dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł35,30 m² 13 031,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Oferujemy unikatową nieruchomość, która jest połączeniem autentycznego, przedwojennego ducha Pragi z przyszłościowymi, ekologicznymi rozwiązaniami. Mieszkanie 35,3 m2 (duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł124,28 m² 5 624,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 124,28 m , zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Północ w Częstochowie! Inwestycja Aleja Lawendowa Północ to 11.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł10 100 m² 11,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki położonej w miejscowości Skarżysko Kościelne. Działka o powierzchni 1,0100 ha jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł63,60 m² 9 103,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie położone w budynku z lat 80-tych, na 4 piętrze (bez windy). Idealne dla osób spoza ue : Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł261,90 m² 9 507,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:564 m²

Nieruchomość usługowo-mieszkalna z gotowym biznesem | Jedlnia-Letnisko Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o funkcji usługowo-mieszkalnej, położona w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 999 zł196 400 m² 5,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest zespół trzech działek rolnych, położonych w malowniczej miejscowości Młynarska Wola w gminie Młynary, powiat elbląski, województwo warmińsko-mazurskie. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł106 m² 9 424,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaoferować cudną nietuzinkową nieruchomość, jedyna w swoim rodzaju, posiadającą wiele ciekawych rozwiązań, w tym zaawansowanych technologicznie. Niema możliwości opisu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł456 m² 3 947,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dawny lokal gastronomiczno- hotelowy w Panieńszczyźnie przy trasie dw874, w bliskiej odległości od Lublina, z dobrym dostępem do tras S17 i S19, II-kondygnacyjny, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 226 zł29,58 m² 13 766,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Nowe Jeżyce , nowopowstająca dzielnica w centrum Poznania , wybudowano już ponad 2500 mieszkań ,.

Szczegóły ogłoszenia

456 580 zł1 234 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną blisko Legionowa Działka ma kształt prostokąta o powierzchni 1234 m2 Przy działce media: prąd, woda, światłowód Zapraszam do kontaktu w godzinach 7-22.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Urokliwa dz. bud. Janczewo. 1000 m.kw. Uzbrojenie 1000 m , Janczewo, druga linia zabudowy, brak hałasu ulicy. Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana powstająca w wyniku podziału dz.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jet na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł118 m² 7 966,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom jednorodzinny 100 m + przybudówka 18 m | spokojna okolica | Pobiedziska Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny położony w Pobiedziskach, o powierzchni ok. 100.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł60,90 m² 3 596,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Jelenia Góra prezentuje mieszkanie w Centrum Jeleniej Góry przy ul. Wolności. Idealne na start, lub jako inwestycja pod wynajem studentom- obok szkoła. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł56,80 m² 5 440,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż mieszkanie typu M4 usytuowane w samym centrum Częstochowy, przy ulicy Dąbkowskiego. Zawarte w ogłoszeniu wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

284 160 zł2 368 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2 368 m - Łebski Horyzont - Żarnowska 2km od Łeby nowe warunki zakupowe W nowej cenie - obejmuje limitowaną ilość działek Łebski Horyzont to kompleks działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 145 980 zł104,18 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

oraz 2% podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować 2 nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Rembertowie. To idealna okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł56,80 m² 6 320,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż M5 czyli 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m 2 usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku na osiedlu Południe ul. Kaliska 34 Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł115 m² 21 730,43 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przestronny apartament 115M2 Z 40-metrowym tarasem W centrum gdańska 115 m | Ostatnie piętro | Pełne umeblowanie | Klimatyzacja | Miejsce w hali garażowej | 2 komórki lokatorskie | 0%.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 567 m² 252,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana gm. Juchnowiec Kościelny Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1570 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł50,40 m² 10 694 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | po generalnym remoncie | gotowe do zamieszkania | spółdzielczo-własnościowe | Niebuszewo | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 3-pokojowego mieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł1 978 m² 299,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działkę budowlaną położoną w cichej i pełnej zieleni części miejscowości. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bezpieczeństwo i komfort życia,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł955 m² 157,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 955 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w dzielnicy Radlin II (wodzisław Śląski). Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł22,05 m² 6 344,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 22 m2 w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie przytulne, idealne dla studenta lub jako pierwsze własne. Lokalizacja idealna w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

121 960 zł3 049 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przepięknie usytuowana działka z linią brzegową (ok 80 m). Działka ogrodzona ogrodzeniem z siatki i z bramą wjazdową. Dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: brak.

Szczegóły ogłoszenia

2 805 000 zł795 m² 3 528,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wolnostojący budynek komercyjny o powierzchni 795,3m2, zlokalizowany w Pułankowicach. Obiekt o wysokiej kubaturze, położony bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej, zaledwie 2.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ze stawem w Snopkowie Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę ładnej, unikatowej działki budowlanej z możliwością wykopania własnego stawu i bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 741 m² 94,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1741 m 2 w bardzo przepięknej miejscowości oddalonej 7 km od miasta Gryfice. Nieruchomość położona jest w bardzo spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,50 m² 7 768,42 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Glinki, 2 pokoje, mieszkanie w Puszczy Bydgoskiej! Mieszkanie o powierzchni 47,35 m 2 , ulokowane na IV piętrze 4-piętrowego bloku. Salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

2 794 000 zł508 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, w prestiżowej lokalizacji Starego Wilanowa, blisko Pałacu Wilanowskiego. Marzysz o prestiżowym sąsiedztwie pałacu i ogrodów w Wilanowie?.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł75 m² 2 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni ok. 75 m , położony w miejscowości Kuzki, gmina Włoszczowa, powiat włoszczowski. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 254 m² 150,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka rolna o pow 22,54a położona w Sułowie gmina Biskupice. W przyszłym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przewidziana pod budownictwo jednorodzinne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł21,45 m² 21 445,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulna kawalerka 21,5 m z balkonem | 1 piętro | komórka lokatorska | świetna lokalizacja Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21,5 m z balkonem , położona.

Szczegóły ogłoszenia

128 050 zł985 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 985 m2 z pełnym uzbrojeniem -osiedle Galaxy Park Nieruchomość z powodu sąsiadującego słupa energetycznego i linii napowietrznej ma duże ograniczenia.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł5 000 m² 65,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży położoną działkę w miejscowości Bruskowo Wielkie Gmina Redzikowo o powierzchni 5 000 m2. Oferta idealna dla osób pragnących zainwestować w ziemię rolną lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Machnacz

Machnacz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w lokalizacji Machnacz. Ta lokalizacja to doskonały wybór dla rodzin ceniących sobie spokój z daleka od zgiełku miasta. Machnacz to.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł2 087 m² 378,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz Działki pod budowę domu ? Szukasz Działki pod budowę bliźniaków? Lokalizacja: gmina Nieporęt, obręb 0014 Stanisławów Drugi W rejonie ul. Zegrzyńskiej (droga krajowa nr 61) Powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

788 000 zł82,40 m² 9 563,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 82,40m2 na parterze w nowym budynku. Stan lokalu bardzo dobry! Nieruchomość składa się z sali sprzedażowej o powierzchni 38,0 m2 i aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 90 mkw., położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej - Wschód przy ul. Sławka. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł40,80 m² 6 102,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej poszukiwanej przez klientów lokalizacji w Legnicy? A może chcesz bezpiecznie ulokować swój kapitał w miejscu, które zapewni ci.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł28,50 m² 22 632 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przytulne i nowocześnie wykończone 1-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej, w niskim budynku z 2022 r. Lokal o powierzchni 28,5.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij