dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 279 ogłoszeń

1 990 000 zł638 m² 3 119,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:537 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu usytuowanego w samym sercu Niemodlina. Motel ma ogromny potencjał inwestycyjny dla przyszłego właściciela, będący nie tylko miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 463 m² 115,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3463 m , o regularnych proporcjach (ok. 127 m długości i 29 m szerokości), co daje szerokie możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

656 121 zł59,11 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, idealne dla rodziny, lub osób pracujących w systemie hommeoffice. Do mieszkania przynależy duży balkon. Istnieje możliwość dokupienia komórki lokatorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł125 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Małomice, połowa domu 4 pokoje 70 m2, sprzedam, cena 280 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam połowę domu w budynku dwurodzinnym z działką i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 534 zł60,13 m² 10 968 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Żeromskiego Residence to nowoczesna inwestycja zrealizowana przez dewelopera Jania Construction, położona w ścisłym centrum Myślenic. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł127,18 m² 18 084,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 217 m²

Cygański Las - działka 2217 m2 - budynek mieszkalny (była leśniczówka) i gospodarczy - zabytek. Nieruchomość atrakcyjnie położona w Cygańskim Lesie w Bielsku-Białej. W jej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 447 m² 54,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pięknie położona działka rolna w kształcie trapezu o powierzchni 3447 m2 w Zabłudowie, posiada warunki zabudowy. Działka nie jest ogrodzona. Wymiary działki:75x78x234x62.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł42 m² 18 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na Sprzedaż Nowy Apartament 2-Pokojowy z Dużym Balkonem i Miejscem Parkingowym w Kołobrzegu Oferujemy komfortowy, nowoczesny apartament, usytuowany na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 737 m² 20,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł450 m² 1 364,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

-nowa cena (-123 000zł) - Mamy przyjemność zaprezentować Państwu budynek usługowo mieszkalny o powierzchni 450m2, znajdujący się w miejscowości Kleszczele. Budynek z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 055 zł65,57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas, oferta na wyłączność! W ofercie naszego biura mamy działkę budowlaną, położoną w miejscowości Ligota Prószkowska, w gm. Prószków. Atutami nieruchomości są: -.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 082 m² 67,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości peper house! lokalizacja: działka znajduje się w malowniczej miejscowości Bąk, w gminie Karsin. Jest to spokojna okolica, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł320 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 571 m²

Wyjątkowy dom Z przestrzenią dla biznesu luksusowe połączenie funkcjonalności I komfortu życia Lokalizacja: cieszyn Powierzchnia całkowita: 320 m Powierzchnia działki: 15,71 ar.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł47 m² 10 851,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kompletnie wyposażone mieszkanie w nowym dwukondygnacyjnym, czternasto-lokalowym budynku mieszkalnym, położonym na osiedlu Chopina, 6 km od morza (ścieżka rowerowa), 2 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

1 000 000 zł97,70 m² 10 235,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Rezerwacja! akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe.

Szczegóły ogłoszenia

300 700 zł3 007 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3007m2 w kompleksie działek ul. Osadników Wojskowych Kołczewo gm. Wolin. Dostępne jeszcze 2 kolejne o podobnym obszarze. W kompleksie są już działki, na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Kłopotów,dolnośląskie

65 000 zł1 499 m² 43,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 14996 m2, położonej w Kłopotowie, gm. Lubin. Działka według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł130 m² 8 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Ostatnie wolne domy W ofercie! Kameralne osiedle domów szeregowych położone w sercu Ożarowa Mazowieckiego, jedyne 9 km od Warszawy. Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł59,44 m² 9 925,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie w nowoczesnym bloku z windą z 2009 roku na Zarzewie. Składa się z: salonu, otwartej kuchni, części jadalnianej, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150,33 m² 9 911,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Tylko W best nest! Sprzedam dom w malowniczej okolicy - u stóp Skrzycznego, tuż przy lesie. Idealny dla miłośników gór i aktywnego wypoczynku. Marzysz o ucieczce od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Laseczno

Laseczno,warmińsko-mazurskie

800 000 zł244 m² 3 278,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż kompletne gospodarstwo rolne specjalizujące się w produkcji mleka z budynkiem mieszkalnym, obiektami gospodarczymi oraz gruntami rolnymi o łącznym.

Szczegóły ogłoszenia

543 000 zł55,52 m² 9 780,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 55,52 m2,znajdujące się w zadbanej kamienicy na 2 piętrze. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł35 206 m² 28,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o łącznej powierzchni ok 3,5 ha - teren po wyrobisku wapienia - gmina Olsztyn, powiat Częstochowski. Na sprzedaż grunt o powierzchni 35 000 m , położony w gminie Olsztyn.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł270 m² 6 296 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 293 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana blisko centrum Witkowa, składająca się z domu mieszkalnego, wytwórni parkietu i tartaku, na działce o pow. 11293 m2. Zamieszkały, bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 375 zł41,15 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł2 560 m² 289,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka budowlana położona w spokojnej okolicy w miejscowości Rusiec. Działka prostokątna, bardzo dobre wymiary ok. 43x57 Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł101,99 m² 10 775,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, w których po prostu chce się mieszkać. Cisza, przestrzeń, komfort i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki bez kompromisów. Jeśli szukasz nowoczesnego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł41,05 m² 20 584,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament Premium z Miejscem Postojowym - 100 m od plaży w Grand Laola spa Zapraszamy do zakupu luksusowego apartamentu o powierzchni 41,05 m2, położonego w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł29,47 m² 4 580,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 972 m²

Klimatyczny domek letniskowy w sercu natury Giby | las, cisza, plaża w zasięgu spaceru Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć? Ten domek to idealna baza na weekendy, wakacje.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,48 m² 8 696,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (50,5m2) znajdujące się w bloku na parterze na Osiedlu Leśnym. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura nieruchomości Nasalski Ekspert.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł276 m² 6 847,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:936 m²

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Dwa domy w świetnej lokalizacji Kęt. W okolicy zabudowa jednorodzinna na ładnym osiedlu domów, które powstało w ciągu ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

159 500 zł38,90 m² 4 100,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w Centrum Tarnowskich Gór, oficyna. Na parterze pokój z aneksem kuchennym + łazienka. Na piętrze - pokój 18,2m2 + garderoba 3,6m2 Główne zalety.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł110 m² 6 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:79 100 m²

Na sprzedaż nieruchomość o niepowtarzalnym charakterze, położona w jednej z najbardziej pożądanych części Dębicy. Idealna dla miłośników architektury z duszą lub inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 101 m² 131,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1101 mkw, w dobrej lokalizacji. Działka z dobrym dojazdem oraz dostępem do mediów: prądu, wody i gazu. To idealne miejsce na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł40,87 m² 13 334,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem.