dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 304 ogłoszenia

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m wraz z przynależną piwnicą. Łączna powierzchnia 52,41 m . Gotowe do wprowadzenia się, bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł99,20 m² 7 862,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń i świetną lokalizację. To idealna propozycja dla osób, które cenią spokój.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 900 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Okazja - 19 arów pod domek letniskowy lub altanę, własne drzewa Wysoko położona 0,19 ha działka z dojazdem droga gminną asfaltową. Grunt klasy lz/riva i lz/rivb. Szerokość działki między.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł35 m² 9 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący do własnej aranżacji, o powierzchni użytkowej 35m2 znajdujący się w miejscowości Wyrazów w gminie Blachownia. Usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł217,38 m² 7 360,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:355 m²

Niepospolita nieruchomość wolnostojąca o powierzchni 217 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Gdańska - na Wzgórzu Mickiewicza. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł932 m² 149,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Osiek, gmina Dobiegniew, w pobliżu jeziora Osiek. Nieruchomość ma powierzchnię 932 m2, kształt zbliżony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 000 zł164 m² 8 439,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:461 m²

Dom, w którym od razu czujesz, że to to! Działka | Garaż | Ogródek | 2 sypialnie | 2 łazienki + wc | Garderoby | Pom. gospodarcze Nowoczesna bryła, duże przeszklenia, prywatny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł50 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 50 m mierzone po podłodze, położone na piątym piętrze w budynku z windą, który przeszedł termomodernizację. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł305 m² 9 344,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż rezydencja - dom wolnostojący w Magdalence, wybudowany w 2010 r., wykończony w późniejszych latach w wysokim standardzie. Powierzchnia domu 265 m2 + garaż (łączna.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł60 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m2, znajdujące się w małej miejscowości oddalonej 10 kilometrów od Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł6 450 m² 1 550,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- grunt należy do terenów zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i zamieszkania zbiorowego. - powierzchnia: 6450m2 - Wysokość budynków nie może przekraczać 12m - Budynek mieszkalny wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł5 272 m² 625,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 5272 m2 , zlokalizowana na osiedlu Uroczysko, przy ul. Klonowej. Działka jest nieogrodzona, niezagospodarowana, o przybliżonych wymiarach: 36 x 252.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50,05 m² 14 965,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie dwupokojowe w spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się przy ul. Władysława Łokietka w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-biznesowym, łącząca komfort życia na najwyższym poziomie z doskonale prosperującą działalnością gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 632 zł54,48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł42,92 m² 15 354 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

466 040 zł38,20 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł11 913 m² 135,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o łącznej powierzchni 11,913 m (1,19 ha), położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Ożarów Mazowiecki, z doskonałym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 400 m² 55,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jakubowice Konińskie, 14 arowa łąka nad rzeką! Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca tereny zielone znajdujące się na zboczu bezpośrednio nad rzeką Ciemięgą w otoczeniu pól i łąk. Wg.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do zamieszkania , a może inwestycyjnie pod najem. Mieszkanie do wprowadzenia lub dobra opcja inwestycyjna pod najem bez nakładów finansowych. Zlokalizowanego w Centrum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 998 m² 189,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetnie położona działka budowlana w miejscowości Obora, gm. Lubin, o powierzchni 19,98 ara. Bardzo dobra lokalizacja- ul. Poziomkowa. Symbol działki 210/7 oraz 210/10. Wymiary działki- 28.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 000 zł155,41 m² 8 667,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 638 m²

Zanim zdecydujesz, czy chcesz się przeprowadzić do tego domu, odpowiedz sobie na jedno pytanie: czy chcesz mieszkać w miejscu, które będzie spełnieniem Twoich marzeń? Jeśli odpowiedź brzmi tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 058 zł71,07 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ten etap budowy już się zakończył Oferowane 4-pokojowe mieszkanie jest oddane do użytku i można zacząć się w nim urządzać :) Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 007 m² 347,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1007 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Grądach, gmina Leszno. Przybliżone wymiary 31mx31m.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł2 528 m² 180,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Czechy, w pobliżu Kłecko, w drugiej lini brzegowej od Jeziora Gorzuchowskiego. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

74 999 zł10 800 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dawne siedlisko rolne z dostępem do drogi gminnej, działki nr 175 i 174, o łącznej powierzchni 10.800 m2. Zadrzewione grunty rolne z ostoją saren i grzybów oraz otwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 122m2, położone na poddaszu reprezentacyjnej kamienicy na Krzykach. Budynek po rewitalizacji, obejmującej między innymi osuszenie piwnic,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł29,93 m² 11 693,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 29,93 m z przestronnym ogródkiem 32 m oraz miejscem postojowym w w cenie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł234,40 m² 3 963,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Działka o powierzchni 234m2 zabudowana budynkiem usługowym. Postomino - powiat sławieński. Postomino to miejscowość położona na szlaku komunikacyjnym i turystycznym w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł52,80 m² 4 147,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Dzierzgoń Mieszkanie znajduje się w Dzierzgoniu, na drugim piętrze, w budynku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł121 m² 11 487,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i trzema tarasami Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 121 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł47,60 m² 10 819,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami. Lokal gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 000 zł145 m² 8 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:940 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego- 4 km od Żyrardowa. Działka 940m2. Termin oddania do użytkowania II/III kwartał 2026! Standard premium! W cenie: pompa ciepła wraz z osprzętem, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł29,40 m² 13 537,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

To propozycja dla osób, które szukają mieszkania z charakterem, w spokojnym i zielonym otoczeniu, a jednocześnie z wygodnym dostępem do codziennej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 172 m² 332,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Emilia pasikowska-janyga Agent prowadzący   Wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o domu w otoczeniu natury, a jednocześnie chcą mieć szybki dojazd do miasta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

965 055 zł9 191 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo duża działka w Łochowicach w sąsiedztwie terenów objętych programem "natura 2000" Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł6 100 m² 81,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze! kontakt Dolata Elżbieta tel.   Piękna działka położona w Cekcynie pomiędzy jeziorami : Jezioro Cekcyńskie Wielkie - plaża ,boisko, do siatkówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 908 zł65,29 m² 10 888,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe do zamieszkania! biura nieruchomości! Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży nowoczesnego apartamentu, zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 556 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone zaledwie 10 km od Lublina w miejscowości Płouszowice Kolonia. Nieruchomość stanowi działka zabudowana domem wolnostojącym oraz dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł144,82 m² 6 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowy bliźniak 144,82 m w spokojnej, zielonej okolicy - Wycinki Osowskie Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 144,82 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu Mieszkanie o pow. 64 m2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami I piętro w bloku Salon o pow. ok. 19.