dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

1 590 000 zł142,46 m² 11 161,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:732 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok.110 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł2 000 m² 595 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona przy Lesie Wolskim na granicy Krakowa i Kryspinowa/administracyjnie Kryspinów./ Umiejscowienie działki zapewnia ciszę. W bezpośrednim sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł132,50 m² 13 954,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Przestronny, nowoczesny i wykończony dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej okolicy na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Wyżynnej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł9 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 96 arów, położona w urokliwej miejscowości Nawojowa, zaledwie kilka kilometrów od Nowego Sącza. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 738 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko idealne pod agroturystykę lub pensjonat Kolonia Pozezdrze 47, gm. Pozezdrze | Pow. działki: 7 738 m | Pow. użytkowa: ok. 500 m Marzysz o prowadzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł64 m² 11 546,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem -gotowe do zamieszkania | okolice Bydgoszczy Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie, które zostało urządzone z dużą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

271 600 zł970 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

(0%). Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane zlokalizowane w Gliwicach (brzezinka) przy ul. Bydgoskiej. Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest nieruchomość gruntowa niezabudowana obejmująca.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 000 zł2 935 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gliwicach bezpośrednio przy ul. Daszyńskiego. Działka o powierzchni 2935 m2 posiada kształt nieregularny zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 200 m² 70,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Naprusewo, gm. Ostrowite, pow. słupecki, wielkopolska Bliskość natury, otaczająca z każdej strony zieleń i śpiew ptaków- to właśnie to miejsce!.

Szczegóły ogłoszenia

917 000 zł35,33 m² 25 955,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkowy nadmorski apartament w segmencie premium zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu w Stegnie. Powierzchnia apartamentu to: 35,33 + taras 11,46. Do apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł212 m² 4 051,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferta tylko unas Białe Błota Dom bliźniak, parter wybudowany w 1990 roku. a piętro domu w 2000 roku, dach dwuspadowy pokryty blachodachówką. Budynek ma pozwolenie na przebudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Brodnica,kujawsko-pomorskie

449 000 zł85,05 m² 5 279,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę nowego mieszkania w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w miejscowości Jeziórki (gmina Osiek) - tylko 5 minut od Brodnicy! Osiedle obejmuje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł18 409 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uwaga! 0% prowizji od Kupującego, prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający! Na nowego właściciela czekają działki w pięknie położonym, przyległym do lasu, kompleksie czternastu działek.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł33,79 m² 5 620,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Biuro Tax Nieruchomości prezentuje ustawne mieszkanie w sercu Sosnowca. To doskonała propozycja dla singla, pary lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Nieruchomość usytuowana jest na wygodnym,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 195 m² 46,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Górsk, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Torunia. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy, spokoju i przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 201 zł30,08 m² 18 956,15 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł30,82 m² 10 707,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Wyjątkowa oferta, dom wolnostojący w cenie mieszkania, mały ale własny :) Oferujemy na sprzedaż nowy dom murowany z 2024 r. Budynek o funkcji mieszkalnej można się w nim.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł270 m² 2 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 002 m²

Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i przestrzeń, która daje Ci prawdziwą wolność. To miejsce w Bagienicach to coś więcej niż dom to.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł40,67 m² 15 367,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa niższa cena! 649.000zł - > 625.000zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Kawaleryjskiej 3 w Białymstoku. Jest to projekt zrealizowany w 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł116,80 m² 9 409,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowy dom, w pełni umeblowany, nie wymagający wkładu finansowego. Nieruchomość położona jest w zacisznej okolicy w Łagowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł3 600 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu grunt o powierzchni 3600 m2 zlokalizowany w Poznaniu na Starołęce blisko węzła A2 Krzesiny. Oferta składa się z trzech działek o powierzchni 1200 m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 700 zł123,42 m² 10 862,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:692 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Nieruchomości Petryla mają do zaoferowania niepowtarzalną inwestycję nowo powstający dom.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł880 m² 101,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 880 m , położona w miejscowości Krępa, gmina Przemków, powiat polkowicki. Położenie i otoczenie: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 367 000 zł20 000 m² 118,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej (deweloperskiej) o powierzchni aż 20 000 m , usytuowanej w malowniczej miejscowości Pokrówka przy ul. Gminnej 104,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł160,79 m² 4 036,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Dom wolnostojący W stanie deweloperski krzewina (gm. Kaczory) o pow. użytkowej 130,5 m 2 , 4 pokoje, garaż w bryle na działce 1061 m 2 Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł3 001 m² 38,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W najbliższym sąsiedztwie jest duże gospodarstwo rolne, pola uprawne i lasy. Do najbliższej drogi asfaltowej jest około 1km dobrze utrzymaną drogą gruntową. Studium zagospodarowania gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Maszewo

Maszewo,zachodniopomorskie

799 000 zł190 m² 4 205,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom po generalnym remoncie w centrum Maszewa gotowy do wprowadzenia! Oferuję wyjątkowy dom poniemiecki położony w samym sercu Maszewa. Nieruchomość przeszła generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

100 007 zł1 031 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z malowniczym widokiem w Jabłowie niedaleko Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Jabłów, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 14 km od Wałbrzycha. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł104 m² 14 413,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Na sprzedaż piękny dom w zabudowie bliźniaczej. Dom bardzo zadbany, gotowy do wejścia z walizką. Zamieszkaj od razu - bez nakładów, tylko z walizką! Marzysz o gotowym,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Radomia | ul. Żeromskiego | 38 m To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 050 m² 688,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu funkcjonalna działkę położoną w atrakcyjnej lokalizacji Działka w kształcie prostokąta, płaska, ogrodzona, z niewielkim domkiem zbudowanym w jej frontowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 480 m² 2 364,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawie, w dzielnicy Wawer, przy ulicy Korkowej. Powierzchnia wynosi 1480 m2. Działka objęta mpzp - budowa usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 379 m² 176,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam do zaoferowania Działkę budowlaną położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy: pniewo/gryfino Działka nr 381/7 Powierzchnia: 2 379 m Kształt: litera L Plan.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł38,73 m² 12 987,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone w Piasecznie przy ul. Cichej Łąki 5. Lokal ma powierzchnię 38.73 m2. Położony jest na ostatnim piętrze w 3.piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł941 m² 138,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kwietniowa okazja cenowa! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej mieszczącej się w Gardawicach, spokojnej dzielnicy Orzesza. Parcela o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

372 875 zł29,83 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł157 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:223 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł15 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ciekawa nieruchomość- mała kawalerka, w Centrum miasta Dla kogo? Idealne mieszkanie na start- dla singla, parki, zamiast wynajmować kupcie swoje pierwsze mieszkanie! Sprawdzi się tez jako.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwurodzinnego domu w Pabianicach, położonego przy malowniczej ulicy Karniszewickiej. Ta nieruchomość położona na działce.