dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super okazja 1000M2 za 110.000,00ZŁ! DZIAŁKI BUDOWLANE 1000 m LEONTYNA | GM. Jakubów | warunki zabudowy Idealne miejsce na Twój dom cisza, natura i szybki dojazd do Warszawy! Na sprzedaż dwie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46,75 m² 11 315,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 46.75 m | inwestycja nad morzem | bezpośrednio od dewelopera Kompaktowe mieszkanie z balkonem, stworzone z myślą o wynajmie krótkoterminowym. Lokal o pow. ok. 46.75.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł172 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Dom blisko miasta w cenie mieszkania. Daje on możliwości: - zamieszkania dwóch rodzin - prowadzenia działalności w miejscu zamieszkania. Budynek zmodernizowany kilka lat temu, obecnie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Czterokondygnacyjny pensjonat w zabudowie bliźniaczej położony w Karwi, w odległości 500 metrów od plaży. Parter - wiatrołap, z którego jest wejście do kotłowni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł83 m² 11 927,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 83 m usytuowany w okolicach ul. Czytankowej. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 3 pokoi - Każde pomieszczenie ma.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł77 m² 3 701,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Białym Kamieniu. Położony na drugim piętrzę lokal składa się z salonu, dwóch ustawnych pokoi, dwóch mensard idealnych na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 300 m² 92,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: spokojna wioska na trasie Świdnica-Strzegom, ładna okolica; lasy, polany, jednocześnie łatwy i szybki dojazd do miasta, w pobliżu wsi 'rośnie' tez strefa przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 561 zł86,49 m² 28 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy Apartament 86 m | Bulwary Książęce | Widok na Odrę | 3 pokoje | 2 balkony | 2 łazienki Na sprzedaż oferuję luksusowy, w pełni wykończony apartament o powierzchni 86 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł71,54 m² 9 351,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1905

Lokalizacja: wrocław, śródmieście ul. Daszyńskiego opis: na sprzedaż mieszkanie z sześcioma pokojami o powierzchni 71,54 mkw usytuowane we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

57 750 zł825 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana w Boleminie w gminie Deszczno w powiecie Gorzowskim. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Media: woda, prąd (w.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł7 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w centrum malowniczej miejscowości Człopa powiat wałecki. Działka ma powierzchnię ok 7200 m2, kształt prostokątny, ukształtowanie działki jest płaskie co niewątpliwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł162,70 m² 7 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż dom do wejścia w Trzemeśni (gm. Myślenice) Przedstawiamy ofertę gotowego do zamieszkania domu, położonego w centrum Trzemeśni spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

707 730 zł4 566 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Polecam do sprzedaży działkę produkcyjną położoną z dala od zabudowań mieszkalnych. Nieruchomość jest położona pomiędzy dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł281 m² 569,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 281mkw z możliwością powiększenia o dodatkowe 383 mkw. Działka ogrodzona. Położona pomiędzy zabudową jednorodzinną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

107 840 zł1 348 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w Okmianach. Łącznie w sprzedaży posiadamy 24 działek z 43 działek o różnych powierzchniach od 10 do 18 arów.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł275 m² 1 890,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:576 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 275 mkw znajdujący się na ogrodzonej działce o powierzchni 576 mkw. Dom zbudowany z cegły około 1960 roku, dach.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł37,20 m² 7 526,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe w Chorzowie, w okolicy Klimzowca o powierzchni 37,20m2 na parterze. W skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł158 m² 9 905,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Rodzinny dom z ogrodem w Grodzisku Mazowieckim! Szukasz domu, który łączy komfort, spokój i bliskość natury, a jednocześnie pozwala szybko dojechać do Warszawy? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł88 m² 8 943,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na 2. (ostatnim) piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy z 1930 roku. Nieruchomość znajduje się w cenionej części.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł4 900 m² 3,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** działka rolna 4900 M 2 *** Zapraszamy Państwa na prezentację działki położonej w gminie Sidra w woj. Podlaskim o łącznej powierzchni 4900 m2. Działka graniczy z rzeczką,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł37,79 m² 6 483,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 8 o powierzchni 37,79 m . Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 979 zł112 m² 9 812,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - 112 m | działka 1300 m | spokojna okolica przy lesie Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 112 m , położony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł1 315 m² 562 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na granicy Podkowy Leśnej i Owczarni Masz dosyć zgiełku miasta? Marzysz o poranku z kawą na tarasie? Pozwól, że przedstawię Ci miejsce, które urzeka spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł38,66 m² 22 762,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,66m , położone w prestiżowej inwestycji Royal Residence przy ul. Sarmackiej 23, w samym sercu Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł31,91 m² 24 976,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż przestronne wykończone mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 31,91 m2 na poddaszu przy ul. Felicjanek 17 w Krakowie na Starym Mieście. Idealne pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł982 m² 152,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 9,82 ara, położona w malowniczej miejscowości Pcim. Nieruchomość idealna pod budowę domu jednorodzinnego zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł135,55 m² 5 127,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja. Mieszkanie w górach z dużą działką i pięknym widokiem na Śnieżkę. Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Oto wyjątkowa oferta -.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł59,50 m² 15 546 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Do sprzedania przytulne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,50m2. + duży balkon. 1 piętro. Opcjonalnie dwa stanowiska postojowe w hali garażowej. Lubostroń 22a. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł600 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 577 m²

Lokalizacja: oborniki, ul. Jagiellońska - centrum miasta, jedna z najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających się części Obornik. Doskonała komunikacja z całym miastem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 540 m² 161,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni po 1500 m , położone w malowniczej miejscowości Kobylice, w gminie Trzebnica. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

7 900 000 zł1 500 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Pobierowo, pensjonat, 200 m od plaży, powierzchnia użytkowa obiektu 1500m2, 24 pokoje, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł14 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż murowany z kanałem i nową bramą - ul. Puławska 18, lublin (centrum) Na sprzedaż solidny, murowany garaż zlokalizowany w ścisłym centrum Lublina - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł144,72 m² 4 491,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nowy dom w o pow. 144,72 m , działka 9,80ar, stan surowy zamknięty przy lesie! Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 144,72m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 500 m , zlokalizowana w dzielnicy Sowice. To idealna propozycja dla osób planujących budowę niewielkiego domu jednorodzinnego, domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 634 zł37,68 m² 11 614,49 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł659 m² 500,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt