dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

820 000 zł85,65 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedmiot sprzedaży stanowi czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 85.65 m , usytuowane na drugim piętrze budynku z 2008 roku. Zamknięte, prestiżowe osiedle przy ul. Popiełuszki 28.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 708 zł29,73 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Topowa lokalizacja w samym centrum Szczyrku! Luksusowe, w pełni wyposażone , gotowe Apartamenty na sprzedaż w Szczyrku przy ul.Zdrowia 5. 25 W pełni wyposażonych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł10 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja inwestycyjna Grajów (gm. Wieliczka) | 1 ha | 67 ar Terenu Budowlanego Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 10 000 m (1 ha), położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Tymień,zachodniopomorskie

592 760 zł10 733 m² 55,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 10733 m , w Tymieniu - 5 km do morza w Zachodniopomorskim. Do Koszalina jest 24 km a do Kołobrzegu 19 km. Działka położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł290 m² 5 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:919 m²

Dom, który spełni wymagania dużej rodziny Oferujemy jednorodzinny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 177,40 m2 położony na działce o powierzchni 919 m2 w Bieruniu koło.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł200 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 698 m²

Na sprzedaż: dom z potencjałem inwestycyjnym w Leśnicy - przy głównej drodze, obok Biedronki i stacji Orlen. Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w Leśnicy - przy.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł36,42 m² 13 261,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 755 m² 68,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| piękna działka bojszowy - międzyrzecze! nowa oferta! dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy do sprzedaży piękną działkę położoną w Międzyrzeczu! Powierzchnia oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 443 zł49,15 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 3-pokojowe B-3-36.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł160 m² 10 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m , położonego na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł75 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Klimatyczny dom z duszą w Brzozowej, miejsce dla miłośników natury i spokoju! Przedstawiamy niezywkłą ofertę nieruchomości znajdującej się w malowniczej miejscowości Brzozowa.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł189,87 m² 4 160,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:304 m²

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować dom położony w Szczawnicy Do sprzedaży oferujemy, murowano drewniany budynek mieszkalny jednorodzinny częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł38 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne (niski czynsz 444 zł. ), 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części południowego Wrocławia w dzielnicy Wrocław, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł160 m² 2 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu w miejscowości Witków. Dom wymaga remontu co daje wyjątkową okazję do stworzenia wnętrza idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł11 480 m² 452,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Głogów, grunt inwestycyjny, powierzchnia 11 480 m2, sprzedam, 5 200 000 zł netto. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej będącej w użytkowaniu wieczystym,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z mediami w Błędowie. Możliwość szybkiego rozpoczęcia budowy. Szukasz działki budowlanej, na której od razu możesz rozpocząć budowę domu? Bez czekania na formalności.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 278 m² 58,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana , w miejscowości Strzelino w gminie Redzikowo, położona blisko miasta Słupsk oraz miasta Ustka. Działka o numerze ewidencyjnym 652 o powierzchni 1278.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł36,72 m² 24 482,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament z antresolą w nowej inwestycji Baltic Jet w Ustroniu Morskim Na sprzedaż oferujemy dwupoziomowy lokal o powierzchni 36,72 m2: - pokój dzienny - aneks kuchenny - antresola -.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 208 m² 430,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o przeznaczeniu na teren zabudowy jednorodzinnej i usługowej, w miejscowości Modlniczka, w gminie Wielka wieś! lokalizacja: miejscowość: modlniczka,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł45,99 m² 15 873,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,99 m , zlokalizowane na 2. piętrze, z windą Rozkład: salon 21,99 m sypialnia 9 m oddzielna kuchnia 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 158 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy dwie działki budowlane z warunkami zabudowy, zlokalizowane w miejscowości Dobra, w bezpośrednim sąsiedztwie Sieniawy. Teren spokojny, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 100 m² 1 090,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w południowo-zachodniej części Marek z dobrym dojazdem do Warszawy. Działka 43x27m, płaska, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Media blisko.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł200 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Ten dom stanowi świetną ofertę dla rodziny, poszukującej swego miejsca w spokojnej i widokowej beskidzkiej miejscowości. Juszczyna w powiecie żywieckim, dzięki swemu położeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł123,29 m² 6 326,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 123,29 m2, zlokalizowany w Częstochowie, dzielnica Podjasnogórska. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł878 m² 2 847,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem pod projekt deweloperski - Warszawa Wilanów. Pum 1050, projekt architektoniczny zakłada wybudowanie budynku wielomieszkaniowego z usługami w parterze. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

157 500 zł875 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Poniższa oferta dotyczy jednej działki o powierzchni 875m2.* Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane przy stawie. Kompleks został podzielony w taki sposób, aby stworzyć kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

3 370 000 zł210 m² 16 047 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 210 m , położony na I piętrze prestiżowego budynku Apartamenty Branickiego przy ul. Orzeszkowej/branickiego. To unikalna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 242 800 zł2 492 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka gruntu położona w kompleksie wielu działek budowlanych z wewnętrzną drogą dojazdową, z których większość ma kształt prostokąta lub do niego zbliżony. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 212 m² 65,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana na rozwijającym się osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 100 m² 1 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Na sprzedaż funkcjonujący tartak położony w miejscowości Brzeziny (gm. Drawno). Nieruchomość składa się z domu mieszkalnego, budynku socjalnego, hali głównej produkcyjnej oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł955 m² 560,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Wdzydzach - 955 m z projektem domku letniskowego Zapraszam do zakupu atrakcyjnej działki o powierzchni 955 m , położonej zaledwie 200 metrów od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł5 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana, 50 arów Lokalizacja - Łękawka Działka częściowo ogrodzona, uzbrojona Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł43 m² 27 906,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz miejsca, które oferuje coś więcej niż tylko mieszkanie? Oferuję elegancki apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - w Browarach Warszawskich, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wilkasy

Wilkasy,warmińsko-mazurskie

1 330 000 zł221 m² 6 018,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 344 m²

Nieruchomość inwestycyjna położona 200 M od jeziora niegocin! Kochasz Mazury, szukasz dobrego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny, a może chcesz zainwestować swój kapitał.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł1 490 m² 510,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka 1390m2 położona w Chotomowie, 1,5 km od stacji pkp Chotomów. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, rezydencyjną, wolnostojącą. Warunki zabudowy są określone w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł50,10 m² 7 365,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie przeznaczone do remontu w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji położone w Katowicach, przy ul. Kotlarza. Powierzchnia: 50,1 m2 Ilość pokoi: 3 Kuchnia: widna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

182 600 zł22 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży nowego 1 pokojowego mieszkania z tarasem o pow. 22 m2 w centrum Zgierza. Budynek przystosowany dla osób Z niepełnosprawnością ruchową. Zapytaj o pozostałe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł200 m² 12 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 m²

Więcej informacji michał   e-mail:   Szukasz dużego domu w Krakowie - ta ALTERNATYWA jest dla ciebie! Oferujemy do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł61 m² 11 967,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Niedźwiednik 4 pokoje z widokiem na morze i las! Cena do rozsądnej negocjacji Zapraszamy do składania ofert zakupu świetnej nieruchomości. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie - 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł139 m² 9 345,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m z garażem w bryle, posadowiony na działce 178 m w dzielnicy Gumieńce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł49,84 m² 10 632,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.