dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

175 000 zł500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 500 m , zlokalizowana w dzielnicy Sowice. To idealna propozycja dla osób planujących budowę niewielkiego domu jednorodzinnego, domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 634 zł37,68 m² 11 614,49 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł659 m² 500,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną w okolicach ul. Pomorskiej w kształcie prostokąta o wymiarach około 19,7 m.szerokość od ulicy, a 33,5m.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 138 m² 306,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy rewelacyjnie położoną działkę budowlaną blisko jeziora w miejscowości Strykowo (gmina Stęszew). Ustawna działka w kształcie równoległoboku (zbliżonego do prostokąta).

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł3 640 m² 2 335,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w samym centrum miasta. Na działce o powierzchni 4724 m2 zlokalizowane są dwa budynki, których atutem jest możliwość szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne po 3000 m 2 stobno gmina Trzcianka Działki zlokalizowana na uboczu z dogodnym, szerokim wjazdem. Wydane warunki zabudowy na budowę budynku warsztatowo-.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł1 290 m² 160,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w Kolanowicach. Media (prąd, woda, gaz) w bliskiej odległości od działki. Bardzo ładna i spokojna okolica. W sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Polecam na sprzedaż nowy dom bliźniak o pow. 130 m2 na działce 285 m2 w miejscowości Kostrzyn. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu liczne sklepy, centra handlowe, kolej metropolitalna, 15.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł78,87 m² 11 348 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta bez prowizji od kupującego Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,87 m , położone w Wieliczce przy ul. Różanej 54b. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł186,60 m² 3 483,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:802 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Łęg Przedmiejski. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 186,6 m usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł543 m² 550,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 543 m2 położona w Karwieńskich Błotach I . W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego ma status rolnej z zakazem zabudowy. Podobnie jak wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje | balkon | garaż 15 m | Marchołta | Prądnik Czerwony Premium Estates prezentuje na sprzedaż jasne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , po.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł794 m² 2 644,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 152 m²

Położony w atrakcyjnym miejscu w Bielsku- białej w Lipniku budynek pochodzi z lat 80tych XX wieku i wykonany jest w tradycyjnej konstrukcji murowanej mieszkanej z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 817 m² 220,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna riv / pod warunki zabudowy/ o powierzchni 1817 m2 w Skolwinie i przy ul. Sołczyńskiej- ogrodzona , zagospodarowana, z miejscami parkingowymi. Brama na pilota, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

32 697 zł3 633 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna cena Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki w nowo powstającym kompleksie działek położonych miejscowości Żarnowo, gm. Stepnica. Oferowana działka ma powierzchnię 3633 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł122,60 m² 16 305,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Dom w sercu natury, z widokiem na Sokolik - przestrzeń, która zachwyca spokojem Biuro Nieruchomości Optima z ogromną przyjemnością prezentuje niezwykły, stylowy dom jednorodzinny, który.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł1 147 m² 299,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Malownicza i świetnie zlokalizowana działka w Borkowie w gminie Żukowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

757 000 zł120 m² 6 308,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Dom wolnostojący w centrum Chełma, o powierzchni blisko 120 m , posadowiony na działce 307 m , po całkowitym remoncie. Obok budynku znajduje się garaż. Na parterze mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

4 299 000 zł26 870 m² 159,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Kąty Węgierskie, gmina Nieporęt Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Kąty Węgierskie, w gminie Nieporęt, powiat legionowski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 907 zł38,53 m² 16 504,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,53 m + balkon 4,57 m , idealne dla osób, które szukają wygody, funkcjonalności i dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje działki w Dobrzyniówce, gmina Zabłudów o powierzchni 2000 m2. Wymiary w najszerszym miejscu ok 19,5mx ok 129m Nieruchomość otoczona domkami siedliskowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł64,20 m² 8 566,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ustawne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,2 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Kardynała Wyszyńskiego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

159 550 zł3 191 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do naszej oferty trafia działka o pow. 3191 m2 położona w miejscowości Sochonie gmina Wasilków. W sąsiedztwie działki powstają nowe domy jednorodzinne. Bardzo dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł95 m² 12 515,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i prywatnym garażem w zadbanej kamienicy. Budynek i otoczenie nieruchomości: kamienica przeszła remont dachu oraz elewacji (zarówno od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 494 900 zł166,10 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Prestiżowy lokal narożny z dużymi możliwościami ekspozycji idealny dla Twojego biznesu. Przedstawiam wyjątkowy duży lokal na sprzedaż w Częstochowie, usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 650 zł57,50 m² 11 089,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z dużym balkonem | Kameralna inwestycja | Marki - przy granicy Warszawy | Bez pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane w kameralnej, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł64,20 m² 8 660,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta mieszkania dwu pokojowego przy samym centrum miasta szklarskiej poręby. Proponuję Państwu dwupokojowe mieszkanie z niezależnym wejściem gotowe do wprowadzenia, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Krasne,podkarpackie

569 000 zł90 m² 6 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krasne. Rzeszowskie biuro nieruchomości prezentuje nowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł80,72 m² 9 898,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 395 zł46,55 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,37 m , położone na parterze kameralnej inwestycji Apartamenty Przy Zaporze. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zastań

Zastań,zachodniopomorskie

779 000 zł120 m² 6 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Raj na ziemi w wersji nadmorskiej! Są działki, które wyglądają dobrze. I jest ta działka, która wygląda tak, że nawet Google Maps chciałoby tu zamieszkać. Zastań, powiat kamieński,.

Szczegóły ogłoszenia

5 690 000 zł850 m² 6 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Funkcjonujący pensjonat karpacz gotowa inwestycja Biuro Nieruchomości "contract" ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w cichej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71 m² 12 661,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ustawne mieszkanie z potencjałem podziału na dwa niezależne lokale, usytuowane na najwyższym 3 piętrze kamienicy w Gdańsku, dzielnicy Wrzeszcz. Lokal trzypokojowy z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł2 400 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn. Działka o powierzchni 2400m w kształcie prostokąta o wymiarach 56m szerokości (od drogi dojazdowej) na 43m.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł42,10 m² 10 213,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! atuty nieruchomości słoneczne, dwupokojowe mieszkanie funkcjonalny układ pomieszczeń osobna kuchnia mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł37 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wygodnego mieszkania o powierzchni 37 m położonego na 6. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście, blisko ronda onz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,27 m² 8 440,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Apartament w Mikołajkach o pow. użytkowej 47 m2 w drugiej linii zabudowy od J. Mikołajskiego. Nieruchomość w pełni umeblowana. Apartament nadaje się zarówno co celów prywatnych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł360 m² 5 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękny dom. Duża działka i przestrzeń. Motycz Piękny dom w świetnej lokalizacji. Duża działka i przestrzeń to tylko niektóre z licznych zalet tego domu. Budynek: - 360 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł950 m² 51,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**** oferta W biurze DML-gs-3022 ***** 0% prowizji od klienta kupującego Oferuję do sprzedaży działkę znajdującą się w miejscowości Brzezie gm. Brześć Kujawski (działka nr 58/30).

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł418 m² 18 660,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Avenue Estate przedstawia elegancką, wolnostojącą willę o powierzchni 418m , położoną w najbardziej prestiżowej części Konstancina-Jeziorny w Strefie A , przy ulicy Potulickich.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł628 m² 794,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Swoszowice/zbydniowice - budowlana działka o powierzchni 6,28 ar, położona w cichej, spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Gołąba. Oferta dostępna tylko.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij