dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

399 000 zł950 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć komfort życia blisko miasta z ciszą i sąsiedztwem natury! Działka budowlana | 950 mkw. | sowlany - bardzo blisko miasta top lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 449 m² 655,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Korzyści ze współpracy z nami to : - nadzór nad transakcją sprawują doświadczeni pośrednicy / licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 118 nadana w 1999 r. i 8720 nadana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł74,39 m² 7 931,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje Państwu nowoczesny dom (b3s2) W zabudowie bliźniaczej. Inwestycja Beskidzka 366, składa się z czterech budynków dwupoziomowych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 967 m² 57,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łobez! Na sprzedaż atrakcyjna działka nr. 163/7 o powierzchni 3967 m2 a do niej dodatkowa działka nr. 163/5 o powierzchni 360m2. Działki zlokalizowane są w sąsiedztwie strefy.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 3 działki budowlane z warunkami zabudowy - Bryńsk, gmina Lidzbark Lokalizacja: bryńsk to spokojna, zielona miejscowość w gminie Lidzbark, idealna dla osób szukających harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł20 452 m² 244,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o powierzchni ponad 2ha położona w podbydgoskim Lisim Ogonie. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod zabudowę usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł65,60 m² 22 088,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Design i Natura na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Przestronne 3 pokoje na 4. piętrze z balkonem Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł68,93 m² 6 804 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja Ulica 1 Maja to jedna z lepiej skomunikowanych części Lublina blisko centrum, z łatwym dostępem zarówno dla pieszych, jak i osób zmotoryzowanych. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł157,31 m² 12 395,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny nr 4 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Dom o pow. użytkowej 140,53m2 , pow. podłóg 157,31m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł917 m² 249,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka nr 2775/9 o powierzchni 917 m2 położona w Bielsku-Białej, ul. Krakowska, nie bezpośrednio przy głównej drodze. Działka z lekkim nachyleniem w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 240 zł76,52 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogromne, niezwykle jasne mieszkanie Z ogromnym balkonem - malta, ul. Klemensa mikuły, poznań Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu bardzo wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 864 zł49,52 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina- czechów Górny. W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Gotowy I prężnie działający biznes do sprzedaży prosperujący hotel. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa ok. 300m2 - działka o pow. 25 ar (ogrodzona i w pełni zagospodarowana) - 12.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł130 m² 6 153,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie panuje cisza i spokój, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z wygody bliskości miasta? Ta nieruchomość w Łomży przy ul. Kruczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 120 zł35,92 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Położone jest na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ul. Migdałowej w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Przedstawiane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

452 000 zł56 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na lsm, os. Mickiewicza Mieszkanie na I piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Grażyny, os. Mickiewicza, dzielnica lsm. Mieszkanie składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 748 zł63,39 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł61,23 m² 5 144,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,23m zlokalizowane w Bytomiu przy pl. Powstańców Śląskich. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł856 m² 5 373,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek o łącznej powierzchni około 856m2 - Lublin, lokale Z najemcą! Budynek po remoncie w 2020r (hala częściowo po remoncie)! Szyby p4, rekuperacja, klimatyzacja, ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł52,44 m² 9 706,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w sercu Białegostoku Lipowa 16 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w ścisłym centrum Białegostoku, przy ul. Lipowej 16, na pierwszym piętrze w kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł55,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Metraż: 55,30 m | balkon 7,08 m | 1 piętro | 3 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 950 zł52,55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

#Odkryj Sielski spokój Mamy dostępne tylko dwa lokale dwupokojowe o podobnym metrażu. Prezentowany apartament ma 52,55 m (2 pokoje z aneksem kuchennym i balkonem) oraz widok.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł147 m² 6 795,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z pokojami gościnnymi blisko morza Darłowo, ul. Marynarska Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w nadmorskiej części Darłowo przy ul. Marynarskiej zaledwie kilka minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 024 m² 41,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3024 mkw, w kształcie prostokąta o bokach około 65 m x 46,5 m, położona w miejscowości Kąty Kolonia, gmina Brześć Kujawski, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas w biurze notus! Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec .To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł160 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Są domy z rynku i są domy z duszą i charakterem. Ten należy do tej drugiej kategorii. To miejsce tworzone przez lata przez rodzinę, w której ważne są relacje, przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł130,70 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Bełchatów,łódzkie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:662 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o 176 m powierzchni użytkowej, położony przy ul. Ustronie w Bełchatowie. To nieruchomość z lat 90., która już w momencie powstania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł54,66 m² 11 150,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z ogrodem Tkacka Kaskady, rzeszów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej, kameralnej inwestycji mieszkaniowej Tkacka Kaskady przy ul. Tkackiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł34,17 m² 18 993,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Konopczyńskiego 5 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62,60 m² 14 361,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Kolorowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1993 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł5 002 m² 129,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Lublewo Gdańskie, gmina Kolbudy. Idealna pod Podmiejską Rezydencję! Nieruchomość powstała w wyniku podziału działki nr 336/16 na dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 987 zł69,26 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle grabowe - Zaniemyśl, ul. Grabowa Nowa inwestycja mieszkaniowa w trakcie realizacji. Mieszkania już w sprzedaży. - kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji pośrednika Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł73,59 m² 6 386,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w Kadzewie (tuż za Wyrzeką). Gmina Śrem. Miejscowość oferuje bardzo dobry dojazd do miasta Śrem (6 km). Lokalizacja zaciszna.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł94,65 m² 4 173,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w kamienicy o powierzchni 94,65m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z trzech sypialni, dużego salonu, dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł600 m² 1 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka przy ulicy Smoleńskiej. nr 250/8 Nieruchomość gruntowa oddalona jest zaledwie 4 km od ścisłego centrum Gdańska. W pobliżu działki znajduje się wszystko, co potrzebujesz:.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł650 m² 261,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam Działkę w Rudnej Małej na osiedlu domów jednorodzinnych. Media w okolicy. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Więcej informacji pod numerem tel

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł60,60 m² 12 376,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Libera Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania - o powierzchni 60,6m2 z balkonem (15,22m2). Mieszkanie w nowoczesnym i eleganckim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł72,65 m² 7 694,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Piękne, komfortowo wykończone mieszkanie w bloku. Lokalizacja : Osiedle budynków wielorodzinnych na zadbanym osiedlu. W pobliżu wiele sklepów, ośrodek zdrowia, szkoła , przedszkole, wiele.

Szczegóły ogłoszenia

1 425 000 zł389 m² 3 663,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 471 m²

Dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, aleksandrowice lub zamaiana na inną nieruchomość Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom mieszkalny o powierzchni 389 m , położony na działce 1471.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł803 m² 161,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 803 m 2 , która mieści się w Gardawicach, spokojnej dzielnicy Orzesza. Usytuowana w III linii zabudowy.