dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W ofercie sprzedaży mieszkanie bezczynszowe z ogromnym potencjałem w ciekawej lokalizacji! lokalizacja: mieszkanie w domu dwurodzinnym przy ul. Warszawskiej. Nieruchomość leży.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł85,14 m² 3 288,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Nieruchomość stanowi samodzielny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 265 m² 711,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną w prestiżowej lokalizacji przy ul. Kraszewskiego w Nowym Sączu. Na działce o powierzchni 12,65 ara znajdują się zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł49,50 m² 6 464,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze - 4 piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na 2 piętrze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 90 m 2 składa się z pokoju dziennego, dwóch sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Raciechowic - oferuję do sprzedania dwustronne mieszkanie z rynku wtórnego o powierzchni 54 m2 z ogródkiem i miejscami postojowymi. Nieruchomość położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł145,40 m² 7 564,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 596 000 zł2 079 m² 1 248,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Hel, wydmy, rzadki grunt pod kameralny projekt apartamentowy! Działki położone tuż przy wydmach, w jednej z najbardziej klimatycznych części Helu. To miejsca już praktycznie niedostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

271 580 zł13 579 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna w okolicy miejscowości Buk. Działka o powierzchni 13579 m2, rivb, jest zlokalizowana bardzo blisko granicy Polsko-Niemieckiej, a co za tym idzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł729 m² 410,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 729 m położona w Białymstoku. To miejsce z ogromnym potencjałem, idealne dla osób poszukujących przestrzeni na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł78,77 m² 31 611,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad samym morzem. Kameralna nieruchomość w rzadko spotykanej lokalizacji - furtka ze wspólnego ogrodu prowadzi wprost na plażę. Obiekt posadowiony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 1436.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł130 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej przy ul. Sulęcińskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje się na narożnej, w pełni ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł2 250 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

****************************************************************** działka budowlana pod inwestycję lub dom jednorodzinny/bliźniak ******************************************************************.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł12 142 m² 8,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działek ponad hektar! 121,42a ( 1,2142 ha do krus-u), pod działalność Rolniczą, usługową, przemysłową, produkcyjną w bardzo atrakcyjnej cenie Działki Rolne w miejscowości koszyce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 140 zł50,12 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Eagles Estate zaprasza do odkrycia wyjątkowych 24 mieszkań usytuowanych w domach w zabudowie bliźniaczej z przepiękną panoramą na zielone okolice Rzeszowa. Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł999 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję Państwu działkę w Groszkowie na Mierzei Wiślanej. Lokalizacja : Groszkowo to niewielka wieś położona na Mierzei Wiślanej, położona tylko 7km od morza. Jest to niezwykle urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł94 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, zadbane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 94m2, nieruchomość położona jest na czwartym piętrze w czteropiętrowej kamienicy z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł388 m² 3 608,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż działka, 388 m , Warszawa, praga-Południe. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 551 m² 361,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie w dzielnicy Północ przy ul. Klonowicza o powierzchni 1551 m2. Działka : o pow. 1551.

Szczegóły ogłoszenia

2 883 980 zł131 m² 22 015,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł3 443 m² 57,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

- czernichów. Tresna. Działka budowlano-rolna w pobliżu Jeziora Żywieckiego i Góry Żar- to wspaniałe miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, lubiących wypoczywać zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 50 m , wybudowany w 1950 roku, położony w miejscowości Munina, w spokojnej i zadbanej okolicy zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł400 m² 2 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Okolice zieleńca. Stylowy dom na sprzedaż o pow. ok. 400m2 położony na działce o pow. 1400 m kw. Nieruchomość składa z 7 pokoi, 6 łazienek, kuchni. Ogrzewanie: węglowe +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 600 zł47 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł40,50 m² 7 901,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najważniejsze informacjelokalizacja: ścisłe centrum Brzegu Piętro: 1 Układ: 2 osobne pokoje (nieprzechodnie) Ogrzewanie: miejskie Stan techniczny: bardzo dobry, nowa instalacja elektryczna Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

2 650 000 zł5 144 m² 515,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana w sercu zielonego Pilchowa idealna pod rezydencję lub inwestycję! Jeśli marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, wypoczynku lub inwestycji ta działka to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł82,92 m² 8 140,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:319 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Zaczernie obok Rzeszowa. Dom usytuowany na działce 3,19 ara o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 568 m² 140,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 25,68 ar w Wołowicach gm. Czernichów. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł49 m² 30 591,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pięknie wykończony apartament z ogródkiem - inwestycja Nowe Kolibki Invest Komfort. Doskonale miejsce do zamieszkania - prestiżowa lokalizacja - standard wykończenia! apartament: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł209 m² 6 196,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:935 m²

Zapraszamy do poznania oferty domu na sprzedaż na osiedlu Nowe Miasto w Zduńskiej Woli - najczęściej wyszukiwane miejsce, z kontaktem z naturą w pobliżu lasu. Tu znajdziesz wymarzone.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 999 zł500 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:2004

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł152,98 m² 6 138,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 563 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Chrząblice (obręb Marulew), gm. Brudzew, powiat turecki. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 10 arów w Sławkowicach nieopodal Gdowa i Wieliczki. Regularny kształt prostokątny, lekko.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł14 022 m² 4,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

* sprzedam działki leśne Siemianówka, gmina Narewka * Na sprzedaż dwie działki leśne położone w malowniczej miejscowości Siemianówka, w gminie Narewka (woj. podlaskie), w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

602 547 zł64,79 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe wraz z garderobą, z dużym balkonem położone na kameralnym i cichym Osiedlu Złote Łąki w Kościelnej Wsi - mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 160 m² 32,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę zlokalizowaną w Kwilnie, gmina Zgierz. Ta nieruchomość to propozycja dla tych, którzy chcą stworzyć przestrzeń dopasowaną do własnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł195,40 m² 4 554,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:772 m²

Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z niewielkim poddaszem o powierzchni użytkowej 177,98 m.kw., usytuowany w Pabianicach bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 241 m² 249,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Sławoszynku - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Opis nieruchomości: powierzchnia: 1241 m Lokalizacja: sławoszynko, spokojna miejscowość blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł188 m² 6 377,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Józefowie. Dom o powierzchni 188,31 m2. Budowany z projektu Igo 3. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 540 zł40,47 m² 15 926,37 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 4. piętrze w świetnie utrzymanym bloku przy ul. Leszka Białego 3 w samym.