dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

Dom z tarasem Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

1 870 000 zł295 m² 6 338,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:684 m²

Oferujemy na sprzedaż 2 domy o powierzchni 170 m2 oraz 125 m2 znajdujące się w spokojnej części Wolina. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Kościuszki

Płoty,zachodniopomorskie

419 000 zł999 m² 419,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek w atrakcyjnej lokalizacji: - w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, - z dobrym dostępem do centrum miasta, - pierwszoplanowa ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł90 m² 4 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom bliźniak, działka, garaż w obrysie oraz kolejny wolnostojący a nawet własny staw i to wszystko w cenie mieszkania? Koniecznie sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja : Około 15 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 000 zł39,72 m² 14 048,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Kątach Rybackich o pow. 39,72m2, w prestiżowej inwestycji przy ul. Polnej, z niepowtarzalnym widokiem na wody Zalewu Wiślanego. Lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

130 520 zł1 004 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane blisko jeziora - Grabówko, kaszuby Idealna lokalizacja pod dom całoroczny lub inwestycję wakacyjną - 5 działek budowlanych z warunkami zabudowy, media w zasięgu, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42,23 m² 14 184,23 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W stanie deweloperskim Z gotowym projektem architekta wnętrz! komórka lokatorska W cenie! spektakularny widok Z balkonu na panoramę miasta! przeszklona zabudowa balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

372 680 zł53,24 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską Mieszkanie w Chrzanowie zlokalizowane na 3.piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 900 zł131 m² 9 464,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Nieruchomość Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 130m , znajdujący się w pięknym i spokojnym Milanówku. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł6 893 m² 232,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duży teren inwestycyjny 6800 m warszawa choszczówka Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 6800 m , położona przy ul. Ślepej w warszawskiej Choszczówce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 900 zł32,62 m² 15 079,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 935 zł48,55 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Osiedle przy ul. Jana Ostroroga, polecamy Państwu mieszkania na nowoczesnym, atrakcyjnym osiedlu, zlokalizowane w samym centrum miasta, blok 5-.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł52,70 m² 14 781,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* -kupujący nie płaci podatku pcc (na lokal wystawiamy fakturę vat) Polecamy Państwu zapoznanie się z atrakcyjną ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł4 558 m² 2 852,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Nieruchomość zabudowana znajduje się w miejscowości Nadarzyn. Łączna powierzchnia działek wynosi 6 000 m . Nieruchomość jest zabudowana budynkiem biurowym oraz dwiema halami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wilczęta,warmińsko-mazurskie

895 000 zł117,71 m² 7 603,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 028 m²

Oferta: na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 117,71 m , posadowiony na dużej działce 3028 m . Dom jest w całości podpiwniczony, ma garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł980 m² 134,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Położona jest przy ul. Polnej w Bielsku Podlaskim. Nowe osiedle, spokojna okolica! Media: wodociąg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł4 079 m² 392,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną objętą mpzp pod zabudowę mieszkaniową i zabudowę usługową zlokalizowaną przy ul. Jagiellońskiej w Dobczycach. Teren idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł88 m² 7 034,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Marzysz o małym domku z działką, na której odpoczniesz i zregenerujesz siły po pracy, a dzieci wybiegają się w bezpiecznym miejscu? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł4 236 m² 233,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 4236 m2. Unikatowa lokalizacja. Działka bezpośrednio sąsiaduje z lasem. Nieruchomość usytuowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł45 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż apartament z 5,2-metrowym balkonem w nowo powstałym apartamentowcu tuż przy bulwarach spacerowych nad rzeką Oławą. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł1 541,37 m² 4 022,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż budynek biurowy o 4 kondygnacjach naziemnych (w tym poddasze) i 1 kondygnacji podziemnej zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Wspólnej. Budynek o pow. 1541,37m2.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 915 m² 57,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

: lokalizacja: kolonia Sól, gmina Biłgoraj : W kilku słowach: cztery działki o łącznej powierzchni pond 29 arów z wydanymi warunkami zabudowy. Zaledwie 3 min. drogi do granic miasta ul.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł34,12 m² 9 232,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł32,08 m² 14 806,73 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu kawalerki o powierzchni 32,08m2 znajdującej się na Osiedlu Lokum Porto przy ulicy Długiej 57D we Wrocławiu z wygodnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Wejherowskiej w Sopocie. Mieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z: - 3 oddzielnych pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju Wszystkie pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, jasnego mieszkania położonego w jednej z cenionych lokalizacji Legnicy - na spokojnym osiedlu Zosinek. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje, 69 m, taras 30 m, miejsce parkingowe zewnętrzne przy ul Idzikowskiego. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m, położone przy ul. Idzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł120 m² 2 908 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca około 3/4 domu, położonego w spokojnej miejscowości Kazimierzowo tuż obok Elbląga, z szybkim dojazdem do Nowego Dworu Gdańskiego i trasy S7. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł78 m² 10 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Oferta od Dewelopera. Bez pcc! Bez Prowizji! Tylko parter! Bez mieszkań na piętrze! Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W spokojnej okolicy świniowice - gmina tworóg! Do sprzedania działka o powierzchni około 1000 m2. Działka znajduje się w miejscowości Świniowice. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł84 m² 38 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze atuty: - kameralne i prestiżowa inwestycja Tre Mare Residence tylko 150 m od plaży w Gdańsku Jelitkowie - przestronny taras z wyjściem z salonu i sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł57,60 m² 15 260,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mokotów | Rozkładowe 3 pokoje | tramwaj do Centrum w 10 minut Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 866 m² 132,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka, położona w miejscowości Gogolice, 2 kilometry od Wolina. Nieruchomość o powierzchni 2866 m kw. z widokiem na Zalew Szczeciński. Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubowo

Lubowo,zachodniopomorskie

112 000 zł1 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o przeznaczeniu budowlanym we wsi Lubowo, gmina Stargard. Działki położone są na płaskim terenie. Mają ładny, foremny i ustawny kształt. Teren nie ma planu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł420 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu dom z miejscami na wynajem blisko centrum Jeleniej Góry. Dom o powierzchni całkowitej około 360 m2 oraz dodatkowo domek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł72,26 m² 14 946,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie z funkcjonalnym układem, bardzo dobrze zlokalizowane a jednocześnie ciche i komfortowe. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł118,25 m² 5 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:693 m²

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 3 uroczych parterowych domów jednorodzinnych, usytuowanych w samym sercu malowniczej Borui Kościelnej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Karakule,podlaskie

299 000 zł962 m² 310,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

554 432 zł34 625 m² 16,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna położona 200m od kamieniołomu w Goleszowie, pochyła z pięknym widokiem o wymiarach 350m x 100m, w odległości 200m od kamieniołomu, leżąca tuż przy czarnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł149,49 m² 2 669,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż dom wolnostojący do remontu, o powierzchni użytkowej 149,49 m , położony na ul. Janowskiej, w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 364 m² 197,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę działki budowlanej położonej przy lesie, w miejscowości Falsztyn przy ul. Ogrodowej z widokiem na Jezioro Czorsztyńskie oraz otaczającą naturę. Parametry: nr ewid. :.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2,58 m² 21 317,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaproponować komórkę lokatorską na sprzedaż przy ul. Szyprów w części apartamentowej na Marinie Mokotów. Komórka ma 2,58 m2 i jest usytuowana na kondygnacji -1.