dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

120 000 zł43,80 m² 2 739,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 43,8 m w kamienicy Bierutów, ul. Konopnickiej, do generalnego remontu Idealne pod flip! Lokal składa się z: dwóch przestronnych pokoi, łazienki, kuchni Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł230 m² 3 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Brennej - Leśnica, z dużym potencjałem inwestycyjnym, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej około 230 m2 (powierzchnia całkowita ok. 350 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł4 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna 40-arowa działka rolno-budowlana w miejscowości Przebieczany, gmina Biskupice pod Wieliczką. Istnieje możliwość zakupu identycznej sąsiedniej działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 075 m² 99,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka budowlana położona we wsi Niedary w gminie Zawonia - 3 km od Zawoni, 13 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gudowo

Gudowo,zachodniopomorskie

75 000 zł5 600 m² 13,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 0,56 ha w Gudowie, ok. 1 km od Jeziora Lubie, ok. 0,4 km od Jeziora Chudowo na Pojezierzu Drawskim 0% prowizji od kupującego Koszty pośrednictwa pokrywa tylko Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72,30 m² 5 518,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, blisko uczelni, komunikacji miejskiej, sklepów. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 300 zł89 m² 7 553,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Parkitka. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł76 m² 11 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:302 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w cenionej lokalizacji Pomorzany (szczecin). Nieruchomość o powierzchni 76 m usytuowana jest na działce o powierzchni 302 m +.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł24 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu inwestycyjną działkę w miejscowości Hyżne. Działka ma wydane wz oraz pozwolenie na budowę elektrowni fotowoltaicznej o mocy 0,5 mw ( w trakcie przewymiarowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł311,17 m² 5 463,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł5 839 m² 23,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 5839 m2 z potencjałem w miejscowości Budzieszewice gm. Przybiernów. Działka położona jest na skraju miejscowości w niewielkiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 564 zł65,33 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zostań pierwszym właścicielem! Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie, położone na ulicy Dębowej w Wieliczce. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 65,33 m Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

286 080 zł29 800 m² 9,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks użytków rolnych zadrzewionych położonych w miejscowości Chmielnik, powiat rzeszowski, o łącznej powierzchni 2,98 ha (29 800 m ) Cena wynosi 9,6 zł/m łącznie 286.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,20 m² 12 788,46 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Projekt aranżacji gratis, komórka, parking przy bloku, obok Uniwersytetu Ekonomicznego Idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie! W spokojnej i zielonej okolicy, tuż obok Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 191 zł60,27 m² 10 539,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez podatku gotowe do odbioru Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe (stan deweloperski) usytuowane na nowoczesnym osiedlu w podwrocławskich Siechnicach. Cena obejmuje przynależne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 760 zł30,49 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Petryla prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,49 m, usytuowane na I piętrze (2. kondygnacja) odrestaurowanej kamienicy, położonej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł801 m² 149,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie pojawiła się wyjątkowa działka budowlana położona w Kamienicy, w spokojnej i kameralnej części miejscowości, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł991 m² 222 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna działka budowlana o powierzchni 991 m w miejscowości Konarskie - gmina Kórnik, powiat poznański, województwo wielkopolskie Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 65/2.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł7 700 m² 20,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 77 arów Ryglice Marzysz o domu z pięknym widokiem i ciszą wokół? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Na sprzedaż oferujemy przepięknie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł141 m² 7 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Szczecin-Dąbie. Tylko u Nas! Nieruchomość zostanie wydana w stanie deweloperskim. Projekt domu- dom w Klematisach 12b.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł40 m² 18 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40 m2 znajdujące się przy ulicy Rydlówka, w Krakowie. Dostępne również inne metraże I kondygnacje. * II piętro * bez pcc * do.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 250 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1250 m, położona w malowniczej miejscowości Duchnów, w gminie Wiązowna. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach 40 x 33.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł84 m² 3 748,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie do odświeżenia na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy po termomodernizacji w dzielnicy Stare Miasto (ul. Berka.

Szczegóły ogłoszenia

2 164 000 zł17 316 m² 124,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Działka o pow. 1,73 ha o wszechstronnym przeznaczeniu w doskonałej lokalizacji. Biłgoraj, ul. Biłgorajska Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

419 060 zł36,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,44 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Tomaszyn

Tomaszyn,warmińsko-mazurskie

394 400 zł46 400 m² 8,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna nr 50 o powierzchni 4,64 ha (46 400 m ) Tomaszyn, gm. Olsztynek Teren w jednym rozłogu, z wyraźnie wydzieloną częścią leśną. Dobra propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł7 049 m² 23,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną położoną na terenie powiatu limanowskiego, gmina Laskowa, obręb laskowa o powierzchni 7049 m2. Działka budowlano - leśna, która.

Szczegóły ogłoszenia

2 624 000 zł8 200 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 8200 m2 w Marcinkowicach przy ul. Wrocławskiej, media w drodze (woda, gaz, energia elektryczna, kanalizacja miejska). Działkę w mpzp oznaczono symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł15 268 m² 49,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa oferta - tylko 50 zł za m , do negocjacji! Szukasz dużej, atrakcyjnej działki w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż oferujemy piękną, przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł8 627 m² 208,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę produkcyjno- usługową, z pozwoleniem na budowę. Nieruchomość o powierzchni 8627m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 820 m² 319,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2820 m z pozwoleniem na budowę nowoczesnego domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona jest w spokojnej części Żernik Wrocławskich,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,50 m² 10 355,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | 67,5 m | balkon | pełny rozkład | krzyki huby | ul. Łódzka oferta wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67,5.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 759 m² 335,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**działka budowlana w okolicy lasu*** ** Bardzo dobra cena** ** Bez prowizji od Kupującego** Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w Kruszewni o powierzchni 1759 m . Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 117 000 zł2 117 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka budowlana, kształtem zbliżona do trapezu, położona w centrum Józefowa. Działka jest zabudowana drewnianym, przedwojenny domem, objęta ochroną konserwatora zabytków. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 086 000 zł1 551 m² 700,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka nieopodal Buchnikowego lasu. 1551m2. Cicha, spokojna, malownicza okolica. Działka w drugiej linii zabudowy od dogi publicznej. 600m do przystanku, 1,5km do najbliższych sklepów. .

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł527 m² 3 586,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży budynku mieszkalnego lub domu jednorodzinnego dwulokalowego w Modlniczce, gmina Wielka Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł190 m² 7 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:436 m²

DO końca kwietnia 2026 zakup bez prowizji Na sprzedaż bliżniak w świetnej lokalizacji Piastowa, zaledwie 5 min spacerem do stacji skm/pkp Piastów, oraz ok. 11min do wkd Malichy, zarówno dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł133,40 m² 7 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok 134m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter: ok 67m2 - Wiatrołap 2,60m2, - korytarz 3,41m2, - łazienka 6,19m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł16 825 m² 54,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena purda - działka inwestycyjna Działka budowlana o pow. 16825m2, położona na obrzeżach warmińskiej gminnej wsi Purda, w odległości 24 km od Olsztyna. Całość podzielona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 500 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 15ar położonej w miejscowości Jarosław gm. Jarosław. Prezentowana.