dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

2 600 000 zł520 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:924 m²

Uwaga, tą nieruchomość kupisz bez prowizji pośrednika. Na sprzedaż 2 domy wolnostojące w świetnej lokalizacji Pruszkowa, o powierzchniach około 250 - 270 m2 3 garaże Zaledwie 8 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sorkwity

Sorkwity,warmińsko-mazurskie

139 100 zł2 900 m² 47,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność nie szukaj dalej! *ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł255 m² 5 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom, do którego się wraca | Ustroń | widok na góry + prywatność Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 255 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, malowniczo położona działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniak (2 lokale). Atuty: spokojna, zielona okolica lasy dookoła tylko ok. 4 km do centrum Józefowa ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł40 000 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Do sprzedania restauracja z hodowlą pstrąga. Nieruchomość o niezwykłym potencjale. Idealne miejsce na imprezy dla firm i rodzinny wypad za miasto. Restauracja z pełnym nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 900 zł128,14 m² 12 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 129m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Gdyni Grabówek ul. Okrzei. Piętro 2 z 4 z budynku z lat `60 z cegły. Powierzchnia mieszkania 50m2: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 999 zł19 776 m² 121,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Unikatowy teren inwestycyjny w Polańczyku - 2 hektary z panoramą na Jezioro Solińskie Szukając nieruchomości premium w Bieszczadach, rzadko trafia się na ofertę, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł42,42 m² 10 372,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina obok Galaxy i Hanzy | 460 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone w ścisłym centrum Szczecina, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

184 800 zł1 400 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej, kaszubskiej miejscowości! Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m2 położona w miejscowości Węsiory w gminie Sulęczyno,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł27,05 m² 19 223,66 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 27,05 m , położone na parterze w 6-piętrowej kamienicy z 1951 roku. Lokal idealny zarówno jako pierwsze mieszkanie, inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł53 m² 12 358,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ząbki ul. Piłsudskiego, do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe o pow. 52,5 m2; na układ funkcjonalny składa się: przestronny pokój dzienny z wyjściem na taras 10 m2, kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 175 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niepowtarzalna okazja! Działka budowlana 1175 m Bielkowo, gm. Kobylanka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1029 m , idealna pod budowę domu jednorodzinnego. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 776 zł86,23 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł28 m² 26 785,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ul. Mitkowskiego w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 28 m2 znajduje się na parterze 6-cio piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł31,90 m² 11 595,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Charakterystyka nieruchomości Mam przyjemność zaproponować Państwu odnowione i w pełni wyremontowane mieszkanie na ostatnim, 10. piętrze wieżowca, położonego w wygodnej dzielnicy lsm, ul.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,10 m² 11 684,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,1 m , położone na parterze w zadbanym budynku na gdańskiej Zaspie. To idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 464 000 zł4 880 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni ok. 4880 mkw, usytuowanej w Wiszni Małej. Dla terenu opracowano projekt zabudowy pod 18 jednostek domów o pow. 110 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 774 000 zł1 774 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka lokalizacja Działka na Gdańskim Jasieniu o powierzchni 1774 m2, teren płaski w prostokącie, bardzo nasłoneczniony. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł941 m² 137,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł257 m² 16 601,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:426 m²

Zupełnie nowy dom. 257mkw, działka 456mkw. Garaż na 2 auta. Nowe, zamknięte osiedle. Naturalne materiały i ponadczasowy projekt : Atuty? Powierzchnia i rozkład funkcjonalny - który na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 530 zł65,70 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Dobroszyce,dolnośląskie

917 052 zł131,95 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:294 m²

Deweloperskie, bez prowizji, bez podatku pcc Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem Planowana data oddania do użytku 2027-03-31 bestate nieruchomości wrocław oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł855 m² 759,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Prezentujemy nieruchomość komercyjną położoną w Starogardzie Gdańskim przy ul. Droga Owidzka 1, w obszarze o wyraźnie ukształtowanej funkcji magazynowo-produkcyjnej. Obiekt stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł10 284 m² 36,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 10,284 ha, która w większości składa się z użytków rolnych. Możliwość podziału: istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł55,70 m² 3 213,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Prezentujemy mieszkanie M-4 położone na osiedlu Zofiówka. Powierzchnia 55,70 mkw. Ocieplony blok, wygodny parter. 3 pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka razem z wc, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł30 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel.   . Jeśli szukasz wygodnej, wyremontowanej kawalerki z balkonem koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM" poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 125 zł64,89 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł134 m² 8 723,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom szereowy, w którym naprawdę dobrze się mieszka - ogród, kominek i spokój w zielonej części Rumi. To idealna propozycja dla rodzin, które szukają wygodnej przestrzeni do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł104 m² 3 365,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Na sprzedaż połowa domu bliźniaczego o powierzchni ok. 104 m , zlokalizowana w samym centrum Mikołowa , w doskonałym punkcie komunikacyjnym i usługowym. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 670 491 zł87,59 m² 19 071,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Komfortowe mieszkanie W centrum Nowoczesne mieszkania w centrum Migowa | Dogodna lokalizacja | Komfortowa przestrzeń ***** informacje O nieruchomości: puenta Morena to unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 100 m² 109,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała działka dla każdego amatora żeglugi i sportów wodnych. Przedstawiam 11 arową działkę, pod budowę domu. Grunt niezabudowany płaski, na chwilę obecną bez ogrodzenia. Teren oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł27,57 m² 18 643,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Lokalizacja: kraków, kazimierz, ul. św. Agnieszki. Pum: 27,57 m2 Pow. piwnicy: 1,18m2 Na sprzedaż jasne i wyjątkowo ciche mieszkanie położone przy ul. św. Agnieszki, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

3 915 000 zł421 m² 9 299,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:839 m²

Ustronie Morskie - wyjątkowa, nadmorska nieruchomość inwestycyjna premium! Nowa cena, niższa o 500 000 zł. Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowo dochodowy, całoroczny pensjonat z barem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

678 000 zł95,17 m² 7 124,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie: sprzedaż lokalu usługowego w pierwszym województwie prywatnym akademiku! Z ogromną przyjemnością pragnę zaprezentować Państwu niezwykłą okazję możliwość nabycia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł88,70 m² 8 444,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zupełnie nowe 4 pokojowe mieszkanie Z 2 miejscami parkingowymi I ogódkiem racula. Wykończone pod klucz. Mieszkanie usytuowane na piętrze dwukondygnacyjnego, dwulokalowego budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 507 m² 59,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod lasem w Zagórzu o powierzchni około 25 ar. Spokojna okolica dla ludzi doceniających kontakt z naturą i ciszę. -opis: - działka położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 417 m² 179,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana