dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

147 537 zł1 521 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Zawada, w gminie Mstów, o powierzchni 1521 m . Działka: o pow. 1521 m wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 000 zł59,04 m² 8 587,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w Dąbiu, gmina Psary. Idealna lokalizacja, z dala od zgiełku miasta, wśród terenów zielonych w pobliżu nowej.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł905 m² 137,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, jezierzany, gm. Postomino, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie, 124 000,- pln Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 970 zł103 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! ostatnie 3 mieszkania O tym metrażu! Pierwsze piętro 3 piętro oraz mieszkanie na parterze z ogródkiem! bez prowizji i bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł4 959 m² 393,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Tylko u nas - zapraszam- działka o pow.49 ar -idealna pod inwestycję przemysłowa , magazynową czy logistykę! W trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57 m² 12 964,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Opiekun nieruchomości: aldona Kasperek tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł160 m² 5 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Marzysz o porannej kawie z widokiem na las? Oferujemy na sprzedaż klimatyczny, wolnostojący dom położony w malowniczym Rościszowie (gmina Pieszyce). To miejsce, gdzie granica działki.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł78,52 m² 8 902,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 78 m2, położonego w zadbanej kamienicy, tuż przy opolskim Rynku. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 000 zł115,60 m² 3 702,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy kompleksową pomoc przy zamianie mieszkania na dom: pomożemy Ci sprzedać obecne mieszkanie Znajdziemy odpowiednią działkę pod budowę domu Zrealizujemy cały proces - od A do Z -.

Szczegóły ogłoszenia

1 381 500 zł13 815 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna - Wiele, gm. Mrocza, powiat nakielski Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa oznaczona jako działka nr 416, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł62 732 m² 63,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 6,3 ha, położony na malowniczym Półwyspie Kal w gminie Węgorzewo. Działki znajdują się w pierwszej linii zabudowy nad.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł9 946 m² 382,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w bardzo dobrze skomunikowanej części Torunia, w mpzp jako przeznaczenie podstawowe: usługi - magazyn, biura, sklepy; dopuszczalne: obiekty małej architektury urządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

893 000 zł77,91 m² 11 461,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zielony azyl w sercu Kleciny - 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Park Migdałowy, ul. Cukrowa Przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m położone bezpośrednio przy Parku Migdałowym,.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł70 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż piękne, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 70m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł140,60 m² 6 223,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu lokal użytkowy w centrum Jeleniej Góry. Lokal znajduje się na parterze w zabytkowej, zadbanej kamienicy w ścisłym centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 264 m² 145,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż dużą działkę budowlano-rolną o powierzchni 2264 m2 położoną w miejscowości Bożejowice. Działka 89/1 położona jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, dwupiętrowym bloku z 2004 roku przy ul. Bronisława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 320 zł46,27 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł280 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:608 m²

Bajka o dwóch sąsiadach i jednym domu Zgierz. Za siedmioma rondami, za trzema przystankami mpk, w miasteczku Zgierz stoi dom 280 m2 na działce 608 m2. Nie byle jaki! Bo to dom dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bielany

Bielany,dolnośląskie

330 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 254 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: domy z zabudowaniami gospodarczymi Lokalizacja: bielany, gm Wądroże Wielkie Powierzchnia mieszkalna: ok 200 m2 Powierzchnia zabudowań gospodarczych: ok 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 625 m²

Uwaga nowa niższa cena.Przedmiotem sprzedaży jest urokliwy dom położony w miejscowości Słonów, usytuowany na imponującej działce o powierzchni 1,1625ha. To wyjątkowa nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

6 850 000 zł1 616 m² 4 238,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:945 m²

Kamienica w centrum Kielc doskonala inwestycja przy Placu Wolnosci ckdom Biuro Nieruchomosci oferuje na sprzedaz kamienice w samym sercu Kielc, w wyjatkowej lokalizacji przy Placu Wolnosci.

