dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 267 ogłoszeń

770 000 zł91,76 m² 8 391,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż | Mieszkanie dwupoziomowe | Antresola | Miejsce postojowe w cenie | Balkon | Smolec Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 91,76 m2, wykończone ok. 4 lata temu, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

489 500 zł28 m² 17 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Księga wieczysta (kw) bez obciążeń, dział III (prawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł32,52 m² 14 606,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zamieszkaj Z klasą lub pewnie zainwestuj | 2 pokoje W zrewitalizowanej kamienicy | łazarz Czy można mieszkać w tętniącym życiem sercu miasta, a po przekroczeniu progu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł32,20 m² 19 875,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta inwestycyjna premium | bliska wola | 32,20 m2 Na sprzedaż luksusowy apartament inwestycyjny o powierzchni 32,20 m2, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł104 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. - salon z kominkiem - 3 wygodne sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł53,30 m² 5 046,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,3 m2, położone w Zabrzu przy ul. Młodzieżowej, na wysokim parterze w zadbanym, 3-piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł900 m² 87,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobromil-Łagoszów Wielki, działka budowlana, 9 a, sprzedam, 79 000 zł. Oferujemy działkę budowlaną w miejscowości Dobromil, która jest kolonią Łagoszowa Wielkiego w gminie Radwanice,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,07 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na pierwszym piętrze, które łączy w sobie zalety nowoczesnego budownictwa z komfortem posiadania przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,68 m² 6 917,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

3 pokoje + salon | 58 m | Oława | niski czynsz | mieszkanie do zamieszkania Oława | ul. Kutrowskiego Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 58 m , położone w Oławie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 48 m w centrum Mińska Mazowieckiego doskonała lokalizacja. Konkrety i zalety: - ustawne mieszkanie przy ulicy Okrzei 27 - zlokalizowane na podwyższonym parterze - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38 m² 14 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Walerego Sławka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1965 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,83 m² 5 642,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Mieszkanie z potencjałem i 2 prywatnymi ogrodami w Zabrze Maciejów (granica Gliwic) Szukasz nieruchomości, która oferuje więcej niż ciasne mieszkanie w bloku? Przy ul. Uchodźców 19.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 122 m² 173,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży 3 wyjątkowe działki w Pogwizdowie (gm. Czarna), bardzo dobrze skomunikowane z węzłem Jasionka! 17 km od Galerii Rzeszów, z szybkim i komfortowym dojazdem dwupasmówkami.

Szczegóły ogłoszenia

280 878 zł831 m² 338 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 831 m2 położoną w Mazańcowicach. Działka o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu. Zgodnie z zapisami planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł96 m² 7 802,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 96,24 m z prywatnym ogrodem 26 m , położone przy ul. Pałacowej w Kowalach. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz spokojna, rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł54 m² 14 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Atuty nieruchomości: 3 niezależne pokoje dwustronna ekspozycja wschód-zachód balkon z widokiem na zieleń jasne i dobrze doświetlone wnętrza spokojna, zielona okolica 15 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł14,35 m² 13 937,28 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Stylowe studio na łazarzu | ul. Lodowa | nowoczesny design Szukasz miejsca, które łączy niepowtarzalny klimat poznańskiego Łazarza z nowoczesną funkcjonalnością? A może szukasz pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł55,50 m² 5 909,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | Połaniec | 55,5 m | Parter Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,5 m , położone na parterze. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

1 346 126 zł77,34 m² 17 405,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowanym w zielonej i spokojnej części Bronowic projekt łączy wysokiej klasy architekturę z bogatymi częściami wspólnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 127 zł64,62 m² 9 611,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 900 zł172 m² 7 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 172m2. Dom jest usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1233m2 w miejcowości Dębówka.

Szczegóły ogłoszenia

604 000 zł1 500 m² 402,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w bezpośrednim sąsiedztwie prestiżowej inwestycji Sol Marina. Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy gotowy do zamieszkania. Bez nakładów finansowych , Gotowy do wprowadzenia. Oferujemy do sprzedaży przestronny i zadbany segment o pow. ok. 125 m 2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł169 m² 8 224,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja dla najbardziej wymagających Klientów ceniących Wysoki Standart życia Nowoczesny kompleks czterech Budynków Klasy Premium w Malowniczej Okolicy Połączenie nowoczesności, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł5 038 m² 238,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z mpzp pod zabudowę szeregową, bliźniaczą i jednorodzinną w Gałowie, gmina Miękinia - tylko 4km od zachodnich granic Wrocławia. Pierwsze zdjęcie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł27,06 m² 23 983,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1-pokojowe mieszkanie na Wilanowie przy ul. Marcelego Handelsmana budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Inwestycja robyg to nie tylko budynek, ale środowisko do życia: -.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł47 m² 4 340,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z prawem wyłączności. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na trzecim pietrze w bloku na oś 1000 lecia. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł49 m² 16 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 49 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł154,48 m² 10 292,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Chrzanowie Małym (gm. Grodzisk Mazowiecki). To idealna propozycja dla osób poszukujących gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Skarlin

Skarlin,warmińsko-mazurskie

369 000 zł120 m² 3 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam wyjątkową posiadłość położoną na wzgórzu z pięknym widokiem na staw i odległe jezioro Skarlińskie. Ten ceglany dom, zbudowany w 1922 roku, oczaruje Cię swoją historią.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł51 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu lokal położony w ścisłym centrum starego miasta w Przemyślu w niedalekiej odległości od rynku głównego przy ul. Ratuszowej. Lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł30 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku na 2 piętrze. Powierzchnia mieszkania wynosi 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł63,16 m² 6 570,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Dwupoziomowe mieszkanie z balkonami | Zabrze Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w Zabrzu przy ul. Żółkiewskiego 14b. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł46,27 m² 34 579,62 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,37 m , zlokalizowane przy ul. Bagno 2 w Śródmieściu w Warszawie. Inwestycja Atelier Residence. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł18,60 m² 9 139,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Kawalerka z potencjałem Al. Kościuszki 10, bydgoszcz Śródmieście Oferuję na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 18,6 m , położone na 4. piętrze w kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł43,21 m² 15 968,53 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam nowoczesne mieszkanie położone nowym bloku w dynamicznie rozwijającej się części Poznania - starołęka/rataje przy ul. Aleksandry Bielerzewskiej. Inwestycja powstała na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 900 zł281 m² 9 964 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w stylu dworkowym na malowniczej, częściowo zalesionej działce. Z przyjemnością prezentujemy unikatowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 280 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 652 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zabudowana dwoma domami mieszkalnymi, położona na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 4632 m , w południowej dzielnicy Konina -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132,10 m² 7 191,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak 132 m | działka 500 m | Budy Grzybek (gm. Jaktorów) Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł53,61 m² 6 696,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność dostępna tylko w Forum-Nieruchomości Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 53,61 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij