dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 Pokoje w Sercu Miasta - Widok na Filharmonię! Szukasz mieszkania, w którym luksus spotyka się z wygodą ścisłego centrum? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł699 m² 3 576,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:744 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o pow. 699 m2, położona w ścisłym centrum Koszalina przy ul. Grunwaldzkiej / Zwycięstwa. Obecnie nieruchomość zabudowana budynkiem handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł71,44 m² 9 588,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dobrze utrzymanej kamienicy przy ul. Hallera, wejście z bocznej cichej uliczki. Mieszkanie ma pow. 71,44m2, wymaga co prawda remontu, ale daje to możliwość pełnego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:704 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Krzepice, przy ul. Spokojnej. Nr ewid. 2306/9, obręb Krzepice. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł5 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż duża działka 5 000 m2 mieszkalno - usługowa w krokowej Parcela z dobrym dojazdem. Wszystkie media: woda gaz kanalizacja i woda praktycznie na jej granicy. Kształt - prostokąk.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł48,50 m² 5 876,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,5 m2 na II piętrze w bloku na osiedlu mieszkaniowym w Ciechocinku przy ul. Polnej. Status prawny mieszkania - spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł58,50 m² 22 051,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta: design i Natura na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Przestronne 3 pokoje na 3. piętrze z balkonem Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 900 m² 447,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży piękną działkę pod dom jednorodzinny. Działka znajduje się w sąsiedztwie nowych domów. Bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej. Działka porośnięta samosiejkami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł1 150 m² 377,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji przy lesie miejscowości Niwy o powierzchni ok 1150 m2. Cicha spokojna okolica wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Brąswałd,warmińsko-mazurskie

1 295 000 zł120 m² 10 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

! rezerwacja! biuro dom nieruchomości prezentuje państwu nowoczesny dom Z 2023 roku przy lesie Z dużą działką (800 m ) | bliźniak W brąswałdzie, 7 km od olsztyna Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł360 m² 6 388,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: - świetna inwestycja z wysoką stopą zwrotu, - stali goście, pełne obłożenie w okresie letnim i wyrobiona marka, - odległość od piaszczystej plaży to zaledwie 2 min Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł360 m² 10 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Pensjonat w Sarbinowie. Blisko morza! Pensjonat posiada powierzchnię około 300 i drugi budynek posiada powierzchnię około 360m2. Nieruchomość składa się z 20 pokoi. Na działce znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł32 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię cisza, a zamiast hałasu miasta masz wokół lasy i przestrzeń? Ta działka w Chrzanowie to idealne miejsce na Twój dom. Oferta w przygotowaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 544 zł54,86 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne kameralne osiedle na mapie katowic budynek 6 piętrowy wygodne apartamenty Z balkonami, tarasami, ogródkami 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% zapraszam do kontaktu: cena.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 163 m² 404,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 11,63 a | cisza | 2 linia | media | prywatność Jeśli zależy Ci na ciszy i komforcie - ta działka daje coś, czego nie ma pierwsza linia: spokój i prywatność. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł139,55 m² 6 807,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:212 m²

Na sprzedaż segment w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym "małe Mazury", a jednocześnie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł165,10 m² 6 602,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - II etap inwestycji w Mazańcowicach k. Bielska-Białej Oferujemy elegancki, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł36 m² 27 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - sypialni (7,22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

399 850 zł32,50 m² 12 303,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39,90 m² 13 283,21 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowy, 2 pokojowy apartament, zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, do centrum ok. 1000 metrów. W najbliższym sąsiedztwie park nadmorski, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 975 m²

Siedlisko z działką pod osiedle dodatkowe informacje: typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: bardzo dobry Materiał budowlany: pustak Technologia wykonania: murowana.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł723 m² 497,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: osłonino jest miejscowością atrakcyjną turystycznie, położoną w pobliżu Zatoki Puckiej Bliskość do wody i natury może być dodatkowym atutem, zwłaszcza dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł50,72 m² 14 964,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: anna Hudak Jeśli marzysz o jasnym, wygodnym i starannie zaaranżowanym mieszkaniu? Koniecznie sprawdź tę ofertę. Mieszkanie z jasną otwartą kuchnią, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

