dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

825 000 zł7 444 m² 110,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Maryninie, gmina Konopnica Atrakcyjny teren, położony w malowniczej okolicy tuż pod miastem, z doskonałym dojazdem do Lublina Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł2 758 m² 2 139,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa zabudowana w przy plaży miejskiej w ścisłym centrum Dziwnowa! Łączna pow. gruntu 2758m/2 Budynek handlowo - usługowy(restauracja) o pow. 135m/2!prosperujący.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,35 m z oddzielną kuchnią oraz balkonem, położone na 1. piętrze zadbanej, trzykondygnacyjnej kamienicy przy ul. Cieszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 450 m² 1 448,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w centrum Józefowa, z wz na dwa domy w zabudowie bliźniaczej Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Józefowa działka budowlana o powierzchni 1450 m,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 250 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej części miejscowości Okonek, w pobliżu ulicy Stawowej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł26,19 m² 7 216,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1893

Opiekun oferty Wojciech Zając tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 26.19 m, położonego na ostatnim piętrze pięknie zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 123 zł81,75 m² 8 931,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m , znajdziemy funkcjonalne mieszkania dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł975 m² 507,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka usytuowana jest przy ulicy gminnej. Zgodnie z mpzp działka ma przeznaczenie pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 000 zł159 m² 5 377,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż ostatni wolny dom o powierzchni 159 m na kameralnym Zacisznym Osiedlu przy ul. Irysów w Czeladzi. To środkowy segment w nowoczesnej zabudowie (zestaw tylko 3 domów), który.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł29 200 m² 6,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 5 działek rolnych o powierzchniach: 0,92 ha, 1,75 ha, 1,85 ha, 1,94 ha oraz 2,92 ha, położonych w miejscowości Małe Olecko, gmina Wieliczki. W odległości 2 km od działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 525 zł45 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowe 2 pokoje. Dzięki powierzchni 45 m zyskujesz wyraźnie większą przestrzeń dzienną i lepszy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł2 370 m² 204,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w sąsiedztwie lasu. Na sprzedaż działka o powierzchni 2370 m położona w Miłoszycach przy ul. Brzozowej. Doskonała lokalizacja dla osób pracujących w Jelczu-Laskowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł161,15 m² 8 004,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 800 m²

Urokliwa posiadłość dla prawdziwego konesera natury tylko U nas. Działka o powierzchni przekraczającej 2 ha daje poczucie wolności i prywatności. Wokół lasy i pola. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 812 zł61,61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Makuszyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł142,40 m² 5 477,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Twoje bezpieczne, spokojne i szczęśliwe Osiedle! Do zaproponowania mamy Państwu dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu Polesie 4 w Kunowicach. Nieruchomość jest oddana do użytku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł65,96 m² 3 623,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chmiel, gmina Lutowiska na sprzedaż lokal mieszkalny Na sprzedaż lokal mieszkalny własnościowy o pow. 65,96 m2, położony na II piętrze w budynku wielorodzinnym o konstrukcji murowano -.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł48,50 m² 11 546,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 450 m² 130,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest wyjątkowa działka położona w malowniczej i kameralnej wsi Dursztyn miejscu, które zachwyca spokojem, przestrzenią oraz autentycznym, podhalańskim klimatem. To teren.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł9 400 m² 63,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nieruchomość położona na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim. Niedaleko Ostrowa Lubelskiego, wśród jezior, nieopodal Poleskiego Parku Narodowego. Piękna okolica, czyste powietrze, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł3 324 m² 240,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3324 m kw położona w bardzo cichym miejscu w Chylicach blisko granicy z Konstancinem. Działka położona jest przy drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,62 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż stylowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,62 m , zlokalizowany na 1 piętrze nowo wybudowanego apartamentowca na osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Romualda. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Marylka,mazowieckie

979 000 zł131,62 m² 7 438,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

979 000 zł | sprzedaż | Lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym 125,07 m2 | Marylka | gmina Tarczyn bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Opłata rezerwacyjna 1% - rachunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł390 m² 3 330,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Łapiszewo | Dom 390 m z 3 niezależnymi mieszkaniami - niskie koszty utrzymania Na sprzedaż przestronny, trzypoziomowy dom o powierzchni ok. 390 m , położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł168,50 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: 1/2 bliźniaka w Milanówku 168,47 m2 | działka 750 m2 Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 500 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod zabudowę całoroczną zlokalizowana na skraju lasu w sąsiedztwie kilka działek leśnych i działek rekreacyjnych, budowlanych, zlokalizowanych 70 km od Warszawy. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł240 m² 9 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu piękny, przestronny dom położony w malowniczej miejscowości Klwatka Szlachecka, zaledwie kilka minut od Radomia. To idealne miejsce dla osób ceniących wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 358 zł64,26 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Odebrane przez nadzór budowlany domy w Rzeszowie na Słocinie - stan deweloperski z możliwością wykończenia! Inwestycja jest bardzo interesująca: - innowacyjny projekt - kameralne osiedle -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Piękna

Ełk,warmińsko-mazurskie

125 000 zł35,55 m² 3 516,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 35,55 m , położony w budynku mieszkalnym przy ulicy Pięknej w Ełku. Lokal znajduje się w przyziemiu budynku z łagodnym zejściem.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 281 m² 105,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1281 m , położona w miejscowości Łęki, gmina Kęty. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 379 m² 67,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest nieogrodzona, szeroka (80 m szerokości frontu) działka gruntu o powierzchni 3 739 mkw., zlokalizowana w Rosanowie (gmina Zgierz) w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł21 886 m² 2,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki. Miejscowość: piszczac Kolonia Działka 30 - Działka o powierzchni 1,0621 ha., niezabudowana, oznaczona w ewidencji gruntów jako lasy - LsIV. Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 050 m² 141,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 2050 m2 położoną w Zastaniu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł51,40 m² 14 377,43 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Kraków, nowy Prokocim ul. Lilli Wenedy 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią przy samym parku Lilli Wenedy Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł192,26 m² 5 461,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 557 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży kamienicy usytuowanej w samym sercu Nowego Tomyśla, na dużej działce o powierzchni 1557 m . Ta nieruchomość to doskonała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł64 m² 13 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Luksusowy apartament / wysoki standard / 3,4 M wysokości / 350 M od bulwarów / blisko starówki Biuro nieruchomości MD Home z przyjemnością prezentuje przestronny i wyjątkowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 400 zł46 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Oktowo

Gzin,kujawsko-pomorskie

169 000 zł1 656 m² 102,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 1 656 m2 - położonej w miejscowości Gzin Górny -.

Szczegóły ogłoszenia

303 600 zł1 380 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko u nas! Szukasz działki pod wymarzony dom nad morzem? Bliskość natury, cisza i spokój, a zarazem blisko morza ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 651 m² 148,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Kłudno Nowe gmina Grodzisk Mazowiecki. Działka o powierzchni 1650 m2 ma wymiary 30 x 53 m i jest położona bezpośrednio przy drodze gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 000 zł34 m² 10 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 796 zł55,69 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.