dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

136 000 zł39 m² 3 487,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: * ścisłe centrum miasta; * doskonała lokalizacja; * duże widoczne witryny; * wnętrze dostosowane do prowadzenia działalności gospodarczej; * korzystny i przestronny układ: sala sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł450 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego, w spokojnym sąsiedztwie zabudowy willowej. Ogłoszenie zawiera wizualizacje możliwej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok.180m2 z płaskim dachem, który został posadowiony na działce o pow. ok.750m2 , zlokalizowany tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Połajewo,wielkopolskie

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Idealny dom dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a jednocześnie bliskości centrum miasta. To miejsce, które zapewni komfortowe warunki do życia, będąc jednocześnie odległym od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł250 m² 1 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 m²

Oferta biura nieruchomości- wyłączność Goleszów ul. Źniwna 12 - 2 domy + działka 26,5 ar. Nieruchomość składająca się z: 1) Domu o pow. 60 m2 i działki 280 m2, 2) Domu w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł274 m² 2 007,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:810 m²

Na sprzedaż kamienica z zabudowaniami gospodarczymi, zlokalizowana w Zabrzu - w dzielnicy Biskupice - przy ul. Konrada Sitki 46. Nieruchomość o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 329 zł41,95 m² 18 696,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Zainwestuj, zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 442 zł59,47 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa! przytulne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł130 m² 2 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży - elegancki dom jednorodzinny koło Buska Zdrój. Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym domu w spokojnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż obszerna kawalerka , z osobną sypialnią. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Okna pcv, ściany gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 282 203 zł116,67 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Najlepsze źródło informacji Mieszkanie pięciopokojowe (114,65m2) znajduje się na najwyższym piętrze budynku. Przestronny salon ma wyjście na loggię z widokiem na tereny zielone, od strony rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

563 000 zł33,14 m² 16 988,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania 2 pokoje/ 33m2/ Jagodno ul. Drabika / Mieszkanie z klimatyzacją i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Cena 563 000 zł Miejsce postojowe 45 000 zł Nowoczesne i w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 900 zł103,55 m² 6 759,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i rozwijającej się części Wołomina - przy ul. Lipiny Kąty. To wyjątkowa okazja - w ofercie pozostał.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,33 m² 6 013,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: śródmieście to centralna dzielnica miasta. W tej dzielnicy znajdują się min. ważne instytucje, siedziby banków, firmy consultingowe, urząd Miejski, mnóstwo kawiarni, pubów,.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł923 m² 250,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Biernatki przy ulicy Dylewskiego, gmina Kórnik. Działka w cenie 250 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł54,36 m² 7 891,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 54 m z ogródkiem - Nowa inwestycja, ul. Budziwojska, rzeszów Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54,36 m zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł167 m² 13 772,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Nowoczesny dom 167 m | 5 sypialni | blisko jeziora Miedwie | Zieleniewo Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć po pracy ten dom w Zieleniewie daje dokładnie to: ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 321 828 zł83,66 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 324 000 zł3 537 m² 374,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Idealna pod dom jednorodzinny Powierzchnia: 3537 m miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nr.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana otulona lasem, położona w miejscowości Chocianowiec, w województwie dolnośląskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 533 zł47,73 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł994 m² 120,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż działka w miejscowości Nakielno gm. Wałcz w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł112 m² 7 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Biuro Nieruchomości Piotr Pawelski prezentuje do sprzedaży dom jednorodzinny, położony w atrakcyjnej lokalizacji w Żarowie. Inwestycja realizowana przez doświadczoną firmę budowlaną,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 003 m² 448,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1003 m , położona w miejscowości Kleosin, zaledwie 15 minut od Białegostoku. Parametry działki: - powierzchnia: 1003 m - wymiary: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 800 zł31 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe 1-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł11 514 m² 56,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 500 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości oakestae ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Skarżysko-Kamienna przy ul. Pogodnej , województwo świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł62,50 m² 11 904 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokoje do wejścia. Balkon, piwnica i parking! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Zachodniej nieopodal Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,26 m² 14 484,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m , położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kalinowym w Nowej Hucie. Lokal pierwotnie był.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33,22 m² 12 642,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parterku w niskim bloku zlokalizowanym przy ul. Węgierskiej na os. Słowiańskim w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Kozin

Kozin,warmińsko-mazurskie

1 749 238 zł3 784 m² 462,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz ziemi pod biznes, który od razu zacznie zarabiać? Przedstawiam absolutnie unikalną ofertę w całym projekcie Kozin potężny teren o statusie usługowym, zlokalizowany w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł177 m² 5 649,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Nietuzinkowy apartament (177m 2 ) na trzecim piętrze z balkonami! (jeden mały, drugi koło 12m 2 ) w odnawianej i monitorowanej kamienicy z pięknym świetlikiem w Centrum, własny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-13

407 500 zł33 m² 12 348,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł480 m² 2 895,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:310 m²

NA sprzedaż kamienica W centrum chodzieży Nieruchomość z potencjałem! Doskonała inwestycja! Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny z częścią handlowo - usługową. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł39,60 m² 21 641,41 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje z widokiem na Warszawę | ul. Wałowa | 9. piętro | balkon Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł56 m² 12 482,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z balkonem Poznań, naramowice ul. Rubież Twój azyl w kameralnej zabudowie z szybkim dojazdem do centrum Szukasz nowoczesnego mieszkania, w którym poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 499 000 zł183,30 m² 8 177,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. użytkowej 168 m2, położony przy jednej z cichych i ślepych uliczek w północnej dzielnicy Szczecina na os.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł33,47 m² 25 993,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament w ścisłym centrum Wrocławia, w budynku Apartamenty księcia witolda , 600 metrów od Rynku, w bezpośrednim sąsiedztwie Odry. Nieruchomość Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł139,70 m² 9 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż! Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 140 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 656 000 zł300 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:809 m²

Nowogard-na sprzedaż piękny, zadbany, dom o unikalnym charakterze, położony w spokojnej i rozwijającej się części Nowogardu. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49,16 m² 7 119,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej i spokojnej części dzielnicy Bałuty w Łodzi. Lokalizacja zapewnia szybki.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij