dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 304 ogłoszenia

450 000 zł101 m² 0,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa cena! Dom we Włodowicach z malowniczymi widokami. Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 101m2, powierzchnia całkowita 214,7 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 770 zł48,47 m² 11 590,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle na Węglinie Południowym komfort i bezpieczeństwo na poziomie. Ta nowoczesna inwestycja deweloperska to połączenie architektury klasycznej, funkcjonalnej i wysokiego standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 527 zł25,83 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego pod klucz. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł116 m² 9 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 590 m²

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   Na sprzedaż budynek jednorodzinny o powierzchni 116m2 z 1990r. wybudowany wg indywidualnie przygotowanego, autorskiego projektu w ponadczasowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 709 zł36,61 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie Z balkonem I parkingiem Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł166,80 m² 9 532,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Jastków - panieńszczyzna atrakcyjny parterowy dom wolnostojący Z garażem W bryle budynku na dwa samochody , na planowanym osiedlu domów jednorodzinnych ( docelowo 12 budynków , rozpoczęte 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł240 m² 7 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Do sprzedaży elegancki dom parterowy z poddaszem użytkowym w miejscowości Moszczenica. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Nieruchomość wyróżnia się oryginalnością,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł700 m² 227,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| świetne rozwiązanie dla inwestorów, cena zawiera podatek vat 23%. Oferuję na sprzedaż 3 działki budowlane w bardzo dogodnej i komfortowej lokalizacji w Czechowicach-Dziedzicach (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

411 715 zł61,45 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 3 pokojowe mieszkanie - 61,45 m 2 , w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Mieszkanie zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł5 089 m² 98,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża działka z budynkami gospodarczymi Atuty: - dogodny dojazd do najbliższych miast, - duża działka, - cicha okolica Lokalizacja Nieruchomość położona we wsi Rębielcz (gmina Pszczółki).

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 369 m² 123,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży działki położonej przy ulicy Szczytowej w miejscowości Brzeziny-Kolonia. Nieruchomość znajduje się w odległości 9 km od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł52 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Bemowo, w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu stacji Metro Bemowo. Mieszkanie posiada duży potencjał aranżacyjny i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł40,88 m² 9 026,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,88 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku na Grabiszynie we Wrocławiu. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł800 m² 287,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rybnik Zamysłów - działka budowlana z potencjałem! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 800 m2 w Rybniku Zamysłowie przy ulicy Jankowickiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

79 990 zł1 500 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 56/4 w Ziąbkach, k. Bolimowa to świetne miejsce na dom w spokojnej, wiejskiej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta i usług. Największy atut? Działka.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł70,95 m² 2 959,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,95 m , położone w miejscowości Kodeń przy ul. Polnej w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dostępem do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 796 m² 82,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nasłonecznioną, płaską działkę znajdującą się w cichym, spokojnym miejscu blisko granic miasta. Działka o powierzchni prawie 28 ara z dala od ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł62,66 m² 10 676,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: ul. Zygmunta Augusta, dz. Felin, lublin Szczegóły nieruchomości: oferujemy na sprzedaż trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

906 500 zł1 850 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok.1850 m , położona w Karwieńskich Błotach Drugich, tuż przy ul. Wczasowej. Nieruchomość stanowi propozycję wydzielania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł124,01 m² 5 604,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 124,01 m2 posadowiony na działce o powierzchni 790 m2 położony w zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł104 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w sercu Poznania - w prestiżowej dzielnicy Grunwald, przy ul. Sowińskiego! To doskonała okazja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

837 900 zł87,53 m² 9 572,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w okolicy Szczecina w dynamicznie rozwijającym się Przecławiu. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rurzyca,zachodniopomorskie

2 999 000 zł180 m² 16 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Dwie nieruchomości w jednej cenie - nowoczesny dom i przestrzeń pod biznes Dwie niezależne nieruchomości na osobnych działkach z oddzielnymi księgami wieczystymi - jedna cena, wiele.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł2 913 m² 53,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka (narożna) z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny (max. powierzchnia zabudowy 11%), w kształcie zbliżonym do prostokąta, o powierzchni 2913 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł250 m² 1 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 218 m²

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje wyjątkową nieruchomość w Opatowie, położoną w strefie peryferyjnej miasta, zaledwie 1,5 km od centrum. To propozycja dla osób, które cenią komfort.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł3 310 m² 129,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 3310 m blisko Gdańska | zabudowa zagrodowa, siedliskowa | Radunica Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3310 m , położona w Radunicy, w gminie Pruszcz Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł40,83 m² 10 678,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe W nowym bloku - os. Przyszłości. Mieszkanie o powierzchni 40,83m2 usytuowane na I piętrze apartamentowca przy ul. Przyszłości w Nowej Soli. Mieszkanie jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł70,70 m² 19 787,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które zapewnia wygodę życia na co dzień i szybki dostęp do komunikacji miejskiej? Ta oferta na Natolinie to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł64,90 m² 16 640,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowa oferta łącząca w sobie wygodę miasta oraz ciszę kameralnej zabudowy czeka na Ciebie na gdańskiej Morenie - jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic. To tutaj,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł726 m² 453,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Sowlany Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Sowlany, o powierzchni 726 m2 w otoczeniu nowo wybudowanych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł148,79 m² 10 074,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:116 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Życie w harmonii z naturą Twoje miejsce na mapie. Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł19,50 m² 18 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 1-pokojowe 19,50 mkw do generalnego remontu. Lokal mieszkalny składa się z: pokoju przedpokoju z aneksem kuchennym łazienki Mieszkanie położone w bloku mieszkalnym na 2-piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł652 m² 119,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Gminie Nędza przy ul. Leczniczej, oznaczona geodezyjne jako.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 029 m² 74,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA działkach znajdują się skrzynki Z prądem W drodze wewnętrznej został rozbudowany wodociąg! Chcesz mieć własną działkę w malowniczej okolicy z bezpośrednim dostępem do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł185 m² 8 643,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:450 m²

Maszków, dom - o powierzchni 185 m2 (użytkowa 154 m2), wybudowany w 2015 r., wykończony w wysokim standardzie. Atuty. bardzo dobre położenie nieruchomości dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Góry

Góry,mazowieckie

350 000 zł7 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka nr 599 o powierzchni 7000 m2, położona w miejscowości Góry, w gminie Jakubów. Działka jest W trakcie uzyskiwania decyzji.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł112 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:844 m²

Dom wolnostojący 112 m2 na działce 844 m2 - nowoczesny projekt, świetna lokalizacja Na sprzedaż oferowany jest nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 112 m2, posadowiony na przestronnej, ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 021 m² 31,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o pow; 3021 m2 położona nad Jez. Miedwie w okolicach miejscowości Wierzbno, ok. 20 km od Stargardu. Kształt prostokąta, przybliżone wymiary 96 (długość) x 31 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 720 zł39,28 m² 22 676,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalny apartament idealna inwestycja pod najem krótko- i długoterminowy Na sprzedaż stylowy apartament o oryginalnym i bardzo funkcjonalnym układzie, zlokalizowany na VI.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł58,40 m² 14 537,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy Gaj (krzyki). Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   ***oferta tylko w sdp Nieruchomości*** Otoczenie nieruchomości: gaj to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 051 650 zł46,46 m² 22 635,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 46,46 m , zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji 12 Górska Apartamenty w Szczyrku. To idealna propozycja dla osób.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij