dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 214 ogłoszeń

Działka

Połomia,śląskie

60 000 zł1 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna! Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 1200 m2 położona w Połomii - gmina Tworóg. Działka w kształcie prostokąta. Media: prąd w drodze wewnętrznej, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 510 zł53,55 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,55 m2 z ogródkiem o powierzchni 88 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł7 700 m² 19,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość rolną z wydanymi warunkami zabudowy. Działka w kształcie prostokąta, o powierzchni 7700 m2 położona jest około 10 km od Nowogardu. Dostępne media to:.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł9 999 m² 249,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni łącznej 9999 m , zlokalizowaną w peryferyjnej części Słupcy, w pobliżu ul. Kopernika. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 390 000 zł216,60 m² 11 034,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Riverside residence | luksusowe domy W zabudowie bliźniaczej W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w I kwartale 2026 | 272,2 m2 powierzchni całkowitej | Garaż | Ogród | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł250 m² 1 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

NA sprzedaż dom Z duszą W chodakówce | 250 m + budynek gospodarczy 200 m | Działka 40 arów 1. Atuty nieruchomości: dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 250 m .

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 440 m² 106,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2440 m2 , położoną w miejscowości pierzchno , w gminie Wręczyca Wielka. Wymiary działki : 24m x 102m; dojazd : drogą.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł19 647 m² 104,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: szybki dojazd do trasy S6, cicha i spokojna lokalizacja w otulinie lasu, możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł150 m² 8 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

DO sprzedania nieruchomość 270m2 w górze kalwarii przy ul. Pijarskiej nieruchomość składa się Z : * dom wolnostojący o pow. 150 m2 *osobny pawilon Z trzema lokalami inwestycyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

956 295 zł40,35 m² 23 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Symfonia Praga - Nowoczesny apartament na Kamionku Nie pobieramy prowizji od Kupującego Wyjątkowa architektura i standard Inwestycja Symfonia Praga to zespół 5 kameralnych budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44,80 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje po generalnym remoncie | balkon | 2 piętro | centrum Ostrowca opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum Ostrowca.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł3 922 m² 78,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro gut Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej, malowniczo położonej działki nad samym brzegiem jeziora Blanki w urokliwej miejscowości Blanki, w gminie Lidzbark.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 831 m² 215,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

18,31 ara Tarnów-Krzyż ul. Papuszy. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 18,31 ara, położoną w cichej i zielonej części Tarnowa. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 577 m² 129,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam na sprzedaż działkę położoną 2,5km od Proszowic, w miejscowości Kowala. Działka leży bezpośrednio wzdłuż drogi nr 275, w pierwszej linii zabudowy. Są to 2 działki nr 94/6.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł800 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| piękny teren tuż pod Warszawą przy Kampinoskim Parku Narodowym. Plan miejscowy zakłada podstawowe przeznaczenie terenu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej lub.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł93 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkania w nowo wyremontowanej kamienicy Jarosław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 mieszkań w klimatycznej, świeżo wyremontowanej kamienicy położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł59,20 m² 25 168,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do odkrycia jednej z najbardziej prestiżowych nieruchomości na polskim wybrzeżu. Ten wyjątkowy apartament, położony w nowoczesnej inwestycji przy ul. Spadochroniarzy Polskich.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł26 743 m² 411,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży kompleks budynków w Oświęcimiu położonych na działce o łącznej powierzchni 26 743m2. Na działce znajdują się 2 budynki biurowe po 600m2 każdy, budynki magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł52,29 m² 10 135,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż dwupokojowe piękne i zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, położone w odległości jedynie 850 m od pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 470 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane gmina Ciężkowice. Serdecznie polecam widokowe działki budowlane położone w zacisznym miejscu w okolicy Ciężkowic, w miejscowości Zborowice, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł35,22 m² 5 252,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Częstochowa, raków - Aleja Wojska Polskiego, mieszkanie na sprzedaż, kawalerka. Oferujemy na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną przy al. Wojska Polskiego w Częstochowie. Mieszkanie bardzo ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł57 m² 1 403,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym parterowym ze strychem posadowionym na działce o powierzchni 0, 06 ha (600 m2) powiat polkowicki miejscowość Wierzchowice. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 121 zł67,79 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojow E mieszkanie Z balkonem W apartamentowcu! oferta bezpośrednia brak opłat za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z ogródkiem i garażem os. Projektant, ul. Pańska Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji obejmującej zaledwie 4 lokale położonej przy ul. Pańskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł103 m² 9 213,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:869 m²

