dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

790 000 zł61 m² 12 950,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Oferujemy na sprzedaż piękną działkę położona w Tanowie o powierzchni 1313m2, na której znajduje się budynek (gospodarczy) o powierzchni całkowitej ponad 80 m2 na który składa się.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł86,30 m² 4 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, znajdujący się w parterowym budynku dwurodzinnym w doskonałej lokalizacji miasta Krosna. Położenie w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

190 750 zł763 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlana w Miłoszycach (gm. Jelcz-Laskowice) o pow. 763 m2 *zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza, * Media: woda, kanalizacja, prąd w ul. Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł150 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:9 200 m²

| przedmiotem sprzedaży jest murowany budynek mieszkalno-gospodarczy (z nadanym numerem) o powierzchni całkowitej ok. 150m2 wraz z działką rolną o pow. 92 arów (działka w trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł195,30 m² 6 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zadbany, piękny Dom w spokojnej i cichej okolicy Żelechowa. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 195 m2 gotowy do wprowadzenia, na bardzo ładnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł71,82 m² 7 658,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż jedeo Z 4 lokali mieszkalnych W bydynku wielorodzinnym - szeregowym Świetna propozycja dla osób szukajacych swojego ' kawałka świata ' w przyzwoitej cenie. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego dwupokojowego mieszkania usytuowanego na parterze w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, lasami i jeziorami - idealnym miejscem dla.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł133 m² 6 616,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowy układ pod inwestycję, drugi dom lub stworzenie jednego dużego apartamentu w górach. Na sprzedaż dwa mieszkania położone obok siebie na tym samym piętrze stylowego domu sudeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 397 000 zł95,88 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł133 m² 2 630,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:636 m²

Dom do remontu z widokiem na góry, dom Z widokiem na pieniny | potencjał inwestycyjny | blisko lasu Krościenko nad Dunajcem, ul. Jarek 3 Powierzchnia domu: 133 m Powierzchnia działki: 636.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta obejmuje 6 działek w trakcie podziału o powierzchniach około 10-11 arów każda. Działka oznaczona na mapce nr 1 jest zarezerwowana. W cenie 60 zł/m2 zawarta jest opłata za udział.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53 m² 12 735,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej, z jednostronnym układem i dużym balkonem, usytuowane w nowoczesnym budynku z 2009 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł227,30 m² 2 375,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Duża posiadłość 5100 m z dwoma budynkami mieszkalnymi, garażami i stodołą gmina Promna. Szukasz miejsca z ogromnym potencjałem do zamieszkania, pod biznes, kwatery pracownicze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł195 m² 10 256,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:902 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom energooszczędny (kategoria A+), położony w spokojnej części Marek, tuż przy rzece Długiej. Idealny dla osób ceniących ciszę, naturę oraz szybki dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł138,90 m² 4 679,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo- usługowy, centrum pszczyny, ul. Piwowarska 24 Przedstawiam Państwu do sprzedaży lokal handlowo-usługowo-biurowy o powierzchni 139 m2, mieszczący się w centrum Pszczyny przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł143 m² 11 188,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe 143 m w zabytkowej kamienicy | ul. Skłodowskiej | 5 pokoi | 2 balkony | potencjał premium Klucze w biurze Są nieruchomości, które się ogląda. i takie, które się czuje. To.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł58 370 m² 5,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-rezerwacja - Las mieszany - 5.83 hektara Cicha i spokojna okolica w otoczeniu natury Wysoki potencjał przyrodniczy i rekreacyjny Lokalizacja - Kowalowy, powiat jasielski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł488 m² 10 655,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Luksusowa willa z prywatnym lasem Twoja oaza spokoju pod Rzeszowem Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób, które cenią sobie komfort, elegancję oraz bliskość natury a wszystko to.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł80 m² 3 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment bliźniaka do remontu Do sprzedaży segment bliźniaka o powierzchni użytkowej ok. 65 i całkowitej 80 mkw. Murowany budynek z lat trzydziestych ubiegłego wieku, do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 850 m² 116,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 3850 m, w tym 550m stanowi wydzielona droga dojazdowa, zapewniająca prawnie uregulowany dostęp do nieruchomości. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 747 721 zł99,87 m² 17 499,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, położone przy ul. Klimeckiego w Krakowie, na terenie cenionej inwestycji Lokum Salsa, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 578 m² 167,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do składania ofert. Nieruchomość położona w miejscowości Kulice, gmina Nowogard. Graniczy bezpośrednio z terenem poniemieckiego dworku. Przedmiotem sprzedaży jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

236 200 zł1 181 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobrzewino - działki budowlana, kilka do wyboru o pow. 1010m2, 1020m2, 1020m2,1181m2, 1238m2,. Nieruchomości zlokalizowane w bardzo prężnie rozwijającej się miejscowości Dobrzewino, około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł55,50 m² 12 072,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 55,50 m2, w Skawinie. Apartament: mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł166,16 m² 872,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Lokal użytkowy, stargard. Przestronny lokal po byłej kotłowni o powierzchni 166,16 m2 znajdujący się w przyziemiu bloku mieszkalnego na dużym osiedlu, w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

95 420 zł1 468 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok. 1468 m Wałsnów, gmina Orońsko Idealne miejsce na Twój dom, ogród i rodzinne życie zaledwie 15 minut od granicy Radomia - Spokój, przestrzeń i natura.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł2 600 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka rolna w miejscowości Włosań, okolice ul. Uzdrowiskowej, powiat krakowski. Działka znajduje się w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do Krakowa w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 648 zł37,13 m² 7 962,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 37,13 m z balkonem o powierzchni 6,75 m . Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

539 500 zł8 353 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową położoną w Łukówcu w gminie Karczew w powiecie otwockim. Działka o powierzchni 8353m2 szer 17,6 x dł. 506mb.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 507 zł34,67 m² 12 734,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł4 565 m² 216,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 565 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom z 2002 roku (rozpoczęcie budowy w 2000 r.) o powierzchni użytkowej 106 m , położony na ogrodzonej działce w miejscowości Bobolice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 778 zł38,69 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 895 m² 153,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży - Działki inwestycyjne w Chrzanowie Nr ewidencyjne : 563/5 i 563/6 Łączna powierzchnia : 3 895 m Lokalizacja : Chrzanów - miasto, woj. małopolskie, obręb Chrzanów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł137,45 m² 5 085,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

** Brzozova Osiedle ** Dzień dobry, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim położonego przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 012 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową oferta działki o nr. ew. 775 , z wydanymi warunkami zabudowy, która położona jest w malowniczej miejscowości Górki w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko W naszym biurze! lokal usługowy na sprzedaż! parter, bezpośrednie wejście Z ulicy, centrum. Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł51,60 m² 11 918,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6m2 położone na drugim piętrze. Lokal znajduje się w kameralnej inwestycji w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł58,05 m² 9 388,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe Mieszkanie 4 pokoje - Zakątek Zielona Harmonia | Legnica, ul. Stefana Batorego Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej, oddanej do użytkowania inwestycji, położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł62,49 m² 8 593,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Parkitka, ul. Małopolska 169a Wyjątkowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem - idealna przestrzeń do życia! Gotowe czeka na nowego właściciela Na sprzedaż oferuję nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 999 m² 112,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja dla inwestora! grunt bezpośrednio przy wojewódzkiej drodze nr 151 W miejscowości kłodawa! Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 3999 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 406 m² 110,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Wierzbiczany, gm. Gniezno! Jeśli marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, w pobliżu jeziora i lasu, a jednocześnie nie chcesz rezygnować.