dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

979 000 zł69,51 m² 14 084,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Słoneczne 4 pokojowe mieszkanie Z widokiem na fontannę. Osobna kuchnia I balkon. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Oferta na wyłączność. Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł97,50 m² 7 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Najważniejsze atuty: przestronne mieszkanie z antresolą 97,5 m gotowe do wydania od zaraz w pełni wyposażone w meble i sprzęty agd niezamieszkałe dwustronna ekspozycja, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł6 184 m² 420 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycyjny potencjał w sercu Nidzicy 6184 m z ogromnymi możliwościami! Szukasz miejsca na swój biznes, które nie stawia ograniczeń? Przy ul. Żeromskiego 8 czeka nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 231 zł58,81 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,81 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł37 m² 12 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszaknie znajdujące się w ścisłym Centrum Opola przy ul. Sądowej. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe. Kamienica jest w dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł310,45 m² 9 338,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 045 m²

*** nowa niższa cena!*** tylko U nas! komfortowy I nowoczesny dom! nieruchomość idealna dla rodziny wielopokoleniowej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma zaszczyt zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł216 m² 14 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Luksusowa nieruchomość w Odargowie, miejscowości położonej 4 km od Dębek. Atuty: - gwarancja spokoju i ciszy nawet w najgorętszym okresie turystycznym, - wokół zielone łąki.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł190 m² 1 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 360 m²

Nowa cena!oferujemy na sprzedaż nieruchomość siedliskową w Jabłoń Rykacze gm. Wysokie Mazowieckie. -działka siedliskowa o pow 7360mkw zabudowana domem , stodołą i murowaną oborą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

968 704 zł56,32 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,32 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

84 160 zł1 052 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych w Samborowie Lokalizacja i przeznaczenie : Na sprzedaż 12 atrakcyjnych działek położonych w Samborowie przy ulicy Krótkiej. Wszystkie objęte są.

Szczegóły ogłoszenia

1 848 900 zł12 326 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka komercyjna pod magazyn, halę o powierzchni 1,23 ha w Trzebini. Opis: - teren przemysłowo-usługowy w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 12326 m2. - możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł42,68 m² 5 506,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Do sprzedaży 2pokojowe mieszkanie na ulicy Lelewela , Osiedle Południe. Bardzo dobra lokalizacja: w środki osiedla, w pobliżu szkoła, przedszkole, poczta, przychodnia, miejska Hala Sportowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 860 zł34,26 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową wielorodzinną Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w dwóch etapach deweloper zaplanował.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,85 m² 5 804,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie z pięknym widokiem - Wodzisław Śląski, os. Piasta Oferta tylklo w naszym biurze! kb Nieruchomości prezentuje przestronne, 3-pokojowe i bardzo jasne mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 44m2, lublin, lsm Dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz łazienka, doskonała lokalizacja, w okolicy liczne instytucje publiczne, banki, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł60,61 m² 5 032,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością polecam na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie po remoncie w Jajkowie w powiecie brodnickim o powierzchni 52 m2 usytuowane na 1 piętrze w zadbanym, 1-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł3 775 m² 209,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż narożna 38-arowa działka inwestycyjna w miejscowości Jasień, lubuskie. Nieruchomość usytuowana jest w strefie aktywności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł216 m² 1 662 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż duży lokal usługowy w miejscowości Pieniężno, z możliwością prowadzenia różnorodnej działalności gospodarczej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł34,36 m² 14 231,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Lokalizacja: kraków, kazimierz, ul. św. Agnieszki. Pum: 34,36 m2 Pow. piwnicy: 1,66m2 Istnieje możliwość wydzielenia 2 aneksów sypialnych czyli noclegu dla 4 osób. Na sprzedaż jasne i wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł106,56 m² 6 559,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowość! oferta dostępne W pepper house - biuro Sprzedaży Dom według projektu : Archon dom w Riveach 3 Gr2 segment A - lewy - działka 1000m2 - dostępny - 799 000 tys segment B -.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł2 000 m² 1 025 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 999 m²

