dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Royal Space prezentuje apartament na sprzedaż o powierzchni 55,57 m2 zlokalizowany w nowej inwestycji Casa Feliz. Inwestycja Casa Feliz Zabłocie to inwestycja mieszkaniowa przy ul. Kiełkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł1 581 m² 199,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W stęszewku Lokalizacja: stęszewko, gmina Pobiedziska, ul. Wiejska (otulina Puszczy Zielonki). Status prawny: działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz) na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

78 900 zł998 m² 79,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w Białołęce. Prezentujemy Państwu działkę położoną w miejscowości Białołęka., gmina Pęcław, powiat głogowski. Działka o powierzchni 998.

Szczegóły ogłoszenia

647 500 zł152 m² 4 259,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie wyceniony dom jednorodzinny w budowie, którego stosunek ceny do powierzchni domu oraz wielkości działki jest wyjątkowo korzystny na tle aktualnych ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Poznań,wielkopolskie

8 500 000 zł1 140 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kamienica ( 16 mieszkań ) z działką frontową do rozbudowy Kamienica z lat 50 tych, o powierzchni uż 760 mkw,( 1140 mkw ) po remoncie- instalacji, pionów, założeniu nowego systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 000 zł159,42 m² 4 252,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferta sprzedaży dotyczy domu w miejscowości Micigózd (gmina Piekoszów), realizowanego według popularnego projektu Archon Dom w klematisach 7 (b). Nieruchomość znajduje się w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 290 zł40,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w pierwszej linii zabudowy, zaledwie 70 metrów od plaży, w nadmorskiej miejscowości Rogowo, oddalonej o 19 km od Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł3 886 m² 41,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę 3886 m - Mięcierzyn, gmina Rogowo | mpzp - zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 3886 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 803 m² 26,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

CO sprzedajemy? Na sprzedaż działka o powierzchni 2803 m2 zlokalizowana w miejscowości Grochowice. Działka jest idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 242 m² 232,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biery-gmina jasienica działka budowlana Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Bierach w sąsiedztwie ulicy Olszowej o powierzchni 1242mkw. Działka usytuowane wśród.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 492 m² 117,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Szczepańcowa obok Krosna. woj. podkarpackie. Działka równa w kształcie zbliżona do kwadratu, o powierzchni 14,92 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł7 849 m² 89,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Trzy działki inwestycyjne przyległe do ulicy Żaboklickiego na trasie między Karczewem, a Janowem o łącznej powierzchni: 0,7849ha = 7 849 m2 1) 141704_4.0035. 90/2 - 0.5539 ha 2).

Szczegóły ogłoszenia

274 920 zł4 582 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka nr 48/9 Cyganka, gm. Dębe Wielkie Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 48/9 o powierzchni 4582 m , zlokalizowana we wsi Cyganka, w gminie Dębe Wielkie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł27 m² 9 925,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Klimatyczna kawalerka z balkonem w samym sercu Płocka ul. Tumska Agencja Centrum poleca do sprzedaży: na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka przy ul. Tumskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

511 908 zł32,20 m² 15 897,76 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka Olszynki Park, ul. Fryderyka Szopena, rzeszów Lokalizacja: olszynki Park prestiżowa inwestycja w samym centrum Rzeszowa, tuż obok Filharmonii Podkarpackiej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50,11 m² 13 171,02 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Piasecznie, które łączy wygodę miejskiego życia z przytulnością i dobrym nasłonecznieniem. Idealne zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 095 m² 1 643,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1095 m2, szer. frontu 52 m, objęta mpzp, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wytyczne planu: - intensywność zab. 0,8 - wysokość zab. 12 m - pow. zab. 30% - pow.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł2 000 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Polecam do zakupu halę magazynową 2000 m2 z rampą, zlokalizowaną w Poznaniu, w dzielnicy Kotowo. W hali dostępne są również pomieszczenia biurowo-socjalne o powierzchni 500.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł125,87 m² 2 772,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wiosenna ferta. Dom 100,46 m2 pow. użytkowej, kończyce Wielkie, gmina Hażlach, powiat cieszyński. Stan surowy - zadaszony, działka o pow. ok. 800 m2. Wiosenna oferta, ktualna cena 349000 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 944 zł64,28 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z dwustronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 64,28 mkw. w skład którego wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł8 800 m² 6,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 8800 m2 zlokalizowana w dolinie Noteci z dojazdem z drogi gruntowej (droga asfaltowa oraz najbliższe zabudowania w odległości ok. 850 m).W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł91,27 m² 3 835 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Sprzedam dom w Tczewie ul. Wigury - osiedle prątnica. Przedmiotem sprzedaży jest: - piętro budynku wolnostojącego z 1925 roku, stanowiące odrębną, wydzieloną nieruchomość, jako lokal.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł49 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na zielonych Tatarach os. Przyjaźni w Lublinie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 49 m2 składa się z 3 pokoi (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 717 m² 90,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki budowlanej W rębiszowie. Proponuję Państwu działkę budowlaną w Rębiszowie, nieopodal Świeradowa Zdroju. Działka płaska , bardzo dobrze nasłoneczniona. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł111,28 m² 13 928,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Informacja: mieszkanie w swoim pierwotnym układzie posiadało 5 pokoi i dwie pełne łazienki, dlatego istnieje możliwość przywrócenia tego stanu. Mieszkanie: na sprzedaż jasne, trójstronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 900 zł66 m² 8 256,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:167 m²

