mały.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł76,79 m² 3 255,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż - Jelenia Góra, ul. Cieplicka Na sprzedaż oferuję mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone na parterze kamienicy z lat 20. XX wieku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Police,zachodniopomorskie

322 417 zł37,59 m² 8 577,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 37,59 m , położonej na parterze nowo powstałego budynku przy ul. Rycerskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 523 zł43,70 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ofertę sprzedaży stanowi mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Czechów przy ul. Koncertowej. Inwestycja już odebrana, mieszkanie gotowe do wykończenia. Mieszkanie na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł3 700 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt rolny z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej położony w miejscowości Nieborza (woj. wielkopolskim, powiecie wolsztyńskim, gminie Siedlec). Powierzchnia 0,3700.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł96 m² 2 802,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania oferujemy Państwu dom o pow. 96m2 na działce 1000m2 położony w miejscowości Owczary - 2 km od Buska-Zdroju. Budynek murowany, wymaga remontu. W budynku znajduje się: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł400 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hot oferta tylko W pepper house! Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna nad Bałtykiem - Władysławowo Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży kompleksu.