79 800 zł840 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka przy kompleksie leśnym z bezpośrednim dostępem do lasu. Połącz się z naturą to może być Twoje miejsce na ziemi Szukasz miejsca dla Twojej rodziny, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Krzywin

Krzywin,zachodniopomorskie

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 031 m²

Dom o powierzchni 180 m2, położony na działce o powierzchni 2500 m2. Nieruchomość składa się z 7 pokoi, w tym 5 sypialni. Budynek posiada dwa poziomy, strych oraz piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł43,42 m² 5 504,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1916

Świetna lokalizacja - Doskonała Inwestycja w Centrum miasta. L16 Duża ilość dostępnych mieszkań o różnym metrażu - od 25m2 do 43m2, z możliwością ich połączenia. A także.

Szczegóły ogłoszenia

415 750 zł1 663 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Biskupicach na ul. Rzepakowej: - działka nr 57/2 - 1663 m2 - mpzp - przeznaczenie działki 3mn/u (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zabudowy usługowej).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 934 zł29,15 m² 10 083,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł42,69 m² 13 820,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam dwupokojowe mieszkanie, położone blisko centrum Gdańska, w sąsiedztwie licznych punktów handlowych i usługowych oraz z łatwym dojazdem do uczelni. Mieszkanie o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł311 m² 5 755,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Nowoczesna nieruchomość w stanie budowy z przemyślaną architekturą i koncepcją ogrodu. Nowa okazyjna cena 1,79 mln zł Na sprzedaż wyjątkowy dom w stanie deweloperskim, którego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł131,13 m² 8 388,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Nowoczesny dom parterowy na sprzedaż - kobiór, "beverly hills" Szukasz komfortowego domu w cichej i prestiżowej okolicy? Oto propozycja dla Ciebie! Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 900 m² 79,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Trąbkach Twój idealny grunt pod inwestycję! Na sprzedaż prostokątna, płaska działka o wymiarach 15 m x 149 m z dostępem do drogi publicznej w miejscowości Trąbki.

Szczegóły ogłoszenia

339 999 zł46,55 m² 7 303,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie 46,55 m | 2 piętro | Balkon | Płońsk Pragnę zaoferować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,55 m , położone na 2. piętrze 4-piętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Wiąg

Wiąg,kujawsko-pomorskie

2 119 950 zł1 000 m² 2 119,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Teren inwestycyjny z zabudową - S5, okolice Świecia Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona bezpośrednio przy trasie S5, w odległości ok. 3 km od Świecia. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

139 454 zł1 020 m² 136,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy na sprzedaż atrakcyjne działki (w przyszłości budowlane) nad polskim Bałtykiem. Znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji 30km od Koszalina, 160km od Gdańska na obszarze Uzdrowiska Dąbki.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie w Żarowie - II piętro! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, dwa pokoje w układzie przejściowych oraz łazienka. W mieszkaniu są okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

757 000 zł172,64 m² 4 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Naszacowice to spokojna miejscowość obok Starego Sącza, z dobrym dojazdem do Nowego Sącza to około 20 min samochodem. W odległości 1km masz możliwość zrobienia zakupów w Biedronce.

Szczegóły ogłoszenia

475 640 zł25,85 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wykończona kawalerka w inwestycji Śląska 12, dewelopera Atal. Jest to lokal użytkowy sprzedawany z pcc Każdy z apartamentów jest w pełni wyposażony - meble.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wyszowate

Wyszowate,warmińsko-mazurskie

950 000 zł202 557 m² 4,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Teren na uboczu wsi w okolicy lasu o łącznej pow. 20,2557ha Wyszowate gmina Miłki Przedmiotem sprzedaży jest teren składający się z 4 niezabudowanych działek tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł122,50 m² 3 828,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania niezwykle przestronne mieszkanie z dwoma balkonami położone na drugim piętrze przepięknej, zabytkowej kamienicy. Powierzchnia 122,5m2 składa się z czterech pokoi, kuchni, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł110 m² 4 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom z potencjałem dodatkowe informacje: typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: do wykończenia Materiał budowlany: drewno Technologia wykonania: drewniana Standard: bardzo.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij