dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

700 000 zł1 759 m² 397,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlano-mieszkaniowa położona w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej 5. Nieruchomość ma kształt regularny, zapewniający wygodne możliwości zagospodarowania terenu. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 634 zł52,74 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 408 zł37,52 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jasne mieszkanie 37,52 m z pięknym widokiem Czechowice-Dziedzice, ul. Mazańcowicka 41 ul. Mazańcowicka 41, czechowice-Dziedzice Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

127 170 zł942 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 942 m - Nieborów | mpzp | Spokojna i zielona okolica Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 942 m , zlokalizowana w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 353 580 zł197,89 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament | panorama starego miasta Stan deweloperski | Możliwość aranżacji 6 pokoi | Antresola | Dwa balkony | Fitness & Wellness | Concierge | Doskonała lokalizacja To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł6 558 m² 16,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolno-budowlana ok. 65 ar, ok. 15 ar to powierzchnia budowlana a 50 ar to powierzchnia rolna Pierwsza linia zabudowy , bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej Oferta dla rolnika który.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł64 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 317 m² 180,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoja prywatna oaza spokoju tuż przy krakowskich kąpieliskach Wyobraź sobie poranki, gdzie jedynym dźwiękiem jest szum drzew, a popołudnia spędzasz na spacerach nad Przylaskiem Rusieckim. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 728 zł56,74 m² 8 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie oddalone 20 km od Poznania! Mieszkanie oddane do użytku Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł5 119 m² 83,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka widokowa 5119 m rabka-zdrój (słone) | inwestycja W grunt | potencjał przyszłości twoje miejsce Z widokiem I perspektywą wzrostu wartości Na sprzedaż działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

869 500 zł121,42 m² 7 161,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu rodzinnego o powierzchni 121,42 m , położonego na 3. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł173,10 m² 8 261,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Dom wolnostojący położony nieopodal Świdnicy - dojazd do Świdnicy zajmuje 5 minut! Dom w bardzo dobrym stanie - gotowy do zamieszkania! rozkład domu: na parterze znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł130,80 m² 6 192,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:756 m²

Z przyjemnością prezentujemy unikatową ofertę sprzedaży atrakcyjnego domu mieszkalno-usługowego z doskonale zaprojektowaną i wydzieloną częścią usługową. Ta nieruchomość jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesne i przestronne mieszkanie na sprzedaż, położone w malowniczej, południowej części Kłaja. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 016 m² 33,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Sprzedam 7 działek budowlanych koło Stargardu w miejscowości Grabowo. Działki mają kształt prostokąta. Dojazd do działek drogą gminną oraz prywatną drogą dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł130,50 m² 6 360,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Oferta Dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak Również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kościno,zachodniopomorskie

2 467 000 zł391,90 m² 6 294,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Komfortowy, wolnostojący dom, położony przy jednej z cichych uliczek w pobliżu terenów leśnych. Działka: powierzchnia działki - 1.205 m2, teren całkowicie ogrodzony, na działce pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

629 900 zł34,54 m² 18 236,83 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gdynia korzysta z malowniczego położenia nad Morzem Bałtyckim, oferując mieszkańcom i turystom dostęp do plaż, licznych atrakcji wodnych oraz możliwości aktywnego spędzania czasu na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Minoga,małopolskie

420 000 zł269 m² 1 561,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:539 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący W miejscowości minoga. Cena do negocjacji! co sprzedajemy? Drewniany dom z 1901r. do generalnego remontu o powierzchni użytkowej 124m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,30 m² 8 881,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mikuszowice krakowskie bezczynszowe 2 pokoje W kameralnym budynku Z ogródkiem I miejscem postojowym Proponuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,3m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dłużec

Dłużec,warmińsko-mazurskie

1 450 000 zł157,25 m² 9 220,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Funkcjonalny, energooszczędny i niezwykle komfortowy dom parterowy wybudowany w 2021r o powierzchni 157m2. Działka około 4000m2( dz. nr 132/6; 11-710 Piecki. Dłużec) Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł155,82 m² 8 150,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

!Do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Masłomiąca , gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 155,82m2 , pow. użytkowej 144,57m2. Nieruchomość usytuowana na działce w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł43 m² 15 930,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w inwestycji River House|serce Szczecina|43m2 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w inwestycji River House przy ul. Św. Ducha w Szczecinie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł1 404 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości własny kąt Kamil Słowikowski z Giżycka oferuje na sprzedaż grunt na Mazurach. Numer geodezyjny 113/13 obręb Grądzkie. gmina Wydminy. Działka o powierzchni 1404 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

638 360 zł89,20 m² 7 156,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Nowoczesne osiedle Zielona Dolina to wyjątkowa inwestycja, która łączy komfort, funkcjonalność i spokojną okolicę. W ofercie posiadamy elegancki segment skrajny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł130 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 130 m , położony w Sanoku przy ul. Polnej. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł116 m² 7 318,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Szukasz domu w Bydgoszczy z 3 sypialniami i w spokojnym i cichym miejscu - zadzwoń   Zadzwoń, umów się na prezentację i przekonaj się, jak wygodnie możesz mieszkać!.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł125,70 m² 9 745,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:509 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na os. Żeromskiego w Żyrardowie. Budynek składa się z dwóch niezależnych kondygnacji mieszkalnych oraz piwnicy. Na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 600 m² 36,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana - Kłomnice, ul. Nowa - 1600 m z pełnym uzbrojeniem Szukasz miejsca na własny dom w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł100 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

524 094 zł46,38 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

7 530 000 zł25 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 25 100 m2 - Kazimierz, gm. Kosakowo | 5 km od Rumi W naszej ofercie znajduje się wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 25 100 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

81 770 zł1 258 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 1258 m2 zlokalizowana w Podpolichnie, gm. Chęciny. W sąsiedztwie zabudowa niskiej intensywności, lasy. Działka płaska, w pierwszej linii od strony.

Szczegóły ogłoszenia

3 915 000 zł14 500 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 1,45 ha, położonej przy ul. Piastowskiej w Częstochowie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł32,82 m² 8 074,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania ciepłe i bardzo oszczędne, jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,82 m2 przy ulicy Braterstwa Narodów w Kwidzynie.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł184,53 m² 3 847,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Miodowej w Starachowicach. W najbliższym otoczeniu osiedle domów jednorodzinnych, punkty handlowo-usługowe, supermarket,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł226,95 m² 1 740,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

Dom jednorodzinny w miejscowości Przystajń. Stan surowy, działka 1525 m . Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

72 600 zł1 320 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży ośmiu działek pod Barcinem. Media; woda Wymiary działek; 1320m2, 1835m2, 1650m2, 1645m2, 1638m2, 1633m2, 2556m2, 2234m2 Działki objęte są.

Szczegóły ogłoszenia

176 300 zł7 052 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość znajduje się w miejscowości Stróżewo, w gminie Załuski.Działka znajduje się w regularniej zabudowie wsi, przy asfaltowej drodze, z dostępem do prądu.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł169 m² 7 751,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:974 m²

Elegancki, słoneczny dom znajdujący się pod lasem ale jednocześnie w mieście. Ten dom to coś więcej niż ściany i podłogi, idealny dla osób ceniących przestrzeń, przyrodę oraz.