dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia pogórze ul. Porębskiego opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł134 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego segmentu pod Warszawą, w miejscowości Łazy. To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają komfortowego i funkcjonalnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 430 000 zł68,25 m² 20 952,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Górska 12 to odpowiedź na potrzeby wymagającego klienta, który oprócz zaspokojenia swojego apetytu inwestycyjnego, pragnie zaspokoić również potrzebę wizualną, opartą na niebanalnym designie całej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł47 m² 19 127,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Hot oferta! dostępna wyłacznie W pepper house! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w przepięknej, urokliwej dzielnicy w Sopocie przy ul. Ignacego Krasickiego. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł205 m² 6 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:607 m²

Lokalizacja: dom położony jest w zacisznej, a jednak pobliskiej centrum dzielnicy Świerczewo. Niezwykle komfortowa lokalizacja zapewnia spokój oraz prywatność jej mieszkańcom, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł15 600 m² 63,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przemysłowo usługowa działka W specjalnej strefie przemysłowej 8km od mielca. Działka O powierzchni 5,5ha W miejscowości podborze W strefie przemysłowej. English below. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

704 999 zł120 m² 5 874,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Dom pod lasem, w którym usłyszysz ciszę - skrzeszewo żukowskie Szukasz miejsca, w którym naprawdę można złapać oddech? Oto dom, który powstał z myślą o tych, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł354,38 m² 6 487,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ustka, budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy na działce o powierzchni 800m2. Ogrodzona działka, zagospodarowany ogród, dwustanowiskowy garaż, taras, 3 balkony, 5 sypialni. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł713 m² 876,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 713 m ul. Kierzkowa 33, łomża Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście! Na sprzedaż działka o powierzchni 713 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł4 300 m² 152,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Biuro Nieruchomości City Invest zaprasza do zapoznania się z ofertą : Na sprzedaż posiadamy atrakcyjną działkę w kształcie trójkątna przy samej drodze na Kiełpin. W sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł10,69 m² 3 274,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal nr 217 o powierzchni 10,69,45 m2, zlokalizowany na parterze Centrum Handlowego Manhatan. Lokal może być przeznaczony m.in. pod działalność usługową, biurową, handlową.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł6 804 m² 499,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Rogówko, zlokalizowaną w bezpośredniej bliskości autostrady A1. Działka jest objęta mpzp z przeznaczeniem pod działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł177,60 m² 4 780,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o łącznej powierzchni 177,60 m2. Atuty - spokojna okolica - gotowy do zamieszkania - duże przestronne pomieszczenia - oferta 0% - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł855 m² 2 327,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 678 m²

Złotów, ul. Leśna wyjątkowa oferta pakietowa! Dwa wyjątkowe obiekty w Złotowie dom i budynek usługowy przy ul. Leśnej! Wyjątkowa okazja: przestronny dom z niezależną strefą biurową.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76,22 m² 7 858,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w zaciszu Retkini. Lokal jest w stanie do odświeżenia, co daje możliwość stworzenia własnej unikalnej przestrzeni. Dodatkowo jest możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł1 219 m² 99,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Różnowie, w gminie Dywity- w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Olsztyna. W trakcie procedury uzyskiwania warunków zabudowy pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70 m² 12 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomości , Mały Domek 'oferuj bardzo atrakcyjny apartament 3 pokojowy przy ul.Dobre Miejsce w Lubaniu Apartament nowoczesny ,pięknie wykończony na nowym ogrodzonym osiedlu przy ul Dobre MIEJSCE.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł72 m² 9 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż duże, ustawne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 72m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym w Siedlcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 691 m² 206,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Żarnowiec- to malownicza miejscowość nadmorska położona w gminie Krokowa nad Jeziorem Żarnowieckim. Oddalona ok. 8 km od Morza Bałtyckiego, gdzie znajduje się przepiękna, szeroka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sowno

Sowno,zachodniopomorskie

149 000 zł1 214 m² 122,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę o pow. 1214 m2 położona w Sownie, na obrzeżach Puszczy Goleniowskiej. Działka w sąsiedztwie lasu, z drzewami i krzewami na granicy. Energia elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 932 820 zł107,70 m² 17 946,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament z tarasem w wyjątkowej inwestycji, tuż nad rzeką. Widok bezpośrednio na rzekę! Polecam 5 pokojowy apartament z przynależnym tarasem dostępnym z każdego z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł93 m² 14 946,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Dwukondygnacyjny dom Wolnostojący na dużej działce o powierzchni 1180m w miejscowości Otomin, obok Jeziora Otomińskiego. Praktyczny układ składający się z dwóch kondygnacji: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 200 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Grzegorzówce, gmina Hyżne, 15 km od Rzeszowa, z Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny Tylko u nas - Równa, wśród zieleni i wśród nowych zabudowań domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 827 zł96,30 m² 7 236 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| czteropokojowe mieszkanie z balkonem i antresolą, w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja Osiedle Kołobrzeskie zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł35,70 m² 5 014,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M-3 II piętro niski blok Z balkonem oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z balkonem na II piętrze przy ul.Warmińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł263,70 m² 3 602,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:945 m²

Do sprzedaży nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 165 m2, zlokalizowany w miejscowości Miedniewice, 3 km od węzła autostrady A2 w Wiskitkach. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw, położone na 4. piętrze w bloku na Osiedlu Młodych. Lokal do remontu, co daje możliwość urządzenia go według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 735 m² 138,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka na wzniesieniu - 1735 m blisko natury i autostrady (gm. Mrozy)o wymiarach 40 na 45 m. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1735 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 118 m² 155,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, płaska działka budowlana położona w malowniczej części miejscowości Roczyny. Spokojna okolica, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł75,57 m² 7 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom szeregowy z ogrodem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu szeregowego (75 m), położonego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym zaledwie 24 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł481 m² 1 203,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz projektu, który połączy historię z nowoczesnym zyskiem? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiamy kamienicę przy ul. Łowickiej 32 w Głownie, która czeka na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł121,24 m² 10 557,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

*** piękny I nowoczesny dom wśród zieleni*** Polecamy Państwu designerski dom dwukondygnacyjny położony tuż przy granicy z miastem. Nieruchomość zlokalizowana wśród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł11 100 m² 25,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Nowa cena 285 000 zł! Łężek - miejscowość niedaleko Jarosławca i Rusinowa - odległość do morza, plaży ok. 9 km. Działka o powierzchni ok. 11 100 m.kw. , pod lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Tylko w ofercie naszego biura! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej zaledwie 7 km od Kluczborka w miejscowości Smardy Dolne. Piękna, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł119 m² 6 680,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom drewniany szkieletowy został zbudowany w 2004 roku, na dachu blachodachówka, okna dwuszybowe z okiennicami, garaż w bryle budynku. Grubość wełny mineralnej w ścianie 25cm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 120 001 zł82,31 m² 13 607,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości poleca nową inwestycję nad Brdą w centrum miasta. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 82,30 m na 3 piętrze z 2 dużymi tarasami. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł57 m² 21 929,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, , funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , znajdujące się na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku przy ulicy Pana Tadeusza na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł73 m² 9 452,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z balkonem | 72,9 m | Rzeszów, ul. Hetmańska Biuro Nieruchomości Rzeszowskie prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 72,9.