dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

430 000 zł39,17 m² 10 977,79 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 39,17 m2, zlokalizowane na VI piętrze w apartamentowcu w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł189 m² 12 116,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 909 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, parterowego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 189 m , położonego w miejscowości Stara Huta w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 400 m² 48,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do sprzedania działkę o powierzchni 3400 mkw. o nr ewidencyjnym 118/8. Działka zlokalizowana w miejscowości Samoklęski kol. 2, gmina Kamionka, powiat Lubartowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,22 m² 15 021,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż Apartament położony na prestiżowym osiedlu "polanki" w Kołobrzegu z kompleksem basenowym, sauną, salą zabaw dla dzieci oraz salą fitness. Mieszkanie znajduję się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50 595 m² 10,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo malowniczo położonej nieruchomości gruntowej w miejscowości Gąski, gmina Olecko. Oferowany kompleks działek.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł3 318 m² 753,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Rezydencja z historią w sercu Konstancina-Jeziorny Dla konesera, który potrafi dostrzec piękno w historii Ta przedwojenna willa z 1937 roku to więcej niż dom - to opowieść.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 555 zł72,69 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł6 191 m² 15,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z potencjałem tuż przy markecie Dino Osiek Mały, nowe Budki! Jeśli szukasz przestrzeni pod inwestycję lub zabudowę jednorodzinną, ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 464 m² 88,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu niezwykle atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1464 m w miejscowości Wrzeście, oddalonej zaledwie 9 km od Słupska. Jest to teren przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł270 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Mam przyjemność zaprezentować państwu piękny, duży dom 270m2 na działce 2500m2 Dom znajduje się w zacisznej wsi Korzeniówka. Po przeciwnej stronie drogi rozległy, przejrzysty Las Chłopski,.

Szczegóły ogłoszenia

519 800 zł25,99 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0 % podatku pcc oferta deweloperska Kamienica przy ul. Taczaka to wyjątkowa inwestycja znajdująca się w rozbudowanej kamienicy z lat 60. Nowoczesna architektura łączy się z historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 915 zł46,45 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Na sprzedaż dom w Pile na al. Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł39,69 m² 13 101,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym Osiedlu Południowym w Gdańsku - idealne dla osób, które chcą żyć wygodnie, spokojnie i jednocześnie blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł17 700 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas. Oferta sprzedaży działki w miejscowości Stanisławowo. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana (oznaczona numerem 76) z fragmentem działki rolnej. Sprzedawana jako.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 081 m² 111,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Charzynie w wyjątkowym, zacisznym miejscu otoczona lasem. Informacje podstawowe: powierzchnia: 1081m2 Kształt działki: prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na Grabiszynie. Idealne mieszkanie dla singla, pary lub inwestycje do własnej aranżacji. W skład mieszkania wchodzi: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł2 638 m² 379,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 2638 m2 leży w Giebułtowie Wielka Wieś powiat krakowski. Świetne położenie nieruchomości wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł43,01 m² 9 765,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aleja Bohaterów to inwestycja, charakteryzująca się nowoczesną, niewysoką wielorodzinną zabudową, która na co dzień cieszy nie tylko estetyką, ale i funkcjonalnością. W dwóch etapach.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33 m² 18 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Bolesława Chrobrego. Lokal składa się z 2 przestronnych pokoi i przeszedł generalny remont - wszystko zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 652 zł54,68 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz balansu między szybkim dostępem do centrum miasta a ciszą i spokojem po pracy? Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł700 m² 238,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedania ustawną działka położona w Gostyni przy ul Rybnickiej. Działka o pow. 700 m2 w kształcie prawie regularnym - prostokąt. Działka uzbrojona. Gaz, woda znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż połowa domu - przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m , stanowiące całe piętro budynku, położone przy ul. Karmelkowej 32 we Wrocławiu. Budynek poniemiecki z 1938 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 144 zł75,94 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 75,94 m2, zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na piętrze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł4 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 40 arów z indywidualnym projektem i pozwoleniem na budowę. Nowoczesny projekt wpisany w lekko pochyloną działkę z tarasem widokowym.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł32,50 m² 8 276,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Szukaj nieruchomości dla siebie na os. Sady. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 32,50m2 usytuowane na 3 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku z windą na os. Sady. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł4 551 m² 61,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Głuszycy Górnej - cicha i spokojna okolica. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 667 m² 412 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra cena I lokalizacja! Działka budowlano-usługowa w Bielawie, bardzo dobra cena. Działka w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i usługowej. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:344 m²

Oferta na wyłączność - Kupujący nie ponosi kosztów biura! Wyjątkowo przestronny dom położony w spokojnej części Gdyni Dąbrowy dzielnicy cenionej przez rodziny za wygodę życia, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 m²

Oferuję na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Prochowic, na osiedlu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 781 500 zł252 100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża dwutarasowa działka rolna otoczona lasami w pięknym i malowniczym miejscu. działka znajduje się ok. 15 km od centrum Słupska, blisko drogi dk21 relacji Słupsk - Poznań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł60,06 m² 10 822,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 60,06 m 2 w Rudnej Małej. Nieruchomość znajduje się na parterze w nowym budynku szeregowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł216 m² 12 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rodzinny bliźniak na zielonych zawadach Garaż | ogródek | 3 sypialnie | Plac Vogla I tereny zielone | Częściowo umeblowany ***** rozkład pomieszczeń I standard: kompaktowy dom w typie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 114 zł89,35 m² 7 802,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

***promocja*** Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

208 050 zł4 161 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedania działkę ( składającą się z nr ew. 1261/2 i 1262/1) z możliwością prowadzenia usług, zlokalizowaną w Łękawie ( gmina Bełchatów). Grunt niezabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł8 792 m² 125,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Tarnowskich Górach Bobrownikach o całkowitej powierzchni 8792m2 w skład której wchodzą: działka budowlana o powierzchni około 5200m2 działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł4 714 m² 46,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Przemyślu , województwo Podkarpackie, w okolicy Galerii Sanowej, ul. Rzeźnicza , ul. Wąska, obręb 208, na sprzedaż składa się - prawo.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł74 m² 11 891,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Chrobrego w Poznaniu jednym z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 910 zł137 m² 8 619,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej, położony na kameralnym i nowoczesnym osiedlu Millenova - idealna propozycja dla osób ceniących spokój, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 800 zł33,25 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.