dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

349 000 zł3 000 m² 116,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjną, 30-arową działkę usługową z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej, położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 300 m² 28,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - łosiniany, gmina krynki | 3300 m | media | asfaltowy dojazd | urocza podlaska wieś Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 126, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 495 zł52,85 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim. To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

482 460 zł2 193 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2193m2 w najlepszej lokalizacji Sadych Bud. Warunki zabudowy: 20% powierzchni zabudowy Kształt działki: kształt prostokąta o wymiarach 32x69 może.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł6 018 m² 82,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 6018 m2 w Nowych Ramotach pod Łuktą. Nieruchomość ma dostęp do gminnej sieci wodno-kanalizacyjnej oraz prądu trójfazowego. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł44 000 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż zakład produkcyjny (branża meblarska) zlokalizowany w odległości 6 km Gubina. Zakład przystosowany jest do produkcji elementów drewnianych w związku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 330 m² 281,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - działka inwestycyjna w Grudziądzu, ul. Waryńskiego Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - działka o powierzchni 5330 m , położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

202 000 zł10 378 m² 19,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Siostrzytów, gmina Trawniki. Powierzchnia: 1,03 ha. Wymiary: - szerokość 36 m - długość 372 m przeznaczenie: - mr - 4566 m2 - mieszkalnictwo.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53,20 m² 6 560,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, na Osiedlu Staszica, w dobrze skomunikowanej i w pełni rozwiniętej części miasta. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59 m² 6 084,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, 59 m Mysłowice, brzęczkowice, ul. Wały Cena: 359 000 zł Dostępny od zarazy | Oferta na wyłączność Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł75 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom położony w malowniczej miejscowości Woliczka, tuż pod Rzeszowem. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, otoczonej zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 001 m² 289,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną pod zabudowę bliźniaczą lub wolnostojącą w Pobiedziskach przy ulicy Słonecznej. działka ma powierzchnię 1001 m2 (można ją podzielić na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 162 500 zł155 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Na sprzedaż bliźniak - dwulokalowy, który znajduje się w miejscowości Pilchowo na kameralnym osiedlu w otulinie lasu. Domy wykonane z najwyższą starannością oraz dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł7 300 m² 184,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wspaniała działka inwestycyjna o wielkości 7300 m2. Podstawowe wymiary to 24,30 m (przyległe do ulicy Sarenki) na 322 metrów długości. Niestety nad częścią działki około 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł126,42 m² 7 902 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł4 566 m² 54,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w Grudziądzu przy ul. Zawiłej. Nieruchomość o powierzchni 4566 m2. Na działce znajduje się budynek murowany. Działka objęta jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł56,62 m² 13 581,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 56,62 m2 w budowanej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej Mieszkanie posiada 2 pokoje i składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł600 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 513 m²

Świetna okazja inwestycyjna idealny oferta dla inwestora przed otwarciem Hossolandu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 600 m , usytuowany na działce 1513 m .

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł37,14 m² 7 996,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokoje, II piętro bezczynszowe w centrum miasta Starogard Gdański Idealnie dopasowane dla tych co pragną opuścić rodzinne progi i zacząć tworzyć swoją własną historię;-) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł36,77 m² 13 842,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 36,77 m , obejmujące: przedpokój, pokój, salon, łazienkę oraz balkon. Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w samym.

Szczegóły ogłoszenia

923 000 zł67,77 m² 13 619,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1842

Szukasz gotowego mieszkania przy Rynku? Zależy Ci na wielu pokojach i osobnej kuchni? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście, tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 001 m² 374,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1001 m , położona w malowniczym Rajszewie (gmina Jabłonna). Działka zlokalizowana jest tuż przy granicy z Rezerwatem Przyrody Jabłonna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

2 500 000 zł127,59 m² 19 594,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Atrakcyjny dom blisko morza w centrum Ustronia Morskiego! Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny w Ustroniu Morskim, koło Kołobrzegu, w otoczeniu morza i piaszczystej plaży, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

589 990 zł60 m² 9 833,17 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Bydgoszczy - komfort i styl w prestiżowej lokalizacji! Marzysz o mieszkaniu z zapierającym dech w piersiach widokiem na miasto?.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł153,20 m² 6 853,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szukasz azylu, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a kawa na tarasie smakuje widokiem na las? Marzysz o przestrzeni, która pomieści Twoją rodzinę i da Ci możliwości na realizację pasji.

Szczegóły ogłoszenia

531 000 zł900 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane (aktualny mpzp) położone w Mierzynie. Bardzo dobra lokalizacja, m.in. bliska odległość od szkoły. Kształt kwadratu, wjazd od strony wschodniej, zatem ogród będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 000 zł40,69 m² 12 976,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł51,09 m² 13 094,54 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w rozkładzie ze sporym balkonem | 51 m | Centrum | Po remoncie Opiekun oferty: daniel Gutowski licencja pfrn nr 31347 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł43,30 m² 4 849,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lesko, ul. Smolki na sprzedaż lokal mieszkalny z balkonem Mieszkanie o pow. 43,30 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł510 m² 568,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 133 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomość z ogromnym potencjałem, położoną w malowniczej miejscowości Ratajewicze, gmina Wisznice. Obiekt, który wcześniej pełnił funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł53,70 m² 5 940,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Jasne, w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Dyrekcja - ul. Jedności w Chełmie. Istnieje możliwość aranżacji trzeciego pokoju. Czynsz 620 złotych, w tym: fundusz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł197,50 m² 5 822,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż piękny wolnostojący dom w Dąbrowie Szlacheckiej, wołowice. Stan deweloperski. Wykonany według projektu Bella Studio Krajobrazy. Ściany wykonane z gazobetonu o grubości 24 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 034 zł40,82 m² 15 360,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Oddane do użytku Na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w kameralnej, otoczonej zielenią części stolicy. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 153 zł58,19 m² 14 197,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie deweloperskie w świetnej lokalizacji, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru i bez dodatkowych opłat. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł53,50 m² 11 009,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,5 m , położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Krzyki, w mieście Wrocław. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł49 m² 8 571 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż lokal usługowy. Lokal położony jest w centrum Giżycka przy ul. Kętrzyńskiego 9. Lokal położony jest na parterze. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,30 m² 12 426,13 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, doskonale doświetlone mieszkanie trzypokojowe, położone w jednej z najbardziej zielonych i komfortowych części warszawskiego Bemowa - przy ul. Lazurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł400 m² 712,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 170 m²

Do sprzedania budynek gospodarczy o powierzchni 400 m2, znajdujący się 10 km od Tarnowa. Nieruchomość położona na działce 21,7 ar. Idealna pod nieuciążliwą działalność produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 359 m² 249,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działkę wraz z udziałem 1/3 w drodze stanowiącą drogę dojazdową, położone w Papowie Toruńskim Osieki. Całość stanowi 1359m2. wymiary około 24 front.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 005 m² 154,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Typowa działka budowlana pod dom jednorodzinny, w kształcie zbliżonym do kwadratu, w prawie płaskim terenie. Bardzo dobry, całoroczny dojazd na miejsce nieruchomości. Z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 588 000 zł4 000 m² 897 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 4 działki ( nr 196/4 - 196/7 ) o łącznej powierzchni 14266m2.