dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

391 500 zł2 900 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna duża działka 2900 m2 Trojanowo, gm. Murowana Goślina Działka znajduje się w kameralnej miejscowości Trojanowo, 3 km od centrum Murowanej Gośliny. Posiada bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł40,80 m² 14 926,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,70 m² 10 034,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w zielonej części Bydgoszczy Śródmieście, ul. Markwarta Dwupokojowe mieszkanie położone w bardzo pożądanej dzielnicy Bydgoszczy Śródmieściu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 260 zł36,09 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 757 m² 264,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok 17,57 ar w Nowym Sączu. Teren lekko nachylony, kształtem zbliżony do prostokąta, ekspozycja południowa - doskonale nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 790 m² 65,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w miejscowości Truskolasy ul Dębieczna, gmina Wręczyca Wielka, powiat kłobucki, województwo śląskie Oferta dla osób zamierzających wybudować dom w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł5 000 m² 19,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze bestate nieruchomości Pabianice. Działka rolna z możliwością zabudowy na ok. 900 m.kw. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł925 m² 540,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna okazja inwestycyjna! Działka pod budownictwo wielorodzinne w Sosnowcu Nowy Pekin, ul. Koszalińska 25C Przedstawiamy wyjątkową działkę inwestycyjną o łącznej powierzchni 925.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł50,80 m² 17 696,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży kompaktowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, położone w samym sercu Gdańska przy ulicy Ogarnej. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 558 zł47,14 m² 14 840,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc Na sprzedaż niepowtarzalne architektonicznie mieszkanie w standardzie deweloperskim w inwestycji "z duszą" na terenie starego browaru.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł4 400 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka rolno-leśna 44 ar Boreczku koło Sędziszowa idealna pod przyszły dom lub rekreacje! Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 44 ar, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł35 m² 17 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w kameralnym budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 584 m² 101,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową z usługami. Działka o powierzchni 1 584 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 43 x 31 m z wewnętrzną drogą dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł44,66 m² 31 347,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny apartament z jacuzzi i widokiem na góry - Szklarska Poręba Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na parterze nowoczesnego, monitorowanego budynku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 232 000 zł5 130 m² 240,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Idealne miejsce na inwestycje, nieuciążliwą działalność usługową. 51 ar na terenie tarnowskiego klastra przemysłowego w kształcie trapezu, druga linia zabudowy, zapewniony dojazd z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł40 m² 23 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 587 m²

Duża działka o pow. 4587 m2 składająca się z trzech części wraz z budynkiem mieszkalnym na jednej z nich przy drodze asfaltowej, idealnie nadająca się pod inwestycje w .

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł228 m² 3 903,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem na działce o pow.989m2 przy ul.Kcyńskiej w Bydgoszczy. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej , teren zabudowy usługowej B7.MN-U. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 359 m² 143,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Piechowice | 1359 m | mpzp - mn.1 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1359 m , położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł4 700 m² 20,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży oferujemy grunt o pow. 47 ar (4700 m ) zlokalizowany w miejscowości Jastrzębnik gmina Pielgrzymka powiat Złotoryjski. Działka usytuowana jest przy gł. drodz asfaltowej. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

96 600 zł1 400 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane | Wola Mikorska Zalesna Oferujemy na sprzedaż kompleks działek budowlanych o zróżnicowanych powierzchniach: ok. 1000 m ok. 1500 m ok. 2200.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł222 m² 3 581,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: dom o łącznej powierzchni wynoszącej około 222 m2, położony na działce o powierzchni 1.172 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Siedlisko w Długołęce gm. Strzelce. Posiadamy w ofercie siedlisko z działką o pow. 3 000 m 2 (może być mniejsza) na której znajduje się dom do remontu 74 m 2, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł85 m² 4 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

TA oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 85 m2, położonego w Nowej Hucie na ulicy Biskupa Padniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,10 m² 13 482 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie na Przecławiu. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowego mieszkania położonego w spokojnej części Przecławia idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

120 800 zł1 208 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

9 działek, blisko media, w pobliżu jezioro, rakowice Wielkie. Ogłoszenie dotyczy jednej działki. Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 1208 m2, położona w miejscowości Rakowice.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł917 m² 381,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kraków- os. Wadów - ul. Za Ogrodem Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną 2 działki do sprzedania: - 986m2 - 370.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł33,16 m² 10 554,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2012 roku przy ul. Petrazyckiego. Parking za szlabanem. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę lokalu użytkowego na parterze z witryną. Nieruchomość ma 48m2 i składa się na jedno, główne pomieszczenie i wc.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:651 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dwa domy o powierzchni użytkowej 100 m2 i 92 m2, znajdujące się w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec. Usytuowane na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie wyremontowane, umeblowane - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Rzepakowej, w nowoczesnej inwestycji Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł67,29 m² 29 707,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Agencja westate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w prestiżowej inwestycji przy ul. Stara Stocznia 6 w Gdańsku! To doskonała propozycja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł245 m² 6 526,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w Nowej Zawadzie, tuż za granicami Piły. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, wybudowany w 2022 roku, na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł22,34 m² 20 948,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Uwaga: mieszkanie I budynek: kompaktowe mieszkanie o powierzchni 22,34 m , zlokalizowane przy ul. Bonifraterskiej w sercu warszawskiego Śródmieścia, to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 000 zł40 m² 18 325 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z widokiem, które zarabiają, inspirują i dają przestrzeń do życia Zabłocie - serce nowoczesnego Krakowa Nowa inwestycja, 4 piętro, idealna ekspozycja zachodnia. To mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47,45 m² 7 376,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - na Wyczerpach. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,45,3 m , położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sedranki,warmińsko-mazurskie

569 000 zł160 m² 3 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 698 m²

Na sprzedaż oryginalny, przedwojenny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 160 m , położony w miejscowości Sedranki, gmina Olecko. W odległości 150 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł906 m² 81,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowalne w malowniczej i cichej okolicy Bielska Podlaskiego ul. Daniłowicza. Działki o pow. 901m2 do 977 m2, cena 90zł/m2.Działki posiadają wewnętrzną drogę.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 063 m² 63,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,2063 ha (2063 m ), położona w miejscowości Zabratówka, gmina Chmielnik, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie. Działka jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57,71 m² 11 245,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: - gotowe do zamieszkania - świetny dojazd do obwodnicy Trójmiasta - 5 min, dzięki czemu możemy dotrzeć w dowolne miejsce w Gdańsku - nowe budownictwo, niska zabudowa - duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 590 000 zł140 m² 11 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:688 m²

Do sprzedania dom zlokalizowany na Warszewie. Powierzchnia domu około 140 m2. składa się na nią: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 7 pokoi, 2 łazienki i osobna toaleta. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł84 m² 8 988,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:67 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment. Parter (39 m2): - salon o pow. 36 m2- z aneksem kuchennym - wc - wiatrołap Piętro (39 m2): - 2 sypialnie.