dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

240 000 zł1 002 m² 239,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dwie bardzo atrakcyjne działki znajdujące się w Jezierzach przy ulicy Jantarowej. Jezierzany to miejscowość położona zaledwie 3 km od Jarosławca, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł25 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przytulna i stylowo urządzona kawalerka, położona w samym centrum Oleśnicy, w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 25 m zostało funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł155 m² 10 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną nad morzem - w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł200 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny i stylowy dom z pięknym ogrodem w doskonałej lokalizacji 1,5km od Lublina lokalizacja: dom usytuowany jest w bardzo bliskiej odległości od Lublina. Dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł22,84 m² 15 718,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Green Port Apartamenty - Kołobrzeg Podczele Apartamenty inwestycyjne nad morzem | oferta bez prowizji od kupującego Ceny od 359 tys + vat 23% 700 metrów do morza! Witamy w Green Port Apartamenty -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 840 zł38 m² 22 680 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Mikołajki to nowo powstała inwestycja w Mikołajkach nad jeziorem Mikołajskim. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej części Mikołajek w otoczeniu wody,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł155 m² 3 865 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Ostatni gotowy dom - wydanie kluczy natychmiast Nowe osiedle wolnostojących domów jednorodzinnych, usytuowane jedynie 8km od nadmorskich plaż. Ostoja House powstała w miejscowości Niestkowo.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 393 m² 89,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu cztery działki budowlane położone w Zagórzu Śląskim. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 500 m² 45,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz mieć swój kawałek ziemi w górach? Wyobraź sobie poranki z widokiem na naturę, ciszę przerywaną tylko śpiewem ptaków i przestrzeń, która daje prawdziwy oddech od codzienności.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł7 115 m² 35,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Górze Włodowskiej przy ul. Myszkowskiej, o powierzchni 7115 m2. Działka : o pow. 7115 m2 wymiary : szer.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł1 900 m² 255,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwy domek letniskowy w spokojnej, zielonej okolicy! Niewielki, klimatyczny domek o powierzchni ok. 46 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43,83 m² 6 593,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w Mikołajkach, idealne dla singla, pary, sprawdzi się również inwestycyjnie. Wymaga odświeżenia. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana w Mikołajkach - mazurskim centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł2 400 m² 1 479,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę budowlano-usługowa o pow. 2400m2 położona przy ul Obornickiej, utwardzony teren , ogrodzony, z bramą na pilota,prąd, woda na działce, światłowód w ulicy, za 3-4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 340 zł50,19 m² 13 136,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dostępne mieszkania w tak atrakcyjnej cenie! Skontaktuj się z nami i umów prezentację. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem typu garderoba Stan.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52 m² 9 211,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje, świetna lokalizacja, 1. piętro, wysokie sufity. Cena: 479 000 pln Powierzchnia: 52 m Cena za m : 9 211,54 pln Lokalizacja: rzeszów, ul. Stanisława Staszica Opis.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł20 300 m² 4,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ziemię rolną 2,0300 ha we wsi Likiec w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie Lipnowskim w gminie Skępe. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł90 m² 7 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:805 m²

Nowa niższa cena Na sprzedaż: dom o powierzchni ok. 90 m, z ogromnym potencjałem położony w Brzozowie, na osiedlu domów jednorodzinnych. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł73 m² 6 438,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania a może biura w centrum miasta. Szukasz mieszkania w centrum Częstochowy , a może poszukujesz dobrej lokalizacji na gabinety, kancelarie , biura. Nieruchomość przy.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł559 m² 1 483,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna zlokalizowana w Bieruniu przy ul. Chemików, obejmująca działkę o powierzchni 559 m zabudowaną budynkiem handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 580 001 zł1 976 m² 1 811,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Znakomicie zlokalizowana działka (ok. 1976 mkw) przy Alejach Jerozolimskich (węzeł Warszawa Salomea). Zgodnie z informacją z Zarządu Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy, teren na którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Przemocze,zachodniopomorskie

700 000 zł132 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Osiedle Pod Lasem! Możliwość kredytowania! Szukasz nowego domu blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 960 zł56,30 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkania już gotowe! Wodzisław Śląski, ul. Kard. St. Wyszyńskiego Najnowsza Inwestycja obejmuje 20 funkcjonalnych mieszkań o metrażach: od 29 m do 73 m od kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł28 m² 24 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego niezwykłego apartamentu w górach. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby umówić się na oglądanie i poczuć magię tego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Banino

Banino,pomorskie

759 000 zł114 m² 6 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Wstęp: nowa Inwestycja w Baninie przy ulicy Dąbrowej - sześć budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dla kogo?: -Dla osób potrzebujących więcej przestrzeni w domu czy.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł65 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,25 m , zlokalizowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł77,90 m² 3 196,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w małej wsi Dreżewo, oddalonej o 3 kilometry od morza w Trzęsaczu. Mieszkanie słoneczne i widne, okolica spokojna i cicha. Do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy trzy przepiękne działki - każda z nich ma po 1000 m2. Wymiary idealne pod budowę domu. Możesz kupić jedną. Potrzebujesz więcej przestrzeni? Wszystkie trzy działki na ten moment są.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 080 m² 87,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej W miejscowości działosza K. Sycowa Lokalizacja: działosza, gmina Syców Powierzchnia: 1080 m Numer działki: 464/7 Idealne Miejsce na Twój Wymarzony Dom!.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,09 m² 6 590,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkania Lokalizacja: lubań Pokoje: 3 Piętro: i Powierzchnia: 65,09 m2 największe zalety! Bardzo dobra lokalizacja Ciekawie zaaranżowane wnętrze Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł20 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Leszek Banaś oferuje kawalerkę na sprzedaż o powierzchni 20m2 z aneksem kuchennym oraz łazienką wyposażoną w kabinę prysznicowa, toaletę i umywalkę.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł235 m² 4 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Mirków ul. Wrocławska | 235 m | działka 1230 m Na sprzedaż dom o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położony w miejscowości Mirków (gmina Długołęka), bezpośrednio przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł72,60 m² 14 325,07 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia > powierzchnia - 72,6 m , niski czynsz około 800 zł > ekspozycja: wschód, zachód i południe > w salonie zamontowana klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 40 ar położoną w miejscowości Biskupów. Szczegóły oferty: powierzchnia: 40 ar Lokalizacja: biskupów Status: posiada plan.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł472 m² 4 766,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:828 m²

Na sprzedaż Dom z częścią usługową w sercu Łomianek Wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną i usługową, położona w doskonałej lokalizacji - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł152 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Piękna nieruchomość W prestiżowej kamienicy Nieruchomość mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Opola. Zarówno kamienica jak i sama nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 680 zł54,39 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta sprzedaży nowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł103 m² 5 330,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²