dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

448 840 zł112,21 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwa przestronne apartamenty z dużymi tarasami - Starogard Gdański, ul. Juranda ze Spychowa. Na sprzedaż dwa apartamenty w stanie surowym, zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł36,95 m² 20 499,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Odkryj miejsce, w którym codzienność smakuje jak wakacje. Apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich lokalizacji w Rewalu - zaledwie 50 metrów od szerokiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł78,90 m² 19 518,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Unikalna oferta - pół domu 450 m od plaży! Urokliwy,dwurodzinny dom z ca 1906 roku., stojący na ładnej, słonecznej działce , o powierzchni 630m2, w znakomitej lokalizacji , przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 428 m² 276,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z trzech działek na sprzedaż w Kosakowie, teren graniczący z Rumią przeznaczony jest na działalność uciążliwą dla środowiska: usługi, przemysł,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Kolsk

Kolsk,zachodniopomorskie

470 000 zł152 m² 3 092,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 167 m²

Kolsk. Gospodarstwo rolne na skraju wsi. Lokalizacja: kolsk (gm. Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie) wieś sołecka położona ok 6 km na południowy zachód od siedziby gminy.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł140,86 m² 15 966,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 349 m²

Na sprzedaż nowa i pięknie utrzymana posiadłość! Posadowiona na trzech działkach o łącznej powierzchni 3.349 m2. Dwa budynki: mieszkalny o pow. użytkowej ok. 140 m2 oraz gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł42,40 m² 14 504,72 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, zlokalizowane przy ul. Pilotów w Gdańsku - 42,4 m Opis mieszkania Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł34,04 m² 35 252,64 zł/m²

 

Piętro:7/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękny apartament nad samym morzem w Mrzeżynie Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu o powierzchni 34,04 mkw. wraz z tarasem wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł86,88 m² 6 894,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Sverum Nieruchomości prezentuje zespół dwulokalowych budynków w zabudowie szeregowej w Częstochowie, dzielnicy Kiedrzyn. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł42,60 m² 26 056,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje z oddzielną kuchnią i dużym balkonem | Aura III | Wyspa Spichrzów Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Aura III na Wyspie Spichrzów. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

955 500 zł49 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Górnośląskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 16 piętrowym budynku. Rok budowy: 1973 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł77,70 m² 11 196,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, rozkładowego , trzypokojowego mieszkania usytuowanego na szóstym piętrze w bloku ( tzw plomba ) Powierzchnia : całkowita 85m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:511 m²

Opis oferty Dom przeznaczony do remontu kapitalnego lub rozbiórki , przy głównej ulicy w Redzinach , doskonała lokalizacja na prowadzenie działalnosci gospodarczej , drobnych usług , wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł126 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w malowniczych Białych Błotach To wyjątkowa okazja dla tych, którzy marzą o własnym domu w spokojnej okolicy, z zachowaniem bliskiego dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł69,70 m² 5 954,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku na os. Nowym blisko Parku Solankowego. Ma ono powierzchnię 69,7 m2 i znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

636 900 zł42,46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez pcc przy zakupie. Do sprzedaży luksusowy apartament z parkingiem w inwestycji Westin House w największym uzdrowisku i kurorcie nad morzem - Kołobrzegu. Pełna własność,.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł38 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, do którego możesz się od razu wprowadzić? A może interesuje Cię pewna inwestycja pod wynajem, która od razu zacznie na siebie zarabiać? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł309 m² 7 605,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Domy: na sprzedaż dwa domy (bliźniak i wolnostojący) zlokalizowane w Gdańsku (dzielnica Jasień). Posadowione są na pięciu działkach o łącznej powierzchni 1135 m2. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł25,74 m² 17 094 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki usytuowanej na 2 piętrze nowego apartamentowca z cichobieżną windą, zlokalizowanego w dzielnicy Pogodno przy ul. Zakładowej. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł674 m² 1 483,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w centrum Dębicy przy ul. Żuławskiego.Nieruchomość o powierzchni 0,0674 ha w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 085 035 zł74,83 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogrodem | ul. Pasieczna | 74,82 m Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone na parterze w kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w sercu miasta, w zielonej dzielnicy Krzyki. Całe mieszkanie zostało wyposażone w meble i sprzęty których nie widać na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł143,62 m² 5 075,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:783 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 143,62 m , położony na działce 8,22 ara w miejscowości Pogwizdów, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł205 m² 6 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:973 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, jasin (gmina Swarzędz). Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący, położony przy ul. Malwowej w Jasinie, gmina Swarzędz. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 48 m | Os. Manhattan | 2. piętro Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką, a jednocześnie cenisz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

