dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

1 499 000 zł225 m² 6 662,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze oferta premium - wyjątkowy dom wolnostojący 225 m Z przyjemnością prezentujemy elegancki, w pełni wykończony dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł49 m² 13 877,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nieruchomości z duszą, która łączy historyczny klimat z nowoczesnym luksusem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w całkowicie zrewitalizowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,26 m² 13 290,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie mamy bardzo atrakcyjną kawalerkę z tarasem (4,5m2) i ogródkiem (14,40m2) na Osiedlu Wolka. Ogrzewanie miejskie Osiedle zamknięte Monitoring Metraż poszczególnych pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 19 arów, zabudowana domem mieszkalnym oraz pomieszczeniami gospodarczymi, położona przy głównej ulicy w Postominie. Dom mieszkalny wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 063 m² 280,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1063m2. Wymiary działki: 32m x 35m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł188 m² 4 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:955 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący, parterowy, z garażem 2-stanowiskowym w bryle budynku, niepodpiwniczony, położony w dzielnicy Dźbów przy ul. Kopalnianej. Nowoczesna, atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł43,47 m² 16 770,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Poranne słońce leniwie tańczy na ścianach, budząc wnętrze do życia w rytmie Twoich marzeń. Poczujesz tu kojący zapach świeżo parzonej kawy, która smakuje zupełnie inaczej w tak wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 368 zł42,40 m² 17 320 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie blisko centrum Krakowa - Krowodrza / Łobzów. 0% prowizji i zakup bez pcc! Za naszą obsługę zapłaci deweloper, a Ty korzystasz z pełnego wsparcia na każdym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł55 m² 10 673 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o dostępność! Napisz lub zadzwoń - prześlę konkretne dostępne apartamenty, ceny. Nie czekaj - skontaktuj się już dziś i umów się na prezentację! bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

195 750 zł4 350 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w spokojnej miejscowości Gąsierzyno, w gminie Stepnica. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności oraz bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 450 zł54,75 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł314 m² 6 337,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł60 m² 10 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:455 m²

Sprzedam dom 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 60m2 na działce 455m2 w Wawrze okolica ul Bronowskiej. Dom parterowy składa się z kuchni 7,10m2 łazienki 2,60m2 salonu 14,17m2 i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł110,46 m² 9 949,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Koszyka, co zapewnia dogodny dojazd do najważniejszych punktów miasta Opola. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł743 m² 5 518,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 572 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży budynku gospodarczego w Zgierzu. Budynek na działalność gospodarczą z częścią mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł10 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

homfi ma przyjemność zaprezentować bardzo dużą działkę w atrakcyjnej cenie lokalizacja Działka położona jest w miejscowości Nieborów. To malownicza miejscowość położona pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł37,80 m² 16 084,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Przedstawiam funkcjonalne, jasne mieszkanie położone przy ul. Warszawskiej w Ursusie. Lokal o powierzchni 37,80 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 200 m² 35,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane o łącznej powierzchni 3200m2 przy ulicy Relaksowej w Brodach. Działki wąskie o szerokości od frontu około 13m z poszerzeniem do 16m, niewielki spadek.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł150 m² 0,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 600 m²

Na sprzedaż prezentujemy nieruchomość położoną w Witoszynie Górnym składającą się z 3 działek o łącznej powierzchni 1,56 ha. Na pierwszej działce 144/1 o powierzchni 0.25 ha.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,40 m² 7 521,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Kutna przy ul. Wojska Polskiego 8. IV piętro, 46,4 mkw., 3 pokoje, otwarta kuchnia, łazienka z wc, przedpokój i piwnica. Odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 475 m² 168,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka nr ewid. 54/13, o powierzchni 1475m2, zlokalizowana w miejscowości Kłudno Nowe, gm. Grodzisk Maz. Teren o nieregularnym kształcie ok 38x70m, płaski i suchy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł163 m² 1 534 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Czy marzysz o prowadzeniu własnej restauracji w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Elblągu? A może szukasz bezpiecznej, gotowej inwestycji z ugruntowaną pozycją na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 554 m² 163,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana Państwu działka położona jest w miejscowości Niekanin. To urokliwa wieś w gminie wiejskiej Kołobrzeg, leżąca tuż przy granicy miasta. Wieś przylega do Kołobrzegu od.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł127,93 m² 6 956,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż kompleksowo wyremontowaną nieruchomość komercyjno-mieszkalną położoną w samym sercu urokliwego miasta Dobiegniew w województwie lubuskim. Lokal łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł180 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 531 m²

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy dom z 2019roku, położony w Wysokiej Kamieńskiej. Nieruchomość jednokondygnacyjna z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 180 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 500 m² 146 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o pow.: 1 500 mkw. w kształcie prostokąta o wymiarach 27 m na 58 m położona w miejscowości Dziektarzew na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł89,07 m² 8 072,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedane sprzedane Na sprzedaż nowe mieszkanie na parterze z ogródkiem - Mielec, ul. Sielska, cena 719 000 złotych. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowobudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł5 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę budowlaną przy obwodnicy Nowogardu. Działka o powierzchni 5 000 m2 w jednym kawałku, z przeznaczeniem budowlano- usługowym. Dojazd do działki jest drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł335,50 m² 4 023,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący na sprzedaż w Jaśle przestronność i komfort w malowniczej okolicy! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, dwukondygnacyjnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

54 900 zł840 m² 65,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, blisko nowych domów w Czerwonce Szlacheckiej. Dostępne google street view! 52 53'08.6"N 21 13'23.4"E DLACZEGO NASZA DZIAŁKA TO.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł26 m² 8 077 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ciekawa alternatywa, kawalerka w Bełchatowie dla singla lub pary. Szukasz niedużego mieszkania, które nie wymaga dużych nakładów na start i daje Ci szybkie wprowadzenie się? Ta kawalerka to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 144 zł49,49 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na II piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym I wspólną komórką lokatorską W margoninie. ani podatku pcc! Powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł178 m² 7 752,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:891 m²

Wyjątkowy dom w ścisłym centrum Świecia cisza, prywatność i pełna wygoda życia miejskiego film prezentujący dom: Dom położony w Świeciu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

93 345 zł889 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w Bobrowie - działka budowlana 889 m z dostępem do mediów Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 889 m , położona w zacisznej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł3 747 m² 880,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta inwestycyjna dotyczy działek położonych w Ustroniu Morskim z wydanym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalno usługowego: 1.Opis nieruchomości Prezentowana nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 465 zł40,91 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł3 423 m² 140,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka pod zabudowę jednorodzinną, w otoczeniu lasu, w spokojnym kameralnym miejscu położona w Staniszowie. Opis nieruchomości -powierzchnia gruntu 3423m2.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł26,87 m² 16 375,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowane w sercu warszawskiej Pragi Północ, przy historycznej ulicy Wileńskiej 18. To doskonała propozycja dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63,50 m² 6 850,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ofertą sprzedaży jest przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kazimierza Pużaka - dzielnica Północ w Częstochowie. Mieszkanie jest funkcjonalne, słoneczne i posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł152,70 m² 2 154,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 3-pokojowe | 152,62 m | klimatyzacja | garaż + budynek gospodarczy Na sprzedaż wyjątkowo przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 152,62 m (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 104 500 zł47 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 47 m , położony przy ul. Sikorskiego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Mieszkanie znajduje się w kameralnej, zadbanej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij