dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

475 000 zł3 400 m² 139,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-leśna przy Lesie Młochowskim Lokalizacja: działka o unikalnym, leśnym charakterze, położona przy ul. Leśne Echa, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł51,95 m² 13 455,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Taniej niż u dewelopera! Mieszkania już gotowe do odbioru. bez pcc, brak prowizji Do sprzedania piękne mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Południk 17 Archicom: - duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł158,29 m² 3 600,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Świrna, w gminie Bodzechów. Nieruchomość usytuowana jest na ogrodzonej, płaskiej działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł69,34 m² 7 614,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnego na Zabobrzu III. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 69,34m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł228 m² 1 688,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z dużą działką w otoczeniu lasów - Greszczyn, gm. Fałków, woj. świętokrzyskie Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł98,40 m² 10 152,44 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 98,4 m położone na parterze w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość zachwyca funkcjonalnym układem, przestrzenią oraz dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł717 m² 83,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki z warunkami zabudowy - Krężoły, gm. Złotniki Kujawskie - droga asfaltowa - media! Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 717 mkw. i 1223 mkw. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł7 450 m² 334,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka położona w Polkowicach przy skrzyżowaniu ul. Żarskiej z Arnikową. Nieruchomość składa się z działek o numerze ewid. 80/5 i 80/12.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł457 m² 656,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż 2 działki budowlane - Łódź, stoki, ul. Gubałówka Łączna szerokość: 16 m (każda działka po 8 m) Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zator

Zator,mazowieckie

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6892 Polecamy do sprzedania działkę o powierzchni 3000m2 w spokojnej okolicy w miejscowości Zator, gmina Puszcza Mariańska, powiat żyrardowski. Brak Miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł133,30 m² 5 663,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

= dom jednorodzinny wolnostojący = = Stan surowy zamknięty = = Możliwość zakupu nieruchomości w stanie deweloperskim = = oraz podatku pcc! = Na sprzedaż dom wolnostojący położony w pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 093 680 zł39,20 m² 27 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena Oferta sprzedaży wynajętego lokalu gastronomicznego w ścisłym centrum Sopotu. Długoletnia umowa najmu z możliwością przedłużenia.Idealna propozycja dla inwestora, który.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 351 m² 366,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Hałcnów - dom do remontu na pięnej działce Prezentuję na sprzedaż duży dom do remontu położony na zadbanej i pięknej działce o powierzchni 1351m2. Teren w całości ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł300 m² 9 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Biuro Nieruchomości Giergiel ma przyjemność zaprezentować wyjątkową, parterową rezydencję położoną w urokliwej miejscowości Lubla, w gminie Frysztak miejscu, gdzie komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł27 700 m² 30,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka siedliskowa o powierzchni 2,77 ha otoczona lasami, 300 m od jeziora! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 27 700 m2 położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł17,01 m² 23 280 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! Atuty nieruchomości funkcjonalna kawalerka o powierzchni 17,01 m dodatkowa komórka lokatorska o powierzchni 1,67 m położenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł277,30 m² 9 376,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 540 m²

Luksusowy dom Z basenem W niezwykłej lokalizacji, przeździedza, województwo dolny śląsk. Wgn nieruchomości Bolesławiec zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 224 zł44,28 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w budowie w Polanicy Zdrój, 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 44.28 m2, sypialni, łazienki, garderoby, przedpokoju, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,50 m² 20 667 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekunka oferty: sabrina Przybył tel.   pokoje do wykończenia usytuowane na 2. piętrze w budynku z windą w centrum, na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu River Point.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł326 m² 10 736,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property przedstawia Państwu na sprzedaż pawilon handlowo biurowy wraz z halą o powierzchni 326 m zlokalizowany przy bardzo ruchliwej ulicy zakopiańskiej - popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 559 m² 269,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 5559m2 położoną w miejscowości Bukowina Tatrzańska, w spokojnym i malowniczym otoczeniu Podhala. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 128 m² 203,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę o powierzchni 1128 mkw. w miejscowości Wilków, gmina Świdnica. Oferowana działka budowlaną objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

389 999 zł5 025 m² 77,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w niedalekich okolicach Żyrardowa? Mamy dla Ciebie coś specjalnego. Wyjątkowa działka dla osób poszukujących ciszy i spokoju! Działka o powierzchni 5025 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł81 m² 11 358,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Kaliszu, ul. Wrocławska Podstawowe informacje: powierzchnia: 81 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 4 Rok budowy: 2013 Rodzaj zabudowy: blok z windą Stan mieszkania: po.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 035 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na Wyrębie k. Sokołowa Podlaskiego o powierzchni 3035 m2 przy drodze asfaltowej. Wymiary ok. 75x40 m. Media w drodze: woda, prąd, gaz. Odległość od Sokołowa Podl. 3 km - przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł9 647 m² 36,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

I. Lokalizacja - W krainie lasów i czystych jezior Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Jarnatów, na terenie Pojezierza Lubniewicko-Sulęcińskiego. To lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m, usytuowana na działce o powierzchni ok. 500 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania ostatnie 2 działki z kompleksu 6 działek o przeznaczeniu mieszkaniowym w kompleksie położonym bezpośrednio przy asfaltowej drodze publicznej (nasielsk-Serock). Działki.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł60,16 m² 6 285 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w Łaziskach Średnich - świetna okazja na swoje "M"! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m , zlokalizowane w Łaziskach Średnich na.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł500 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z domem nad jeziorem Sitno. Działka o powierzchni 500 m2 położona w odległości 80 m od brzegu jeziora Sitno. Piękne widoki, otaczająca dzika przyroda, malownicze Kaszuby.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 236 m² 44,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w zacisznym miejscu w miejscowości Korczew o powierzchni 2236m2. Szerokość działki 22m. Działka z możliwością zabudowy, brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł7 400 m² 102,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 7400 m2 położonej na terenie gminy Somianka, w najwyższej części usytuowanej nad Bugiem.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł890 m² 242,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki 106/92 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. Na najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 50 m , idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek , położonych w Nowosiółkach , gm. Gródek. Miejscowość ta położona jest nad rzeką Supraśl, co sprawia, że Nowosiółki to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 847 zł63,62 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament w Chorzowie, zlokalizowane przy ulicy Andrzeja Mielęckiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł81,38 m² 12 042,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 3 pokoje |po remoncie|2 balokony Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,38 m2, zlokalizowane przy ul. Spiżowej we Wrocławiu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł58 m² 4 637,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie w bloku na parterze w Milikowicach koło Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 58 m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł828 m² 228,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ostatniej działki budowlanej o pow. 828 m2 (nr geod. 51/34 ). Przedstawiona nieruchomość znajduje się pośród kompleksu działek.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na obrzeżach Mieroszowa. spokojna zielona okolica, dobry dojazd do centrum. Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od.