Szczegóły ogłoszenia

767 500 zł30 700 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka rolna 3,07 ha Wola Pękoszewska, gmina Kowiesy Na sprzedaż urokliwie położona działka rolna o powierzchni 3,07 ha w miejscowości Wola Pękoszewska, w gminie Kowiesy,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 012 m² 109,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż rolną działkę w Wieńkowie Powiat Policki. Nieruchomość w kształcie równego prostokąta, położona przy głównej ulicy. W mpzp działka oznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł1 319 m² 379,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rekreacyjno-budowlana w Łuskowie. Łuskowo to wieś położona zaledwie 11km od Morza Bałtyckiego. Działka znajduje się przy samej rzece. Informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł1 577,62 m² 900,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Na działce o pow. 1961m2 znajduje się 4 kondygnacyjny budynek (3 kondygnacje nadziemne i piwnica). Pomieszczenia mają charakter biurowy, techniczny, gospodarczy i socjalny. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł700 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:5 696 m²

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Rezydencja w stylu dworkowym na dużej działce 5696 m Ogromny potencjał inwestycyjny | mpzp - zabudowa jednorodzinna Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 370 zł48,54 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem D28 o pow. 48,54 m2, położone na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 027 m² 2 434,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuję kompleks produkcyjny wraz z domem jednorodzinnym, zlokalizowany w miejscowości Pączewo, gmina Skórcz, woj. pomorskie. Nieruchomość obejmuje pięć działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 000 zł116 m² 9 387,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Rezerwacja!na sprzedaż nowoczesny, dom parterowy jednorodzinny z garażem o łącznej powierzchni 116,46 m2,zlokalizowany w Wilkowicach przy ul. Do Boru, z pięknymi widokami na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 726 m² 81,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Klimatyczny rodzinny dom - Kolonia Gosławicka. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości. Ciepły dom wolnostojący usytuowany na 600m2 zagospodarowanej działki.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł20 700 m² 7,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka   = działka rolna 2,07ha skoroszów , koło trzebnicy i milicza, złożony wniosek O zabudowę siedliskową - ok 3000M2 piękne pola, lasy I stawy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 700 zł133,73 m² 5 867,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Witam. Na sprzedaż piękny dom w Orzeszu. Jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie wolnostojącej. Dom ten, w klasycznej bryle przykrytej dwuspadowym dachem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł316 m² 3 382,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:953 m²

Szukasz miejsca, które połączy komfortowe życie prywatne z dochodowym biznesem? Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 316,53 m , położona na działce 953 m , znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł29,60 m² 11 790,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kompaktowe mieszkanie w komfortowej lokalizacji Atuty: - balkon z widokiem na zielony plac - Spokojna okolica z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej - Budynek i klatka schodowa są.

Szczegóły ogłoszenia

118 575 zł1 581 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1581m2 Wymiary działki ok. 44m x 34m. ( szerokość działki od drogi wewnętrznej ok 44m). Cicha i spokojna okolica. W ulicy Wesołej:.

Szczegóły ogłoszenia

164 999 zł2 984 m² 55,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2984 m znajduje się w malowniczej miejscowości Dusin, w gminie Kamień Pomorski. Jest to idealne miejsce dla osób pragnących zbudować.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70,35 m² 10 660,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja I okolica: rejon ulicy Wita Stwosza to cicha i spokojna okolica z szybkim dostępem do centrum miasta. W najbliższym otoczeniu znajdziesz wszystko, co potrzebne na co dzień:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł70,62 m² 13 452,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinne mieszkanie 4 pokojowe. Stan developerski, zakończenie prac 2026 - klucze 1 kwartał 2027 Możliwość zakupu miejsc postojowych , boksów , komórek lokatorskich. Harmonogram 30/70 łączymy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł73,10 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szubińskiej w Toruniu, w budynku z 1992 roku. Lokal znajduje się na 2 piętrze w kameralnym budynku bez windy, na zamkniętym.