dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 065 ogłoszeń

Rynek pierwotny

698 000 zł144 m² 4 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej Krasne | Stan surowy zamknięty Cena od: 698 000 zł brutto Lokalizacja: krasne Rynek: pierwotny Rodzaj zabudowy: bliźniacza Etap inwestycji: w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł272,70 m² 6 413,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 132 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł126,07 m² 9 121,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży duże, komfortowe czteropokojowe (możliwy 5 pokój) mieszkanie o pow. 126,07 m2 z pięknym tarasem o pow. 16.71 m2 w dzielnicy willowej na Ołtaszynie (Krzyki) we.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł191,07 m² 6 542,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Dla potrzebujacych natury, ciszy i przestrzeni. Dom na działce 1500m2 i fotowoltaiką. Tylko 10 minut od Błonia! - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka położona na obrzeżach wsi Gatka w gminie Winnica. Działka do wydzielenia z większego terenu. Obecnie nie ma planu zagospodarowania terenu, ani wydanych warunków zabudowy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł154,15 m² 8 102,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 6 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł105 m² 8 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, nieszablonowe mieszkanie o powierzchni 105 m po podłodze (63,74 m powierzchni użytkowej), zlokalizowane w samym sercu Wrzeszcza - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł142 m² 5 626,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:651 m²

Nowy dom wolnostojący w Łochowicach komfort, przestrzeń i spokojna okolica Zanim przewiniesz dalej zadzwoń. Pomogę Ci przy : Zakupie / Kredycie / Terminach / Sprzedaży / Wykończeniu /.

Szczegóły ogłoszenia

1 735 000 zł68,47 m² 25 339,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Świetna lokalizacja, idealna inwestycja, 6 minut do monciaka I zaledwie 4 minuty pieszo do plaży! mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, rozkładowe, ustawne, doskonałe na inwestycję, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł475 m² 3 978,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:7 926 m²

Twój Klucz do Gotowego Biznesu i Spokojnego Wypoczynku Obiekt Noclegowy "las dwa trzy" czeka! Marzysz o prowadzeniu dochodowego biznesu w sercu natury? Ta oferta to gotowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 007 zł38,23 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 590 zł45,22 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł57,09 m² 6 726,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,09 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1982 roku bez windy. Nieruchomość idealna dla: - rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł31,06 m² 16 741,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mokotów - Służew, ul. Modzelewskiego (przy skrzyżowaniu z al. Wilanowską) - blisko centrum handlowego Westfield Mokotów! > przystanki autobusowe 200 m od budynku > przystanki tramwajowe 500.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 000 zł60,90 m² 10 788,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie będzie zlokalizowane na gdańskim osiedlu, w spokojnej części dzielnicy Łostowice. To będzie nowe, 3 -pokojowe lokum w kameralnym bloku z 2026 roku, położone na 2 piętrze. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

278 000 zł27,80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

M1 - Nowoczesna kawalerka 27,8 m - idealna na start lub inwestycję Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,8 m , położona na parterze (0/3) w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

7 777 777 zł27 586 m² 281,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka/zespół działek położonych w Goleniowskim Parku Przemysłowym teren objęty inwestycyjny pod produkcję, magazyny, logistykę. Jedna z ostatnich lokalizacji w gpp. 4 działki razem.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł49,50 m² 8 989,90 zł/m²

 

Piętro:17/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Lokalizacja: serce Tauzena przy Parku Śląskim Mieszkanie znajduje się w dolnej części Osiedla Tysiąclecia. To adres, którego nikomu w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł7 371 m² 691,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 7371m2 o wymiarach około 53x139 m Dojazd do nieruchomości droga asfaltową, bardzo blisko do wjazdu do węzła. W drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł850 m² 964,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Homfi prezentuje na sprzedaż ciekawą i unikatową nieruchomość położoną we wsi Grzmiąca (gmina Głuszyca). Doskonała propozycja pod inwestycje zwłaszcza z przeznaczeniem na agroturystykę,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł142,86 m² 6 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W sprzedaży ostatni dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142,86 mkw. i ogrodem zlokalizowany w spokojnej części Marek, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 900 zł195,80 m² 6 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 936 m²

Jeśli chcesz usłyszeć rano szum drzew i śpiew ptaków a w lecie kąpać się w oddalonym o 4km Zalewie w Kobylej Górze, spacerować po lesie dostępnym zaraz za płotem Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł57,75 m² 2 768,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szprotawa, mieszkanie 4 pokoje, 57,75 m2 cena 159 900 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone w wyjątkowej lokalizacji w Szprotawie, bezpośrednio przy rewitalizowanym kościele.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł234,65 m² 5 497,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 089 m²

Wyjątkowa oferta - elegancki dom W pobliżu świdnicy. Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wolnostojący dom jednorodzinny, położony w niezwykle zacisznej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 300 zł35,03 m² 9 771,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! -> zarezerwuj termin -> kup mieszkanie w najlepszej cenie! Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 512 zł86,92 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 86,92 m z przynależnym dużym ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł53,10 m² 12 485,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie, z oddzielną widną kuchnią, o powierzchni 53.1 m2. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 340 m² 163,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze ostania działka w tej części osiedla- polecamy Trasa legnica/gniewomirowice Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną o pow.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 751 m² 127,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w atrakcyjnej lokalizacji Wrześni, na osiedlu Sokołowskie. Działka charakteryzuje się wymiarami 21x135 m, co daje doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł408 m² 1 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:863 m²

Sprzedam kamienicę w ścisłym centrum Kutna, przy ul. Kilińskiego 5. 50 metrów od Urzędu Miasta. Powierzchnia całkowita 408 mkw., na czterech kondygnacjach: piwnica, parter, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł46,94 m² 6 391,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro "wex" Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,94m2 położone w zadbanej kamienicy przy ul. Piłsudskiego w Słupsku. Mieszkanie dwustronne, składa.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł33,30 m² 8 078,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 położone na dziesiątym piętrze wieżowca w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal mieszkalny przeznaczony do remontu, stanowiący idealną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł133,49 m² 7 416,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opis oferty: oferta bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133,5 m , położony na działce 200 m w atrakcyjnej części Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52,60 m² 7 395,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Koszutka ul. Wierzbowa - 2 pokoje, 53m we speak english cena do negocjacji! świetna lokalizacja! idealne pod wynajem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł3 572 m² 94,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjne działki inwestycyjne w Pietraszynie doskonała lokalizacja przy granicy z Czechami Oferujemy na sprzedaż dwie działki inwestycyjne z możliwością zabudowy usługowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł6 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa, inwestycyjna o pow. 6200 mkw położona na Zawarciu w Gorzowie Wlkp. Prąd na działce; woda w drodze. W pobliżu wjazd na drogę S3. Przeznaczone pod.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,80 m² 7 281,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

*** świetna lokalizacja blisko centrum *** bloku Z cegły *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację mieszkania położonego na III piętrze w IV piętrowym bloku z cegły wybudowanym ok 1973.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł56,19 m² 7 919,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość o powierzchni 56,19 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal znajduje się na 9 piętrze w budynku z windą. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 015 000 zł108,92 m² 9 318,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej położony na terenie kameralnej inwestycji w miejscowości Wierzbice, gmina Kobierzyce. Lokal o powierzchni 108,92 mkw usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł600 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Koniecznie wykorzystaj spacer 3D aby w pełni poznać potencjał tej nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony i funkcjonujący obiekt noclegowy, łączący funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Glinka,zachodniopomorskie

430 000 zł150 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

W malowniczej i spokojnej miejscowości Glinka, w otoczeniu zieleni oraz natury, znajduje się dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni 1163 m . To propozycja.