dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 304 ogłoszenia

789 000 zł280 m² 2 817,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 130 m²

Ponadczasowa willa w podmiejskiej okolicy Wrześni w miejscowości Obłaczkowo. Lokalizacja przy drodze nr.15. Duży dom z potencjałem dla ludzi ceniących sobie przestrzeń i duże.

Szczegóły ogłoszenia

676 000 zł55,41 m² 12 199,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Wejherowo - Nanice | 3 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł64,08 m² 12 952,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska II na Bródnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Iława,warmińsko-mazurskie

1 543 250 zł61,73 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament z widokiem na jezioro. Idealne miejsce zarówno do wypoczynku jak i inwestycyjnie. Luksusowe apartamenty znajdują się w kompleksie hotelowym, położone nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 856 zł70,40 m² 7 640 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w nowej inwestycji w Nowej Dębie.

Szczegóły ogłoszenia

416 000 zł64,23 m² 6 476,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,23 m , zlokalizowane na 4. piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Słowackiego w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł64,82 m² 13 268 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: gdańsk. Miejsce graniczne pomiędzy dzielnicami Zakoniczyn i Ujeścisko. Największym atutem położenia bloku jest fakt, że szkoła znajduję się dosłownie za rogiem. Pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł693 m² 180,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nowa działka o powierzchni 693 m (6,93 ara), położona w miejscowości Ujazd, w powiecie strzeleckim, województwo opolskie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł152 m² 1 907,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:481 m²

Biuro nieruchomości czestate prezentuje dom jednorodzinny położony w miejscowości Aleksandria Druga przy ul. Gościnnej - idealnej dla osób, które szukają alternatywy dla mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł56,50 m² 9 185,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie w przyjemnej lokalizacji, powierzchnia 56,5 m 2 znajdujące się przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł1 200 m² 55,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z budynkiem gospodarczym o powierzchni 12 ar w Lichwinie. Działka o płaskiej powierzchni i prostokątnym kształcie. Media dostępne zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 890 000 zł249 m² 11 606,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Na sprzedaż ładnie urządzony , wolnostojąc y dom w prestiżowej lokalizacji w Niemczu. Przestronny, nowoczesny dom o powierzchni 249 m , położony na dużej działce 1273.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł511,47 m² 5 669,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny pakiet inwestycyjny dwie kamienice w samym sercu Polkowic (dolny Śląsk) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna dwie wyremontowane kamienice o łącznej powierzchni 511,47.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Leginy

Leginy,warmińsko-mazurskie

890 000 zł340 m² 2 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:23 800 m²

Promocja Cenowa Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Leginy, stanowiąca atrakcyjną propozycję zarówno dla osób planujących budowę domu, jak i dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 050 m² 160,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Perełka! widokowa działka W malowniczej okolicy! idealna działka W zacisznej okolicy! wspaniałe miejsce na wymarzony dom! 5 km od lotniska I autostrady A1! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 522 zł67,80 m² 18 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza 64 Metraż: 67,8 Piętro: 1/5 Rok budowy: 2010 Winda: tak Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena:1.287.522 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 568 zł54,16 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,16 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 698 m² 926,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek wielofunkcyjny, zbudowany został w 2003 roku, usytuowany jest w Luberadzu gmina Ojrzeń na działce budowlanej nr 361/3. Jest to budynek dwukondygnacyjny ( zabudowanym poddaszem ) -.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł2 000 m² 197,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działki budowlana o powierzchni 2000 m2 położona w miejscowości Żdżary, graniczącej z miastem Goleniów. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność!.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł27,30 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

homfi ma przyjemność przedstawić umeblowaną kawalerkę w nowoczesnej inwestycji Apartamenty 6. Sierpnia 40 dwie przecznice od ul. Piotrkowskiej. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji-.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż ciche, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe , z oddzielną kuchnią oraz dwa niezależne pokoje po dwóch stronach łazienki idealne na wynajem dla 2 osób albo dla rodziny z małym.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł430 m² 383,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko w naszym biurze Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży uroczej działki typu rod w Annowie gm. Łabiszyn. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł200 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Zamieszkaj w miejscu, które zniewala, inspiruje i tworzy nową jakość życia! Tym miejscem jest luksusowa, wyjątkowa willa zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł164 m² 9 140,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Siedliska to niezwykle wyjątkowe i urokliwe miejsce, kameralne oraz bezpieczne. Szerokie, osiedlowe uliczki dają nieograniczony komfort poruszania się po osiedlu i parkowania. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

12 990 000 zł5 300 m² 2 450,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:52 800 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż w pełni funkcjonalny kompleks produkcyjno-magazynowy, obejmujący halę produkcyjną / magazynową z chłodniami i mroźnią, budynek biurowy oraz dwa hotele.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł330 m² 7 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 133 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej okolicy, na wzgórzu, z przepięknym widokiem na okolicę zlokalizowany w m. Dąbroszyn, gmina Witnica. Dom znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł77,81 m² 11 553,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:742 m²

500 metrów od jeziora W łagowie oraz parku krajobrazowego! Oferujemy Państwu na sprzedaż niewielki, wolnostojący dom w zacisznej części Łagowa o powierzchni użytkowej 77,81m2na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł59,50 m² 9 747,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny po generalnym remoncie, przeprowadzonym z najwyższą starannością przez profesjonalną firmę budowlaną. W trakcie prac całkowicie zmieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pabianice,łódzkie

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa Witczak tel. 576* 530* 843 Chcesz mieć działkę kilka kilometrów od Pabianic, gdzie naturę i wypoczynek masz w zasadzie bez granic - to ta alternatywa jest dla Ciebie. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 132 m² 88,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1132m2 na sprzedaż, boruszyn, gmina Połajewo Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki budowlanej objętej Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł137 m² 3 277,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 310 m²

* tylko W naszym biurze * * możliwość zamiany na mieszkanie W lwówku śląskim * apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bochnia,małopolskie

109 000 zł8 418 m² 12,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smart Property prezentuje nieruchomość gruntową na sprzedaż o powierzchni 84 ar położoną na os. Kurów, gm. Bochnia. Przeznaczenie Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, teren.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 850 m² 62,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy trzy atrakcyjne działki budowlane o powierzchni ok. 18,5 ara każda, wydzielone z kompleksu o pow. 56 ar. Nieruchomość położona jest w miejscowości Chrapanów.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowa część domu w Sopocie - ul. Łowicka 14 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży części domu o powierzchni 53 m ( plus dodatkowa przestrzeń co daje.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35,71 m² 5 852,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Bytomiu dzielnica Szombierki Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni częściowo otwartej na salon, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni 44,50m2 , zlokalizowane na VII piętrze budynku wybudowanego w 2024 roku, przy ul. Ciepłej w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł549 m² 3 641 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Nieruchomość zabudowana budynkiem zakładu montażu i sprzedaży opon, zgłoszony do użytkowania w 2002 r. obiekt jest częściowo podpiwniczony,parterowy. W piwnicy umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł53,70 m² 13 873,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone w cichej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

472 500 zł2 500 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 2500 mkw w Zbrudzewie/k Śremu. Działka powstanie z podziału działki nr 310/5- możliwość wydzielenia działki od 1000 mkw-2500 mkw!.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 590 m² 59,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt niezabudowany w miejscowym planie zagospodarowania oznaczony jako "zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna" o powierzchni 15,9 ara (1590m2) położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł2 361 m² 60,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Droga gminna, media, plan miejscowy. # media W ulicy (woda miejska, prąd) - dzięki ich bliskości szybko i sprawnie dokonasz ich przyłącza. # dojazd gminną drogą gruntową - zawsze i o.