cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 208 ogłoszeń
Od najnowszych
200 208 ogłoszeń
548 000 zł4 405 m² 124,40 zł/m²
Dom z garażem Izbica
Izbica,mazowieckie
1 385 000 zł183 m² 7 568,31 zł/m²
839 000 zł180 m² 4 661,11 zł/m²
1 320 000 zł134,65 m² 9 803,19 zł/m²
Działka budowlana, ul. Czumy
Józefin,mazowieckie
449 900 zł1 240 m² 362,82 zł/m²
Rynek pierwotny
514 560 zł55,86 m² 9 211,60 zł/m²
2 800 000 zł45 m² 62 222,22 zł/m²
340 000 zł1 100 m² 309,09 zł/m²
Działka rolna z dojazdem asfaltowym Nowogard
Nowogard,zachodniopomorskie
144 000 zł7 121 m² 20,22 zł/m²
Magazyn, Aleje Jerozolimskie
Opacz-Kolonia,mazowieckie
12 000 000 zł1 980 m² 6 060,61 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Goplana
Kraków,małopolskie
2 549 000 zł250 m² 10 196 zł/m²
Rynek pierwotny
1 120 000 zł150 m² 7 466,67 zł/m²
Działka rolna Charzyno
Charzyno,zachodniopomorskie
720 000 zł18 000 m² 40 zł/m²
Biuro
Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie
243 000 zł51,70 m² 4 700,19 zł/m²
29 000 zł1 200 m² 24,17 zł/m²
Dom z garażem
Bielsko-Biała,śląskie
690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Młyńska
Koleczkowo,pomorskie
4 500 000 zł300 m² 15 000 zł/m²
Dom wolnostojący Uście Gorlickie
Uście Gorlickie,małopolskie
2 380 000 zł100 m² 23 800 zł/m²
Rynek pierwotny
477 572 zł26,68 m² 17 900 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z tarasem, ul. Zadworze Górne
Radziszów,małopolskie
990 000 zł112 m² 8 839,29 zł/m²
Rynek pierwotny
520 938 zł35,05 m² 14 862,71 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samolotowa
Warszawa,mazowieckie
710 000 zł44,50 m² 15 955,06 zł/m²
Dom wolnostojący Jagów
Jagów,zachodniopomorskie
185 000 zł120 m² 1 541,67 zł/m²
545 000 zł1 100 m² 495,45 zł/m²
Dom wolnostojący Młodzieszyn
Młodzieszyn,mazowieckie
330 000 zł170,91 m² 1 930,84 zł/m²
Działka siedliskowa Parsęcko
Parsęcko,zachodniopomorskie
99 000 zł13 624 m² 7,27 zł/m²
Dom z garażem Zgierz
Zgierz,łódzkie
1 050 000 zł137 m² 7 664,23 zł/m²
839 000 zł59,10 m² 14 196,28 zł/m²
305 000 zł66,30 m² 4 600 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Warszawska
Legionowo,mazowieckie
960 000 zł172 m² 5 581,40 zł/m²
290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Górzno,kujawsko-pomorskie
130 000 zł35 m² 3 714,29 zł/m²
549 000 zł175,23 m² 3 133,03 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica
Świdnica,dolnośląskie
330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²
Dom z garażem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
2 900 000 zł400 m² 7 250 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Tarnów,małopolskie
620 000 zł72,70 m² 8 528,20 zł/m²
Działka Nowe Smolno
Nowe Smolno,kujawsko-pomorskie
112 290 zł1 182 m² 95 zł/m²
Dom z garażem
Rydzyna,wielkopolskie
2 349 000 zł361,33 m² 6 500,98 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia