dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 267 ogłoszeń

Rynek pierwotny

820 000 zł54,69 m² 14 993,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj gotowe Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem * salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł11 100 m² 117,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna nr 107 1,11 ha (4zp) Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1,11 ha (11 100 m ), położoną na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33,10 m² 8 308 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych! Nieruchomość idealna pod inwestycje! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie 2 pokoje Myszków 47m2. Wgn Nyszków Oferujemy Państwu piękne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na I-m piętrze przy ulicy Wolności w II- kondygnacyjnym bloku tylko z 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł75 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 800 m²

Gogolów | działka 1,08 ha | 400 000 zł - cena do negocjacji Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Gogolów - idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł62,05 m² 9 170,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie we Wrześni. Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa Właściciel mieszkania. :O mieszkaniu: -blok z 2019 roku -powierzchnia mieszkania 62,05 mkw. w podziale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 900 zł118,20 m² 7 613,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment Środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję bardzo ładną oraz gustownie urządzoną nieruchomość znajdującą się w Wałbrzychu na dzielnicy Konradów, posadowioną na ogrodzonej działce o powierzchni 500m 2. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38 m² 10 394,74 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na poznańskich Winogradach , w zielonej okolicy na osiedlu Przyjaźni o powierzchni 38m2 Położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 022 zł46,23 m² 10 469,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

813 000 zł50 m² 16 260 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku 1960 r. , które znajduje się w bardzo cichej i zielonej okolicy w sąsiedztwie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 150 zł42,65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Osiedle przy ul. Jaworowej i Zbożowej, inwestycja na Wyłączność tylko w Soho Realty Group! Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniowo-usługową w Wieliczce, realizowaną w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł47 m² 13 596 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

ul. Głubczycka okolice, księże Małe Nowoczesne, przestronne, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 47 mkw. z balkonem w budynku z 2012 roku z windą z poziomu zero.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni całkowitej 290 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 196m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej został posadowiony w Wałbrzychu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 478 zł41,58 m² 8 160 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł45,50 m² 5 934,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m , położone w bardzo przyjaznej lokalizacji przy ul. Sikorskiego 2. Lokal znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 791 zł59,26 m² 10 155,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł64,67 m² 11 983,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferta wyłącznie u nas! Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Dębniki w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł192 m² 3 901,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:395 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   dom dwulokalowy W stanie deweloperskim | okleśna | ul. Starowiejska 9 Na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Pogoń Kawalerka ul. Staropogońska - 30m2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne i ustawne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 zlokalizowane w Sosnowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł131 m² 9 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo Ładny Rejon Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.800 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 731 zł77,77 m² 8 856 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego opypy (okolice grodziska mazowieckiego) Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł79,60 m² 6 834,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronne 79,60 m | 4 pokoje | balkon | garaż | Pabianice Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni i komfortu. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł66,31 m² 9 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej Soplicowo (komorniki) | 66,31 m + ogródek ok. 70 m Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupoziomowe domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł138,49 m² 4 469,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 106,6 m | 5 pokoi | ogród, garaż, kominek | 10 min od Bydgoszczy Na sprzedaż przestronne, 2-poziomowe mieszkanie bezczynszowe z ogrodem i garażem, położone w Czarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53,40 m² 11 610,49 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie inwestycyjne - 3 niezależne pokoje, wysoki potencjał najmu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,4 m ,położone na 2. piętrze w budynku z windą z lat 70. - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

680 000 zł77,10 m² 8 819,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dom otwarty 14 maja, godziny 17:00 - 19:00 Proszę o potwierdzenie obecności pod numerem telefonu   :) kluczowe atuty: - pełna autonomia: mieszkanie posiada własną, niezależną klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł840 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowo ustawna działka budowlano-usługowa o powierzchni 840 m , zlokalizowana w malowniczych Łodygowicach. To idealna propozycja dla osób planujących.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł41,43 m² 18 826,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,43 m , położone w inwestycji renomowanego ab Inwestor Deweloper przy ul. Żeromskiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 170 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocja - cena za 2 działki 360.000 ZL. - 1170m2- 195.000 zł - 1208m2 - 200.000 zł. - 2378m2 - 360.000 zł. Możliwość kupienia również pojedynczej działki. Na sprzedaż dwie działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

3 420 000 zł114 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Plewiska,wielkopolskie

1 149 000 zł102,40 m² 11 220,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Polecamy na sprzedaż [ gotowy] kompaktowy, parterowy segment bliźniaka [lokal mieszkalny] , położony na cichym i kameralnym osiedlu w Plewiskach. Lokal o powierzchni użytkowej 102,4 mkw +.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:424 m²

Szukasz zadbanego miejsca na wypoczynek, które daje prywatność, funkcjonalny domek i zagospodarowaną działkę? Nieruchomość przy ul. Przepiórczej w Olsztynie na terenie ogródków oaza to.

Szczegóły ogłoszenia

240 590 zł3 437 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna w Barłominie - Działka 3437 m z dostępem do wody! Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków i szum wiatru? Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł34 m² 13 970,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 34m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku przy ulicy Grochowskiej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł664 m² 309 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę w malowniczej miejscowości Radzyń nad Jeziorem Sławskim (sława), woj. lubuskie zaledwie 90 metrów od plaży! Sława i jej okolice to jedno z najczęściej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł77,20 m² 8 419,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przestronne, 77 metrowe mieszkanie 3 pokojowe położone na 3 piętrze wysokiego bloku w centralnej części poznańskich rataj - na os. Jagiellońskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł167,10 m² 11 071,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Bibice (gmina Zielonki) - ul. Królewska 2-poziomowy, 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, tarasem i garażem Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna 2-poziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł86,13 m² 19 389,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, narożne mieszkanie z dwoma balkonami i fantastycznym widokiem na panoramę miasta! Na sprzedaż przestronne, starannie zaprojektowane mieszkanie trzypokojowe, położone na siódmym.