Wiem, że długo czekaliście na taki dom na poranki z kawą na werandzie , gdy słońce nieśmiało zagląda między drzewa, na śmiech dzieci biegających po ogrodzie i zrywających owoce prosto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 116 zł56,14 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł97,43 m² 7 338,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Do sprzedaży absolutnie klimatyczne mieszkanie ( lokal mieszkalny ) położony na II piętrze w dwu piętrowej odnowionej kamieniczce w centrum Szklarskiej Poręby przy ul. 1 maja. ( róg ul.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł74,90 m² 6 542,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 74,9 m , położone na czwartym piętrze w bloku przy Alei Wojska Polskiego w Giżycku. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł102,50 m² 5 843,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

DO negocjacji! 5 pokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze (z możliwością dokupienia garażu) Mieszkanie na kameralnym osiedlu w centrum miasta Piły, ul. Świętojańska blok z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 000 zł55,67 m² 8 999,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 55,67 m | parter | osobne wejście | zaciszne miejsce blisko centrum Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze niskiego budynku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł784 m² 1 823,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 516 m²

Na sprzedaż rezydencja Forteca, usytuowana w Kędzierzynie-Koźlu, z dużym potencjałem inwestycyjnym, o powierzchni całkowitej 784,52 m2, wraz z działką o powierzchni 2516 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zielonczyn,kujawsko-pomorskie

300 000 zł6 100 m² 49,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają rewelacyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 6100 m2, zlokalizowaną w urokliwej części miejscowości Zielonczyn - zaledwie 9 km od Bydgoszczy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

97 600 zł1 220 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Straszydle, gmina Lubenia. Kilka możliwości zakupu : - działki o powierzchni 13.45ar (zaznaczona na czerwono) - działki.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł831 m² 200,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 831 m , zlokalizowaną w miejscowości Srocko Małe, w odległości 5 km od Stęszewa i 25 km od Poznania. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 367 m² 211,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** Oferta tylko w biurze knc city Lublin ul. Krótka 4 ** Działka z wydanym prawomocnym pozwoleniem na budowę łącznie z projektem domu! motycz- gm. Konopnica, pow. 1376 m , bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

125 900 zł36,10 m² 3 487,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w bocznej ulicy Podgórza o powierzchni 36,10m2 + piwnica 4,30m2. Położony na wysokim parterze lokal składa się z małego pokoju dziennego, wydzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,80 m² 11 344,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Rokitkach przy ul. Tczewskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze w nowym bloku. Mieszkanie jest trójstronne (wystawa północno-zachodnia, północno-wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Nagawczyna,podkarpackie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący położony na 14 arowej działce w Nagawczynie (gmina dębica)budynek z 2005 roku, parterowy z użytkowym poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł61,76 m² 6 881,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zarezerwowane do 31.05.2026 Do sprzedania atrakcyjne, w pełni rozkładowe, niewymagające wkładu finansowego, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,76 m2. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

374 600 zł1 873 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowego miejsca z widokiem na góry, blisko Jeleniej Góry? Mam coś idealnego dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1873 m położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł63,59 m² 7 784,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy al. Korfantego. Dwa niezależne pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc, przedpokój, komórka. Mieszkanie rozkładowe z niezależnymi wejściami.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij