dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 287 ogłoszeń

Rynek pierwotny

699 000 zł52,18 m² 13 395,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

52M2 / 2 pokoje / kameralny budynek / bezpośrednio od dewelopera / bez pcc / wawer międzylesie budynek Zwoleńska 90C to nowoczesny, kameralny budynek wielorodzinny z windą o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 714 zł46,71 m² 8 236 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja w stylu klasycznej elegancji Gotowe mieszkania Budynek wyróżnia się białą elewacją oraz dopracowanymi detalami architektonicznymi, które nawiązują do historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł280 m² 7 496,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Wycinki Osowskie. Ten imponujący dom o powierzchni 280 m2 to idealne miejsce dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28,10 m² 21 886,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Wprowadzenie Na sprzedaż wyjątkowa, niezwykle jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 28,1 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy na Muranowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł47,90 m² 16 492,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 47.90 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34 m² 16 764,71 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyobraź sobie poranki z kawą ponad dachami miasta i wieczory z zachodami słońca wpadającymi prosto do Twojego salonu. To mieszkanie to nie tylko metraż to perspektywa, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł35,61 m² 13 760,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Stylowe 3 pokoje na łazarzu | ul. Lodowa | nowoczesny design Szukasz miejsca, które łączy niepowtarzalny klimat poznańskiego Łazarza z nowoczesną funkcjonalnością? A może szukasz pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł76 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, nazywam się Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieram klientów w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

578 900 zł85,10 m² 6 802,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Oferta dostepna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej , plus 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 1820 m2. Oferta obejmuje: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł48,60 m² 9 671 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny na parterze na oś. Przy Skrzyżowaniu Rzek. Lokal gotowy do zamieszkania od września 2026 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł120,70 m² 18 641,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Polecamy do sprzedaży wyjątkowy dom wolnostojący, nowy, komfortowo wykończony, urokliwie położony na niewielkim osiedlu nowych domów mieszkalnych w sąsiedztwie lasu, łąk i jeziorek.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł46,40 m² 13 362,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ta oferta tylko u nas! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 46.4 m2, znajdujące się w Nowej Hucie, na Os. Przy Arce. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 320 zł60,70 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielone Wzgórze Boguszyn mieszkanie z dużym ogrodem i tarasem Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Zielone Wzgórze Boguszyn idealne dla osób poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

854 000 zł65,76 m² 12 986,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Stalowa / pretficza Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie na parterze, o powierzchni 65,76 m, zlokalizowane przy ul. Stalowej we Wrocławiu. Do lokalu przynależy również duża.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł62,94 m² 12 789,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż zadbane i wygodne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,94 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku, na osiedlu dewelopera Hanza przy ul. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł98 m² 5 602,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam serdecznie:) Sprzedam parterowy dom jednorodzinny, w stanie prawie deweloperskim, znajdujący się w miejscowości Krągola nieopodal Konina. Dom posiada powierzchnię 97,70 m2 gdzie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 800 zł653 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 653 m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy. Idealna lokalizacja pod przychodnię, punkt handlowy czy usługowy. Ekspozycja narożna - róg ulic Warszawska.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 768 m² 23,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu świetną działkę znajdującą się w Węglówce z wydanymi Warunkami Zabudowy! Cena nieruchomości: 89 000 zł Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł849 m² 1 295,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna położona w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się części Szczecina. To idealna propozycja dla inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 099 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Grzebienisko, gmina Duszniki, powiat szamotulski, przy ul. Miodowej. Numer ewidencyjny działki 5/8 Powierzchnia działki wynosi 2099.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł137 m² 5 248 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:308 m²

Dom w centrum miasta, który może stać się jednocześnie Twoim miejscem do życia i przestrzenią do prowadzenia biznesu. 137 m funkcjonalnej przestrzeni przy spokojnej ulicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł56,74 m² 14 064,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament - wysoki standard - nowa cegła (2020 r.) - miejsce postojowe - wyjątkowa lokalizacja - blisko Centrum - ul. Młynowa oferta aktualna! Apartament dostępny tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł531 m² 5 649,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 725 m²

Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży obiekt Usługowo mieszkalny o powierzchni 531 m2, w miejscowości Kąty. Do obiektu przynależ trzy działki o łącznej powierzchni 2725 m2.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł62,20 m² 11 897,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokojowa nieruchomość o powierzchni 62,20 m2 położona nieopodal Parku Skaryszewskiego. Lokal znajduje się na 5-tym - ostatnim piętrze kameralnego budynku bez windy z 1993 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł70,70 m² 18 246,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

228 600 zł1 270 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka Rekreacyjna pod zabudowę letniskową o powierzchni 1270m o oznaczeniu 2ML w pierwszej linii przy jeziorze Wytyckim i Poleskim Parku Narodowym. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł55,40 m² 15 162,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. H. Ordonówny budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 900 zł69,39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 355 m² 180,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane z widokiem na Ślężę - Pustków Wilczkowski Na sprzedaż ostatnia działka budowlana w Pustkowie Wilczkowskim - doskonała propozycja dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

306 904 zł908 m² 338 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o numerze 1784/15 o powierzchni 908 m2 położoną w Mazańcowicach. Działka o regularnym kształcie prostokąta, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł62,86 m² 10 483,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie położone na. piętrze budynku w nowej inwestycji realizowanej przy ulicy Rędzińskiej na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 333 m² 210,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o imponującej powierzchni 3333 m , położona w jednej z najbardziej cenionych części Rzgowa przy ul. Letniskowej. Jest to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 015 m² 482,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną z domem do robiurki pow ok 100m2 Działka ogrodzona Wjazd od Drogi Wojewódzkiej 876 m 900m od zjazdu z trasy s7(ruda). W okolicy Szkoła Podstawowa Sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 743 zł77,77 m² 9 396 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36,40 m² 7 390,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o bardzo korzystnym układzie oraz ekspozycji, w pobliżu lotniska! świetny dojaz do centrum I dostęp do rozwiniętej infrastruktury usługowo-handlowej - Os. Kopernika doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł103,25 m² 7 263,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej | kameralna okolica Bliskość natury | Wysoki standard wykonania | Elegancka bryła | Kameralna okolica | Garaż Wyjątkowa oferta sprzedaży nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł160,77 m² 5 100,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Nowa inwestycja! domy W zabudowie bliźniaczej W piekarach śląskich! cicha I spokojna okolica! kupujący nie płaci 2% pcc! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł72,57 m² 12 195,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania gotowe do zamieszkania, zaprojektowane z klasą przez projektantkę? Chciałbyś mieszkać kilka minut spacerem do Starego Rynku? Marzysz o dużym mieszkaniu bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł47,07 m² 15 487,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości oferuje! W pełni rozkładowe, jasne i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na granicy warszawskiego Ursynowa oraz Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 47.07 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 123 zł52 m² 17 040,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

526 574 zł65,83 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 66,37 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.