dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 268 ogłoszeń

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję wyremontowane mieszkanie znajdujące się w spokojnej lokalizacji Świebodzic przy ulicy Świdnickiej. Unikatowa nieruchomość posadowiona jest w kamienicy na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł26,26 m² 8 377,76 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

= wyłączność = = idealne pod inwestycję = Do sprzedaży oferujemy Państwu nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 11 piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł37,50 m² 10 613,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,50 m² 5 401,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,50 m , położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Bułgarskiej. Lokal składa się z: 3 pokoi kuchni łazienki osobnego wc korytarza Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł88 m² 4 431,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Sycowa - 88 m , 3 pokoje, 1. piętro. Rozkład pomieszczeń: kuchnia - 9 m łazienka - 4 m pokój 1 (przechodni) - 25 m pokój 2 - 20.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 168 m² 91,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 2168 m - Myślniew, gm. Kobyla Góra | Media | mpzp | 1h do Wrocławia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2168 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 850 zł64,09 m² 13 010,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 1 64,09 m | 3 pokoje | parter | Osiedle Zielony Brzeg Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,09 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Siedlisko z potencjałem idealne na agroturystykę lub spokojne życie blisko natury Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o powierzchni 0,6 ha, położone na malowniczym wzgórzu, przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł139,70 m² 9 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż! Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 140 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł110 m² 12 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom, położony w kameralnej części Sękocina, to propozycja dla osób ceniących komfort, wysoką jakość wykończenia oraz wygodny dojazd do Warszawy. Dom został wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł37,59 m² 8 911,94 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż bardzo wygodne mieszkanie 2-pokojowe, z oddzielnymi pokojami, położone przy ul. Raszei, na Skarpie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze wieżowca. Na powierzchni 37 m2 znajdują się 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 500 zł65 m² 17 315,38 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i bardzo dobrze doświetlonego mieszkania 3-pokojowego, położonego przy ul. Kompanii ak Goplana 3 na nowoczesnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł34,79 m² 13 452,14 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kawalerka z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju, | Żerniki Wrocławskie | stan deweloperski Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie typu kawalerka z możliwością mieszkania 2-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48,90 m² 15 316,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł811 m² 166,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka w Karpnikach Serce Rudaw Janowickich Oferuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 811 m , położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł10 001 m² 55,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działki Inwestycyjnej - Muchów, gmina Męcinka, powiat Jaworski Lokalizacja: muchów, gmina Męcinka, powiat jaworski, województwo dolnośląskie Cena: 560 000 zł Powierzchnia: 10 001m -.

Szczegóły ogłoszenia

742 600 zł44,37 m² 16 735,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Premium w Szklarskiej Porębie | Green Resort Spa | Widok na góry | Gotowy inwestycyjnie rok budowy 2022. Na sprzedaż wyjątkowy apartament na parterze o powierzchni 44,37.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł35,10 m² 16 096,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 35 m Muranów / centrum Woli | cicha, zielona okolica Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na pograniczu Muranów i Wola w samym.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł140 m² 2 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:922 m²

Prezentuję nieruchomość w miejscowości Suchowola będącej geograficznym środkiem Europy i znajdującej się w obszarze Zielonych Płuc Polski. Na działce o powierzchni 922 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 964 zł58,28 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 - pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych Zakup bezpośrednio od Dewelopera (0% pcc i 0%.

Szczegóły ogłoszenia

743 400 zł35,40 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 269 000 zł96,72 m² 13 120,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Komfortowy dom 96,72 m2 z południowym ogródkiem 48 m2. Odpocznij na swoim tarasie z widokiem na zieleń. **w tym domu Twoja rodzina będzie żyć wygodnie: jasny salon z kuchnią- duże.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł7 500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 75 arów położoną w turystycznej części Myślenic - Zarabiu. Na działce znajdują sie dwa domy jeden o powierzchni 400m2 drugi mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Telefon:  

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł992 m² 433,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Kobylniki (gm. Rokietnica, woj. wielkopolskie), w rejonie ul. Topolowej. Kobylniki, to obecnie jedna.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł102,70 m² 3 992,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż lokal mieszkalny na parterze w wyjątkowym budynek mieszkalny jednorodzinnym, dwulokalowym położonym w miejscowości Okleśna, woj.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł52 m² 10 365,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 52 m , zlokalizowanego na Muchoborze we Wrocławiu. Lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł100 m² 120 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Marzysz o własnym miejscu w branży beauty, ale nie chcesz zaczynać od zera?ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. Na sprzedaż w pełni wyposażony i funkcjonujący od 5.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł2 158 m² 49,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość położoną w spokojnej miejscowości Zieluń, gmina Lubowidz,pow.Żuromin woj.mazowieckie.Powierzchnia działki: 2158 m . Na działce znajdują się: - dom do rozbiórki, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł175 m² 13 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 147 m²

Witaj w sercu polskiej Toskanii, miejscu, gdzie natura koi zmysły, a dom staje się przestrzenią prawdziwego życia. Gdzie śpiew ptaków, zapach trawy i szelest drzew to codzienność,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł150 m² 15 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Unikat przy cytadeli - dom Z potencjałem W pierwszej linii parku Prestiżowa lokalizacja | Bezpośrednie sąsiedztwo Cytadeli | Doskonała komunikacja | Dom z warsztatem Prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł92,30 m² 9 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.93 m2 na działce ok.280 m2, usytuowanym w domu jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45,08 m² 6 189 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 42m2 (dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3m2) usytuowanego na 1 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł110,67 m² 8 855,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy niezwykle klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 110 m , położone na parterze eleganckiego budynku przy ul. Kołobrzeskiej. To nieruchomość,.