Oszczędź na starcie: brak pcc, 0% prowizji, pełna rękojmia! Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Stęszew, blisko Poznania i Wielkopolskiego Parku Narodowego Na sprzedaż funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Tychy

Tychy,śląskie

950 000 zł620 m² 1 532,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

| świerczyniec. OK 5 Km od Tychów Do sprzedaży działka o pow ok 2300mkw zabudowana 5 budynkami murowanymi, oraz jedną halą blaszaną. Budynki aktualnie o przeznaczeniu magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł4 100 m² 134,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż! Działka usługowo - budowlana o powierzchni 41 ar znajdująca się w Kalwarii Zebrzydowskiej przy trasie głównej w drugiej linii, z załatwionym zjazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 342 621 zł69,90 m² 19 207,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym osiedlu, położonym w otoczeniu zielonych wzgórz Oliwy i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja zapewnia unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 163 m² 103,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-rolna w Przemyślu ul. Łokietka Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł27,22 m² 21 858,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej kawalerki o powierzchni 27,22 m , położonej przy ul. Szymczaka 6. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł44,55 m² 6 487,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie o powierzchni 44,5 m przy ulicy Lwowskiej, to klasyczny układ który maksymalnie wykorzystuje każdy metr kwadratowy. Znajduje się ono na czwartym, ostatnim piętrze niskiego bloku, co.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł137 m² 3 496,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta sprzedaży domu typu bliźniak w stanie surowym zamkniętym. Dwukondygnacyjny dom typu bliźniak, o powierzchni 137 m2 posadowiony jest na działce o powierzchni 550 m2. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny - usługowo - mieszkaniowy w Częstkowie gm. Szemud. Świetna lokalizacja: - tylko 2,7 km do węzła i wjazdu na Trasę Kaszubską S6, - działka płaska, - blisko ul. Bór -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 300 zł28,30 m² 12 201,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł55,55 m² 17 803,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak pcc 2% brak prowizji biura nieruchomości vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wygodnego i funkcjonalnego apartamentu w inwestycji z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł37,50 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

! tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność Obejrzyj film oferowanego mieszkania. Apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Goleniów,zachodniopomorskie

7 000 000 zł26 600 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Super okazja tylko 75 zł za M2 Polecamy Państwu działkę inwestycyjną w miejscowości Goleniów. Działka o powierzchni 26600 m2, położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej do Goleniowa.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł51,06 m² 14 492,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sopot Kamienny Potok | 2 pokoje | 51,06 m2 + bonusowa przestrzeń | po remoncie | blisko skm i lasu wejście do budynku przystosowane dla osób niepełnosprawnych Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 331 zł113,13 m² 9 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Trzypoziomowy dom w zabudowie szeregowej z dużym prywatnym ogrodem i przestronnym tarasem idealny dla tych, którzy szukają rodzinnej, modułowej przestrzeni. Usytuowany w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł53,90 m² 8 070,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 53,9 m 2 pokoje, wys. 2,8 m, ul. Zamenhofa Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,9 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy.