dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

55 000 zł5 300 m² 10,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w bliskiej okolicy Żar o pow. 5300 m2 w cenie 55 tys. Jest ona z dostępem do drogi publicznej. Niedaleko nieruchomości jest prąd.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 400 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na Mazurach 1400 m Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m położona w urokliwej miejscowości Rogojny, gmina Świętajno. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Obrowo

Obrowo,kujawsko-pomorskie

720 000 zł223,23 m² 3 225,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:937 m²

Nowa niższa cena! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży 4 pokojowego parterowego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł197,36 m² 4 408,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Gotowy do zamieszkania dom z bala na pięknie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w stylu farmerskim. Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że.

Szczegóły ogłoszenia

93 672 zł1 301 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy nieruchomość znajdującą się w Piotrowicach pow. Jawor. Działka o powierzchni 1301mkw, w całości przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł3 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka 3000 m z panoramicznym widokiem na góry - Rędziny, powiat kamiennogórski Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej części Rędzin,.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł471 m² 10 191,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:155 m²

*zdjęcia należą do właściciela oferty na sprzedaż kamienica W rynku W żywcu po generalnym remoncie W 2023 roku lokalizacja I otoczenie nieruchomości Przedmiotowy budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł59,76 m² 5 338,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze niskiego bloku przy ul. Kołłątaja na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o pow. 59,76 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł5 633 m² 83,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę pod zabudowę usługową o powierzchni około 5800 m2, znajdującą się w miejscowości Sarnów ul. Źródlana oraz dk86 co sprzedajemy? Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 122,90 m² 4 363,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta inwestycyjna na sprzedaż / do wynajęcia Oferta na wyłączność Cena do negocjacji obiekt ze zgodą na użytkowanie oświatowe Sprzedaż lub najem obiektu hotelowo-gastronomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł175 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

feruję na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 163 m , położony na kameralnym iosiedlu. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 140 zł30,74 m² 17 994,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

projekt: halevia resort&spa - budowa dwóch pensjonatów w Zakopanem, (prawomocne pozwolenie na budowę) liczba apartamentów: 30 stawka vat23% (możliwość odliczenia podatku zarówno przy zakupie na.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł4 736 m² 16,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Neo Nieruchomości prezentuje działkę rolną w Opatowie! Na sprzedaż duża działka o powierzchni 4736 m , idealna pod uprawy lub jako inwestycja. Szczegóły działki: wymiary: ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł116,47 m² 7 040,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom o powierzchni 87 m w Kędzierzynce za 820 000 złotych. Położony w malowniczej okolicy, w otoczeniu zielonych pól i nielicznych nowych domów. Działka w całości.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 403 m² 220,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

oferta na wyłączność biura Uzbrojona działka budowlana w bliskości natury Jedna z najbardziej rozchwytywanych dzielnic w Rybniku Szczegóły nieruchomości: na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł119,54 m² 5 523,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w spokojnej okolicy blisko natury Twoje idealne miejsce do życia! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego domu w stanie deweloperskim, który czeka na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł137 m² 4 672 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 520 m²

Jeśli chcesz zamieszkać na nieruchomości ze znakomitym dojazdem oraz Z możliwością prowadzenia dodatkowej działalności W osobnych budynkach to sprawdź jaką alternatywę mamy dla ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł155,82 m² 7 572,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

!Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie! Do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Masłomiąca , gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 155,82m2 , pow. użytkowej 144,57m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Chorzów,śląskie

480 000 zł794 m² 604,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Chorzowie przy ul. Armii Krajowej, oznaczoną geodezyjne.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł76 m² 5 907,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,84 m , położone na 1. piętrze budynku wielorodzinnego w miejscowości Danielowice (gmina Domaniów, pow. Oławski). Do lokalu przynależy działka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71,50 m² 6 979,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament 71,5 m po remoncie, z ogródeczkiem w wałbrzychu Na sprzedaż stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5 m , zlokalizowane w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł107,62 m² 6 968,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:667 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu wyjątkowego miejsca otoczonego lasem, zabudowanego parterowym budynkiem mieszkalnym. Budynek w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 364 m² 183,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, przepięknie położona działka budowlana na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: miejscowość Sady, około 15 km do Świdnicy, 35 km do Wrocławia. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł238 m² 2 605,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

W ofercie biura przytulny zlokalizowany na popularnej tarnowskiej Marcince!. Opis nieruchomości: budynek mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany na działce o powierzchni całkowitej 5,2 ar, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł32,01 m² 7 497,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu mieszkanie 1-pokojowe położone w miejscowości Nowogard. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 046 602 zł77,24 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy słoneczne M4 z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł1 966 m² 84,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Klimatyczna działka budowlana położona wśród drzew, w bocznej ulicy, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 568 zł42,44 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc(2%) Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze , o metrażu 42,44m2 na który składają się: - salonu z aneksem kuchennym 20,77m2 - sypialni 9,40m2 - łazienki 4,85m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 078 m² 500,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka, położona w Dziwnówku 300 metrów od Zatoki Wrzosowskiej. Warunki pozwalają na budowę budynku mieszkalnego wolnostojącego , bądź domków letniskowych.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł2 014 m² 133,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Wszystkie media w drodze - 2024 m - szybki dojazd do Bielska-Białej - mpzp: mu48 Nieruchomość położona w świetnej, spokojnej okolicy, nie jest to pierwsza linia zabudowy, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

67 900 zł501 m² 135,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł32 m² 8 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasna kawalerka po generalnym remoncie - Bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalna i przytulna kawalerka o powierzchni 32 m , po generalnym remoncie , położona na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł1 500 m² 3 466,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 374 m²

Nieruchomość ok. 40km od wrocławia Oferta sprzedaży odrestaurowanych zabytkowych budynków użytkowych, aktualnie pełniących funkcje gastronomiczno-hotelowe: 1. Zabytkowa willa o pow. ok. 900m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł127 m² 10 228,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej z 2009 roku, wybudowany z cegły Porotherm, o powierzchni użytkowej 127,15 m , posadowiony na działce o pow. 419 m .

Szczegóły ogłoszenia

2 775 000 zł3 700 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położona na terenie oznaczonym symbolem 10mn, przeznaczonym głównie pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł91 m² 8 450,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Katowic przy ul. Wilimowskiego. To przestronne, jasne i pełne uroku wnętrze o powierzchni 91 m zachwyca nie tylko metrażem, ale też.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 560 zł14 508 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową - działkę o przeznaczeniu przemysłowym o powierzchni 14 508 m2 (1,45 ha), położoną w śródmiejskiej części Wałbrzycha (obręb Stary.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w dobrej lokalizacji miasta Wągrowiec - ulica Jeżyka. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł3 300 m² 209,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w miejscowości Chrośla, gmina Dębe Wielkie przy ul. Mazowieckiej o łącznej powierzchni 3300 m2. Działka nr 321- 800m2 (11m szerokości) Działka nr 322- 2500m2 (35m.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł1 500 m² 368 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Chrzanowie Małym koło Grodziska Maz. Działka ogrodzona przy utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie. Działka.