4 240 000 zł294,96 m² 14 374,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:997 m²

Ofertę sprzedaży stanowi nowoczesna nieruchomość o wielu możliwościach przeznaczenia. Obiekt położony na działce o powierzchni 997 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł7 894 m² 98,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni ok. 7900m2. Stanowią ją łąki i pastwiska. Działka ma kształt regularny, zbliżony do prostokąta, teren płaski. Dojazd drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39,33 m² 7 602,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie, położonego na 3 piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku w Ozimku przy ul. ks. Jana Dzierżona.

Szczegóły ogłoszenia

100 500 zł1 005 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

*** tylko U nas! *** Działka 1005 m2 w malowniczym Szczodrowie! działka: na sprzedaż działka budowlana nr 705/4 o powierzchni 1005 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł28,41 m² 3 167,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 28,41 m , położonego w Inowrocławiu przy ul. Wałowej 1 idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 050 zł48,70 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie deweloperskim zlokalizowany na nowym osiedlu Wzgórz Warszewskich, w sąsiedztwie lasów i Puszczy Wkrzańskiej. Malowniczego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

363 150 zł4 035 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana o powierzchni 4035m2 w miejscowości Olszanka k. Puszczy Mariańskiej, porośnięta starodrzewem (ponad 100 letnim) głównie sosnowym. W miejscowości dominuje.

Szczegóły ogłoszenia

137 100 zł914 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej w Siedliskach w gminie Dąbrowa. Działka jest w bardzo dobrej lokalizacji, w spokojnym, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

494 900 zł46,50 m² 10 643,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja Polecamy nowocześnie wykończone 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 46,5 m2 , położone na III piętrze w IV-piętrowym bloku z cegły w Białymstoku przy ulicy Wierzbowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,warmińsko-mazurskie

199 500 zł130 m² 1 534,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:889 m²

Youhouse prezentuje: dom w miejscowości Zalesie, położony w malowniczej miejscowości niedaleko Jeziora Wielkie Leźno. Budynki znajdują się na działce o powierzchni 889 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

891 800 zł12 700 m² 70,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1,2740 ha (12 740 m ). Działka położona niedaleko Nowogardu. Szczegóły planistyczne (mpzp) : Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł160 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego przestronnego lokalu usługowo - handlowego w świetnej lokalizacji - 160 m2 - możliwości! Szukasz miejsca, które dopasuje się do Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł37,10 m² 2 938,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Gorce. Mieszkanie w stanie średnim (do wykończenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł69 m² 11 985,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Adres: ul. Skarbka z gór 128a Cena: 869.000 zł (w tym miejsce parkingowe pod blokiem) Powierzchnia: 69 m Pokoje: 3 (salon z aneksem + 2 oddzielne pokoje + garderoba) Piętro: wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 338 m² 65,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Libiąż Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położna w Libiążu w rejonie ulicy Jaskrowej. powierzchnia: 3338m 2 , wymiary w przybliżeniu: 25 x 120m, teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Lokalizacja: stary Wielisław, dz. nr. 1488; 1491; 1492; 1497; 1498; obr. 0028 Stary Wielisław, am-4 Powierzchnia: 1250 m.kw. Przeznaczenie: mn - tereny zabudowy mieszkaniowej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij