dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 214 ogłoszeń

789 000 zł3 543 m² 222,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Maszków, gm. Iwanowice o łącznej pow. 35,43 ara. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł958,70 m² 2 180,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży - obiekt komercyjny mieszkalny W centrum międzychodu Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy nowoczesny budynek z 2006 roku, położony w samym sercu Międzychodu -.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł102 m² 39 117,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Penthouse: szlachetny, zaaranżowany z dużym smakiem 4-pokojowy apartament na ostatnim piętrze o powierzchni 102 m2 w inwestycji Granaria w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

793 000 zł110 m² 7 209,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w Skierniewicach, dzielnicy Zadębie o powierzchni 110 m ! Cena wynosi 819 000 pln, co daje 7 445 pln za metr kwadratowy. Ta słoneczna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł151,01 m² 6 953,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu Słoneczny Zakątek w zielonej i spokojnej części Kątów Wrocławskich, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł82 m² 15 182,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne, stylowe mieszkanie 82 m z ogrodem ponad 60 m ulica Borowiecka! Oferuję Państwu komfortowe, dwupoziomowe i nowocześnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 82 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł32,50 m² 11 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

*** 2 pokoje W bliskim sąsiedztwie centrum W korzystnej cenie*** Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32mkw położone w lubianej dzielnicy Piasta. Miejsce szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

534 536 zł49,04 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł280 m² 2 460,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 979 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość - dom dwurodzinny + zabudowania gospodarcze. Na sprzedaż kompleksowa nieruchomość położona w Radomsku, na działce o powierzchni 1797 mkw, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł37,27 m² 9 256,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

!Wyjątkowa oferta!osiedle Leśne - Przestronna kawalerka na 2 piętrze! Osiedle Zawisza. Atuty: - mieszkanie 'świeżo' po remoncie - urządzona kuchnia - balkon z widokiem na otwarty teren -.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł294 m² 5 778,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:994 m²

Dzień Pokazowy 16 maj (niedziela) w godzinach 10-12 - zapisy pod nr tel.   Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom usytuowany w miejscowości Grądy z widokiem na ścianę.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł60,80 m² 6 398,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł31 098 m² 41,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. 3,1 ha W pierwszej linii brzegowej - serce borów tucholskich Z dumą prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł900 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni 900m2 + garaże w samym Centrum Świdnicy na działce 1700m2. Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami : praktyki lekarskie kancelarie,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł63,10 m² 9 175,91 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 63,10m przy ul. Granicznej opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 63,10m2 - piętro: 2 z ośmiu - 3 pokoje, balkon - ogrzewanie, woda:.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł47,40 m² 5 905,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje - centrum kilińskiego - balkon - I piętro z windą Świetna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł62,40 m² 5 592,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena! Na sprzedaż w super cenie mieszkanie w Skoczowie na Górnym Borze. Mieszkanie ma 3 duże pokoje | 62,4 m | 2 balkony, osobno łazienkę i toaletę. Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

637 440 zł2 656 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod zabudowę działka w miejscowości Kraśnicza Wola koło Grodzisk Mazowieckiego. Brak mpzp - są wydane warunki zabudowy na realizację domu wolnostojącego ( 2-lokalowego ). 2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie blisko centrum - ul. Wyspiańskiego, koszalin Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,00 m2, położone przy ulicy Wyspiańskiego w Koszalinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w Centrum miejscowości gminnej Kramsk, przy ulicy Rynek, w odległości około 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 279 m² 129,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę budowlaną położoną przy ul. Polnej, na obrzeżach Limanowej, u podnóża Miejskiej Góry. Do centrum miasta dzieli ją zaledwie 2 km, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł12 026 m² 11,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1,2026 ha, malownicze położoną w miejscowości Niemierze, koło Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 700 m² 127,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka mieszkaniowo usługowa o pow. 47 ar w kształcie prostokąta, położona w miejscowości Las, gmina Przeciszów, o wymiarach około 37 m x 125 m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

527 445 zł1 507 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w Woli Gołkowskiej położona przy trasie S7 (węzeł Antoninów). Mpzp: usługi nieuciążliwe (z dopuszczalną realizacją lokalu mieszkalnego w budynku usługowym!) zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł46,90 m² 8 486,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2, które znajduje się na 1 piętrze w bloku z 2000 roku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 398.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 864 m² 197,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowana w Opolu, ul. Popiełuszki, obręb Groszowice. Powierzchnia działki 1,864 ara o wymiarach ok 100 m x 19 m Działka przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 747 m² 62,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

17- arowa działka budowlana w podmiejskiej miejscowości Rogale, gm. Księżpol Położenie i okolica: -działka dogodnie położona bezpośrednio przy powiatowej drodze o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

150 500 zł1 016 m² 148,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Łabiszynie, blisko Parku Miejskiego. Działka położona w okolicy rzeki Noteć, z łatwym dostępem do centrum. Sklepy, szkoła w zasięgu ręki. Wiecej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł350 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na sprzedaż dom, pensjonat w Łebie z pełnym wyposażeniem o powierzchni ok. 350 m2. Nieruchomość położona jest w samym centrum Łeby, do deptaku 150 m, do plaży ok. 800 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 762 m² 82,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Głuszycy. Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł7 619 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Czarne, gmina Kaliska. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 294 650 zł79,19 m² 16 348,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedajemy Apartamenty wakacyjne w uzdrowisku Dąbki, tuż przy plaży. Dąbki to niewielka miejscowość wypoczynkowa koło Darłówka. Niezwykła bo bez wielkich hoteli, z czystymi szerokimi.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł84 m² 11 309,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż lodziarnia & kawiarnia top lokalizacja centrum szczecina Na sprzedaż w pełni funkcjonujący lokal typu lodziarnia z kawiarnią, zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecin,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł13 400 m² 294,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Przedmiotowy grunt inwestycyjny położony jest w Gorzowie Wielkopolskim, w obrębie Łagodzin. To dynamicznie rozwijający się obszar miasta, zapewniający bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 119 zł73,02 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

9 400 000 zł2 166,70 m² 4 338 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Historia: historia Młyna sięga 1594 roku, kiedy to przy Potoku.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Oferta bez prowizji Polecamy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie z dużym ogródkiem w willi z początku XX wieku lokalizacja Nieruchomość położona na piętrze stylowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

698 000 zł144 m² 4 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

0% prowizji i bez podatku pcc Dom w zabudowie bliźniaczej - Stan surowy zamknięty (z możliwością doprowadzenia do stanu deweloperskiego) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł125,37 m² 13 958,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 076 m² 195,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1076 m2 zlokalizowana w miejscowości Sudół, gmina Jędrzejów. Dla działki wydano warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego (dom.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł514 m² 348,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni użytkowej 514 m2 na osiedlu Ogrody w Kaliszu. Działka w całości ogrodzona, o ciekawym ukształtowaniu terenu. Nieruchomość.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij