dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

750 000 zł183 m² 4 098,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 867 m²

Dom z potencjałem dla dwóch rodzin Skarżyn, gm. Oporów, pow. kutnowski Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Skarżyn, w gminie Oporów, powiat kutnowski.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł174,80 m² 1 601,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży lokalu usługowego położonego na parterze budynku trzykondygnacyjnego. Lokal o pow. 174,8 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnych działek budowlanych o pow. 1400 - 1900 m2 znajdujących się w Santocku, pod Gorzowem Wlkp. Na sprzedaż 6 działek budowlanych, teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł61,50 m² 11 691,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty - Nowoczesne wnętrza na parterze z przynależnym, prywatnym ogrodem o powierzchni 35 m . - bezpieczeństwo i komfort parkowania dzięki dwóm miejscom postojowym zlokalizowanym za.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł180 m² 3 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 985 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180 m2 posadowiony na dużej działce o powierzchni 3985 m2. (W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka budowlana to.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł267,93 m² 10 077,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wyjątkowa inwestycja W kazimierzu dolnym dom nr 2. Dom na kameralnym osiedlu | Idealne do zamieszkania/ na najem krótkoterminowy | Dla inwestora | Perspektywa wysokich zwrotów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł3 000 m² 783,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłączność! Nieruchomość składająca się z działek budowlanych o powierzchni 3000mkw, zlokalizowana w Szczyrku, w cichym rejonie: dunacie. Działka posiada dwa wjazdy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł94 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w sąsiedztwie Rynku w Dusznikach-Zdrój. Lokal znajduje się na parterze 3-piętrowej zabytkowej kamienicy przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł42,73 m² 14 977,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie w gotowym budynku. Kameralna inwestycja w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Pętla tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł29,84 m² 13 572,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Jay Gatsby nie pytał o cenę, on pytał o wrażenie, jakie zrobi na innych. To wnętrze przy Bierutowskiej nie potrzebuje filtrów, ponieważ samo w sobie stanowi architektoniczną ikonę.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 875 zł8 875 m² 253 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana pod budowę wymarzonego domu bądź pod inwestycję kilku domów w Starej Wsi gmina Nadarzyn z dobrą komunikacją do Warszawy. Jeśli marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

202 241 zł34,01 m² 5 946,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe B-3-33.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł53,87 m² 4 269,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Pszów, ul. Juranda Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w świetnej lokalizacji o pow. użytkowej 53,87.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł145 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 145m2, położonego, przy ulicy Konstytucji 3maja w Międzyrzecz(66-300), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł216,80 m² 3 090,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem w Białej Podlaskiej przy ul. Ignacego Krasickiego. Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł150 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym w Żółkowie doskonała inwestycja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni 150 m , położonego na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł35,18 m² 10 773,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na parterze bloku u zbiegu ulic Baczyńskiego i Wojska Polskiego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, podczas którego wymieniono dosłownie wszystko poza murami: -.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ustronie,atrakcyjne działki budowlane, sprzedaż. Zamieszkaj w magicznym miejscu. Bardzo dogodna lokalizacja! Blisko las! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 156/12.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 75 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. Okulickiego - w prestiżowej, spokojnej części miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł99 m² 8 585,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość położona w zielonej części Łomianek. Dom posiada nowoczesną bryłę i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Na parterze wiatrołap z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł31,50 m² 13 015,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m2, zlokalizowane w doskonałej części miasta - przy ul. Piastów gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

460 818 zł4 166 m² 110,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 4166 m 2 mieszczących się na terenie sołectwa Bełk wśród luźnej zabudowy domów jednorodzinnych i działek.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 606 m² 49,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlanaw pobliżu jeziora Rydzówka w miejscowości Węgielsztyn w gminie Węgorzewo Działka położona jest w malowniczej Krainie Tysiąca Jezior, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł144 m² 8 659,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 144 m , położony na ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 460 m . Nieruchomość zamieszkana od 2020.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 058 m² 567,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka mieszkaniowo - usługowa - 1 057M 2 - aleksandrów łódzki (możliwość dokupienia działek sąsiednich) Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki mieszkaniowo - usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,06 m² 10 678,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 58,06m kw, usytuowane na 3 z 3 pięter w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

93 600 zł1 040 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom, które łączy spokój podgorzowskiej wsi z możliwością prowadzenia własnego biznesu? A może szukasz działki z pełnym dostępem do mediów, by uniknąć.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł76,99 m² 24 938,30 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeśli marzysz o zamieszkaniu na zamkniętym, kameralnym osiedlu, gdzie możesz w ciszy napić się porannej kawy na własnym tarasie o powierzchni ok. 55 m , a jednocześnie mieć.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł411 m² 4 014,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:742 m²

Nieruchomość najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam dom w Krynicy-Zdroju, która jest piękna o każdej porze roku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł314,14 m² 2 705,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal użytkowy W chodzieży Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy usytuowany w budynku mieszkalnym z wydzieloną częścią usługowo - handlową. Obiekt mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37,01 m² 11 753,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem 37 m - wysoki standard, gotowa do wprowadzenia. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w północnej części Szczecina, w pobliżu nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 681 m² 89,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa 2681m2 na sprzedaż - Gniezno, okolice Niechanowa (10 km) Szukasz spokojnego miejsca na budowę wymarzonego domu w otoczeniu zieleni? A może interesuje Cię inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 500 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z mpzp : zabudowa jednorodzinna. Do sprzedania zalesiona działka 1500m2 położona wśród domów jednorodzinnych i rekreacyjnych. Działka pięknie zadrzewiona. Oferta kierowana głównie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł206,34 m² 8 723,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Szukasz domu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu z dala od miejskiego gwaru, blisko parku nadmorskiego i morza, to ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł5 422 m² 97,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urokliwa działka o powierzchni 5422m2 z widokiem na góry doskonała lokalizacja zabudowa jednorodzinna teren płaski Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę rolno - budowlaną Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,35 m² 10 320,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje mieszkanie 48,35 m2 na sprzedaż. Lokalizacja: ul. Henryka Wiercińskiego, nałęczów, osiedle Zdrojowe Szczegóły nieruchomości: oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł79,40 m² 7 544,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zielona Oaza komfortowe nieruchomości, na nowym osiedlu Prezentujemy kameralną inwestycję Zielona Oaza, zlokalizowaną w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł41,44 m² 13 030,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na cenionym osiedlu Wygoda w Białymstoku. Lokal znajduje się na 1. piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł300 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:591 m²

Przedstawiamy interesującą ofertę sprzedaży nieruchomości o powierzchni użytkowej około 200m 2. Na parterze była prowadzona lecznica dla zwierząt o powierzchni około 100m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Blisko morza, wśród zieleni okalających lasów, zaciszna i spokojna okolica. Oksywie, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 722 zł66,62 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.