dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 281 ogłoszeń

1 290 000 zł225 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:607 m²

Idealnie zaprojektowany dom, elegancko wykończone wnętrze, zagospodarowany ogród. Piła, ul. Sienkiewicza P arter: - salon 26 m 2 (wysokość 3,10 m) z wyjściem na taras - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa

Nowogard,zachodniopomorskie

165 275 zł3 005 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową położoną około 2 km od Nowogardu w miejscowości: karsk. Nieruchomość o powierzchni 4360 m2 znajduje się w kompleksie 18 działek. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36,72 m² 5 419,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M-3 z balkonem w dobrej lokalizacji! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,72 m2, położone na czwartym piętrze bloku w Pszowie przy ulicy Tytki. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,15 m² 17 041,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja, która powstała na Wyspie Sobieszewskiej - niezwykłym miejscu, gdzie natura rozkwita w pełnej okazałości. Ta malownicza wyspa, położona przy ujściu Wisły do Bałtyku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł57,38 m² 8 347,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie Zaczernia, niespełna 8 km od Centrum Rzeszowa. Mamy przyjemność przedstawić 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł18 100 m² 52,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1,81 ha. Działki są niezabudowane oraz nieuzbrojone (w sąsiedztwie sieć elektroenergetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 965 zł73,69 m² 8 711,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:104 m²

Osiedle Gdańskie - Twój nowy dom w sercu natury, 20 minut od Gdańska! Sprzedaż dotyczy segmentów D. Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiego życia z komfortem szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57,04 m² 12 254,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko u Nas! Trzypokojowe mieszkanie na Prokocimiu ul. Teligi lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (6 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:492 m²

Szukasz atrakcyjnego domu położonego w Gdyni otoczeniu wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż dom z wyodrębnionym lokalem/gabinetem pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 096 zł61,59 m² 18 576 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja blisko morza | bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta - na styku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł130 m² 5 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Doskonała alternatywa dla osób szukających domu do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 751 zł37,02 m² 14 634 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w Perłową Przystań Twój Klucz do Zyskownej Przyszłości! dostępne lokale (I etap inwestycji, zakończenie zaplanowane jest W II kwartale 2026 r.) Jeśli szukasz inwestycji, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł100,20 m² 11 776,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Jasne, przestronne mieszkanie 100,2 m z tarasem i balkonem doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 100,2 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł100,31 m² 7 745,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Adres: ul. Grodzieńska, kołobrzeg (dzielnica Podczele) Powierzchnia: 100,31 m Przestronne mieszkanie o powierzchni 100,31 m , położone na 1. piętrze w spokojnej części Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Wiry

Wiry,wielkopolskie

1 399 000 zł138,59 m² 10 094,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowy dom dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej nieruchomości. Na sprzedaż oferuję elegancki, dopracowany w każdym detalu dom o powierzchni 138,6 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł161 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:359 m²

Kupujący nie płaci 2% pcc ani prowizji! Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony po zachodniej stronie Józefowa. Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł48,50 m² 21 237,11 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie - Gdańsk, osiedle Inpro Na sprzedaż atrakcyjne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu City Park wybudowanym w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł72,70 m² 4 951,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pragnępaństwu przedstawić ciekawą ofertę mieszkania położonego wgubinie. Mieszkaniepołożone jest na drugim piętrze w budynku bezpośrednio przyprzejściu granicznym. Powierzchnimieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

57 375 zł675 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowy Jasiniec - wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Koronowo. Wieś położona na północny wschód od Koronowa, na trasie do.

Szczegóły ogłoszenia

1 104 960 zł3 453 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki sąsiadujące ze sobą w Olszewnicy Starej, miejscowości położonej miedzy Nowym Dworem Mazowieckim a Legionowem. Działki są w kształcie prostokąta i maja wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł117,99 m² 11 017,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Eleganckie wnętrze w popularnej lokalizacji Polecam Państwu 4 pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z 2017 roku, przy ul.Gazeli. To propozycja dla osób ceniących komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 057 zł38,58 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł29 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,5 m2 położona na parterze kamienicy przy ul. Strzeleckiej w Zawidowie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł3 000 m² 178,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy malowniczą działkę o powierzchni 3000m2 w położoną w Kurianach, gm. Zabłudów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 86m na 35m położona jest na płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129 m² 5 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129 m2 w Wysokiej Głogowskiej. Dom usytuowany na działce 3,9 ar. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 745 zł25,59 m² 16 090,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Zainwestuj, zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jaksice,małopolskie

749 000 zł125 m² 0,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 300 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulny domek na sprzedaż wybudowany na ponad 1 hektarowej działce, usytuowany w miejscowości Jaksice, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 084 zł146 012 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Powiat Wołowski, wieś Jodłowice, obszar gruntu pow. 14, 6012 ha. Cena 1 022 084 zł (7 zł/m2). Jodłowice, wieś położona w woj. dolnośląskim w gminie Brzeg Dolny na skraju Rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 914 m² 470,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1914 m położona w Milanówku w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacyjnym tuż przy ul. Królewskiej oraz Villi.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł127,71 m² 3 805,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Uwaga obniżka wiosenna! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 127,71 m2 usytuowanego na działce liczącej 1621 m2 w Zagrodnie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

13 986 000 zł42 000 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni około 4 ha, wymiary działki 433x92 Do sprzedania działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 543 000 zł126,50 m² 12 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu w krakowskiej dzielnicy Kliny. To miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Chludowo,wielkopolskie

1 390 000 zł185,19 m² 7 505,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Dom parterowy, w którym całe codzienne życie toczy się na jednym poziomie. Bez schodów, bez noszenia zakupów na górę, bez ciągłego biegania między piętrami. 130 m wygodnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 960 zł50,95 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł191,73 m² 11 735,25 zł/m²