dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

60 000 zł1 198 m² 50,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wybuduj dom tuż obok miasta Szczecinek. Świetna lokalizacja! Stąd dojazd do pracy, szkoły czy na zakupy zajmie Ci kilka minut. Oto kompleks dużych działek budowlanych, położonych zaledwie pół.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł341,80 m² 4 388,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny warsztat wulkanizacyjny o powierzchni 341,8m2, wybudowany w 2011 roku, zlokalizowany na dużej działce 0,1058ha w Kościelnej Wsi, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie A11 Mieszkanie o powierzchni 37,08 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 11,34.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł38 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny z wz i drogą wew! zdjęcia pokazują drogę wjazdową na osiedle oraz drogę wewnętrzną, która jest utwardzona i prowadzi do każdej działki przedstawionej na koncepcji.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł38,78 m² 14 440,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność dla wymagających klientów. Polecamy do sprzedaży nowy apartament położony w uzdrowiskowej dzielnicy Jeleniej Góry - Cieplice, który może być wspaniałym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53,30 m² 8 630,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Szczecinie przy ul. Matejki (os. Śródmieście-Północ) w stanie do remontu, położone blisko skrzyżowania z ul. Malczewskiego oraz parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 672 zł39,48 m² 22 712,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 46,46 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 782 m² 106,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1782m2, znajdującą się w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Bzie Górne. Działka płaska, prostokątna, wymiary ok 38 m x 44.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł37,70 m² 13 501,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Poznaniu przy ulicy Turkusowej 6! Mieszkanie po gruntownym remoncie. Doskonała oferta zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł9 929 m² 85,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta tylko U nas, nie szukaj dalej Atrakcyjna działka inwestycyjna blisko Świeradowa-Zdroju Na sprzedaż działka nr 254/3 położona w obrębie Krobica, gmina Mirsk - zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52 m, os. Victoria Silver Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania położonego na spokojnym i zielonym osiedlu Victoria. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż stylowy apartament o powierzchni 55 m (powierzchnia użytkowa 47,3 m - ze względu na klimatyczne skosy), położony na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

571 200 zł84 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży Idealne mieszkania dla rodziny. 0% prowizji! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 980 m² 80,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Wojborzu! Idealna pod komfortowy dom z dużym ogrodem świetna inwestycja! Na sprzedaż prezentujemy przestronną działkę budowlaną o powierzchni 1 980.

Szczegóły ogłoszenia

589 088 zł71,84 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,84 m , położone na parterze nowoczesnej zabudowy w spokojnej, zielonej części miasta. Sercem mieszkania jest przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł3 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 6708m2 usytuowana na pograniczu Chylic i Władkowa. Teren zlokalizowany jest w trzeciej linii zabudowy, dojazd droga prywatną - udział w drodze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł2 100 m² 928,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Wołominie, nowe Lipiny pod inwestycję deweloperską (segmenty, czworaki) bądź domy jednorodzinne Szczegóły oferty Powierzchnia: 2100 mkw Wymiary główne: 27x71.

Szczegóły ogłoszenia

1 316 000 zł32 900 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 32 900 m , położony w miejscowości Żuków, w spokojnej i zielonej okolicy, z jednocześnie bardzo dobrym dojazdem do Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,60 m² 10 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji za 399 000 pln! Mieszkanie znajduje się w Toruniu, przy ulicy Łódzkiej, na drugim piętrze w budynku z cegły, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 635 zł47,79 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania na start - komfort, oszczędność i inwestycja w przyszłość Inwestycja, która zyskuje na wartości. Nie czekaj, aż ceny wzrosną! Standard, który daje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł850 m² 505,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w świetnej i pięknej lokalizacji, spokojna okolica z walorami przyrodniczymi - po sąsiedzku duży las. 3 minuty od Al. Krakowskiej szerokość działki około 35m przy.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł132,25 m² 2 457,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

W naszej ofercie pojawiła się nieruchomość dla pasjonatów. Pasjonatów drewna, natury i przestrzeni. Nieruchomość budowana z sercem, wizją i marzeniami. Dom wykonany z litego.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł9 000 m² 4,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki rolno-leśne o łącznej pow. 9000 m2 w gminie Księżpol Majdan Stary, gm. Księżpol Położenie i okolica: oferowane działki położone są w miejscowości Majdan Stary,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł121,34 m² 6 535,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:221 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i pięknej okolicy w miejscowości Horodniany Dom znajduje się na działce o powierzchni 221 m2. Parter składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 569 m² 159,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż dwie atrakcyjne działki z widokiem na góry, położone u podnóża Karkonoszy, w urokliwej miejscowości Mysłakowice. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł9 900 m² 8,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

- lokalizacja: kicznia (gmina łącko) - Powierzchnia: 99ar/9900mkw - Media: prąd w sąsiedztwie - Przeznaczenie: tereny rolne i las - Droga: do ustanowienia służebność Teren lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł47,60 m² 16 281,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 47,6 m2, usytuowanego na czwartym piętrze w budynku z windą w samym sercu Pruszkowa. Lokum to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł6 652 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlano-rolną o powierzchni 6652 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł100 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja Polecamy Realizacja czerwiec lipiec 2026 r. Biuro City Invest oferuje na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej (budynek dwu-lokalowy) z użytkowym poddaszem, brak pcc! Brak opłat.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 312 m² 334,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość stania w korkach, huku miasta i sąsiadów zaglądających Ci w talerz przez okno bloku? Pora na przeprowadzkę tam, gdzie trawa jest bardziej zielona, a powietrze pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,06 m² 8 518,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż - Czarnówko | Bungalow blisko Lęborka Na sprzedaż ładny dom wolnostojący typu bungalow , położony w miejscowości Czarnówko, gmina Nowa Wieś Lęborska , zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł34,15 m² 23 396,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Aplauz zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w prestiżowej lokalizacji w Rogowie, w inwestycji Shellter Apartments - miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł2 600 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na redykajnach wśród jezior Na sprzedaż wspaniała, ekskluzywna działka budowlana o powierzchni 2600m2 z wi Nieruchomość położona na Osiedlu Redykajny w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60,55 m² 8 587,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż duże, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w Centrum Gryfina. Mieszkanie środkowe, ciepłe, położone na II piętrze ocieplonego budynku. W ostatnim czasie w oferowanym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 -pokojowe z prywatnym parkingiem na sprzedaż w Opolu. Marzysz o cichym, spokojnym miejscu, które będzie Twoim azylem, a jednocześnie zapewni bliskość niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł1 633 m² 1 500,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - wawer/ falenica/patriotów , Piękna działka budowlana o pow. 1633 m2 w świetnej lokalizacji w Warszawa Falenica, okolica, ul. Patriotów , W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł135,90 m² 5 658,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem - Siemianowice Śląskie, ul. Storczykowa Kupujący nie ponosi opłat za usługę pośrednictwa i podatku od czynności cywilno.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł5 500 m² 12,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka leśna w miejscowości Smerkowiec, gmina Uście Gorlickie, województwo Małopolskie o powierzchni 55 arów. Dojazd drogą utwardzoną szutrową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 584 zł69,54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie czteropokojowe w dobrej lokalizacji. W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach zaplanowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości 4 Kąty prezentuje do sprzedaży ośrodek wypoczynkowy składający się z 5 domków letniskowych zlokalizowany w malowniczej miejscowości Przyjezierze które jest znanym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł34,15 m² 8 169,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy przy ulicy Małej.