Na sprzedaż: kompleks produkcyjno-magazynowy z pełnym zapleczem technicznym Sokoły, woj. podlaskie Powierzchnia zabudowy: ok. 2 000 m Powierzchnia działki: 3 999 m Cena: 2 050 000 brutto.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł4 800 m² 552,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka inwestycyjna budowlana o pow. około 48 arów zlokalizowana w miejscowości Balice gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona, położona w I linii zabudowy przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł290 m² 6 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Polecam do sprzedaży 2 działki z domem w granicy, do remontu lub rozbiórki w miejscowości Chyby nad jeziorem kierskim k. Poznania. Gmina Tarnowo Podgórne - ul. Szkolna 27 Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł63 m² 9 349,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Białegostoku - przy ul. Wysoki Stoczek. Idealna propozycja dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł10 500 m² 95,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lubin, działka inwestycyjna, nieruchomość gruntowa, 10500 m2, sprzedam 1 000 000zł. Na sprzedaż grunt inwestycyjny przy nowo powstającej drodze ekspresowej S3- węzeł Lubin-Zachód Działka.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł663 m² 146,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 97.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 11 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 228/8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł120,22 m² 8 725,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem sprzedaży są dwa lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej (2x120 metrów) zbudowane na ponad ośmiuset metrowej działce położonej na styku Lubonia z Poznaniem. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

170 300 zł1 310 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż (stare brynki/czepino) Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1.310,0 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46,61 m² 6 414,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze. Powierzchnie pomieszczeń: - pokój z wyjściem na balkon o pow. 18,8 mkw, -.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 339 m² 25,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż działkę budowlaną z zaczętą budową domu znajdującą się w miejscowości Stare Buczyce 4km od Janowa Podlaskiego. Nieruchomość składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł180 m² 2 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 107 m²

Oferujemy do sprzedania dom położony w Sarnowie gm. Psary. Na sprzedawaną nieruchomość składa się działka o powierzchni 2107 m2 zabudowana domem o powierzchni: użytkowej (mieszkalnej).

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł772 m² 218,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 772 m , położona przy ulicy Malenickiej za numerem 72e w Radomiu. Działka jest objęta warunkami zabudowy, co umożliwia rozpoczęcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

12 075 000 zł69 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli szukasz działki z przeznaczeniem pod ag ( przemysłowej ) to ta działka jest idealna dla Ciebie lokalizacja Chludowo to wieś położona w województwie wielkopolskim, powiecie poznańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 863 m² 91,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana - Poświętne, 1863 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1863 m , zlokalizowana w miejscowości Poświętne, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

337 500 zł1 350 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Świetna działka! Płaska, z łatwym, całorocznym dojazdem (asfaltowym), dobrze skomunikowana! Proponujemy Państwu działkę o średniej pow. (1350m2), w spacerowej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,96 m² 5 417,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!oferta dostępna tylko U nas! Mieszkanie o powierzchni 45,96m , zlokalizowane w bloku przy ul. Dmowskiego 8 w Łomży. Opis mieszkania: powierzchnia: 45,96m Piętro: 2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł260 m² 2 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nieruchomość położona w Białogardzie, w gminie Wicko, powiecie lęborskim, w województwie pomorskim. Atrakcyjne usytuowanie 15km od Łeby, nadmorskiego kurortu słynącego.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł1 767 m² 837,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość znajduje się w Izabelinie B,wśród działek leśnych o urozmaiconej rzeźbie terenu. Parcela położona jest na obszarze pod zabudowę mieszkaniową na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 120 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

do sprzedania działka budowlana w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1120m2 w 2-giej linii zabudowy mediami w ulicy około.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł6 300 m² 23,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 6300 m2, położoną we wsi Krosnowice (7 km od Kłodzka). Działka przeznaczona została w mpzp: 1) przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 451 zł39,40 m² 14 250,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2.pokojowe 39,4m2, znajdujące się na 9.piętrze w inwestycji PREMIUM Dodatkowo - balkon. ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.